לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2008, 01:54
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "מליון רסיסים קטנים."

לפי דעתי זה ממש לא לשפוך ולמרוח צב בצורות שונות..ולא כל אדם נורמלי יכול לצייר ברים כאלו ואני דווקא כן מםגין השתפרות בין ציור לציור וכן לקחתי בחשבון להקשיב להערות שאנרמו לי לגבי ללמוד אנטומיה פרופורציות וכו זה דבר שיקרה בעתיד אחרי הצבא אנה ערף מתי אבל זה דבר שדי מדבר אליי זה שהציורים שלי מראים לך זילזול לא אומר לי שום דבר ואני לא מוצא בהערה הזאת שום דבר מועיל אני מזה מסטול אני הולך לישון אני מקווה שאנשים יאהבו תציור זה אחלה סיגנון גם אם את מציירת מוגדר זה לא אומר שהסיגנון אמור להיראות מזוזלז הושקע בו מאמץ רב שיהיה לילה טוב יא סלאםםםםםםם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-08-2008, 09:43
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "..."

עם כמה שלא נעים להגיד את זה, קשה להתייחס ברצינות לתגובה כזו שלך.
התגובה הזו, כמו גם הציורים שלך, היא כל כך אימפולסיבית עד שאתה מתעלם לגמרי ממה שקורה סביבך.
אתה כותב בלי סימני פיסוק, טורח לציין (כאילו אכפת למישהו) שאתה "מזה מסטול". התגובה שלך מזלזלת, כי אם היית
משקיע בה קצת יותר - אולי היית קורא אותה שוב ועורך.
ואני מרשה לעצמי להשליך מהתגובה שלך גם על הציורים. אם אתה לא מסוגל לקבל ביקורת שהיא קצת מעבר ל:
"זה יפה", אולי היית עושה משהו עם ה-"זה דבר שיקרה בעתיד אחרי הצבא אנה ערף מתי".
התירוץ הזה של "אין לי זמן" הוא תירוץ נטו. בצבא ציירתי המון, למרות שהייתי בקרבי. יש זמן בשבתות, יש זמן
בשמירות. תמיד אפשר למצוא זמן אם מחפשים.

אז בחיאת, תירוצים תשמור לעצמך, לא לנו.
אם אתה מרגיש שטועים לגביך - תוכיח אחרת. קשה שלא להסכים עם נעה ולומר שלא רואים התקדמות בציורים שלך.
ישן 27-08-2008, 11:28
  eran.a eran.a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.01.07

לק"י

אני בזמנו אמרתי כבר לאסף שעל אשכול שאין לי דבר טוב לומר עליו לא אכתוב דבר,

אבל דברים חייבים להיאמר.

אור, עזוב אותך מזה שאתה מזלזל בתגובות שלך כלפי כל מי שמנסה להעביר עליך ביקורת

שאינה ניראת לך ולא מנסה להפיק מזה מסקנות. ועזוב אותך שאתה מעיר לאנשים אחרים על

ציורים לפעמים בצורה פוגעת בלי כוונה לבקר אלא אך ורק לשם ההתנשאות. כל ציור שלך (אם

ניתן בכלל לקרוא לו ציור) מרמז על סוג הביקורות שאתה מעוניין לשמוע.

עכשיו, כמו שאמרו אלא שלפניי. קח את עצמך בידיים, ותתחיל לעבוד ולשפר. כיוון שלקחת דלי של

צבע ולשפוך אותו על נייר, או לירות פיינטבול על קנבס גם ילד בן 4 מסוגל לבצע - וזה לא נקרא

ציור!, זהו סוג של עיוות למילה אומנות, בערך כמו ההוא שלקח גוש של חרא על סטנד וכולם

נדהמו מרמת עומק החשיבה האלטיסטי שלו - כביכול. ראיתי ציורים אבסטרקטיים, אבל כל מי שצייר

אבסטרקט ידע גם לצייר רגיל, ובכל מיני שיטות קונבנציוליות אחרות.

אתה יכול לקבל את זה איך שתחפוץ, או בצורה בוגרת, לשם שינוי, ולהתחיל לעבוד על עצמך,

או להתעצבן כמו ילד קטן ולחזק את מה שכתבתי לעיל,

בכל אופן, שתצליח,

ערן.א

ישן 27-08-2008, 16:13

Facebook profile

אסף אני לא אומר שאין לי זמן
כי כמו שאני מוצא זמן לקרוא ספר לנגן ולבלות עם חברים הייתי יכול למצוא זמן גם לצייר.
אני פשוט נמצא בתקופה לא הכי טובה לצייר.
אתם חוזרים ואומרים לי לך תלמד אנטומיה וכל זה ואללה לא יודע אם אני רוצה ללמוד ברגע זה של החיים ואפילו ישר אחרי הצבא ואם אני רוצה להיות צייר יש הרבה דברים אחרים שקשורים לאומנות שהייתי מעדיף ללמוד לפני כן.
ציור יכול להישאר אצלי בתחביב עוד הרבה שנים ואני יכול להשתפר עם הזמן לבד ומתי שהוא אני אלך ללמוד זה בטוח.
אני מצייר בשביל הכיף לעיתים כשבאה המוזה אני לא מצייר כי אני רוצה להיות הצייר הכי טוב שיש ויתחיל לשבת שעות עם דף ועיפרון רק בשביל להתאמן.
רק כשממש בא לי אני מצייר אני אוהב את מה שאני עושה וזה עושה לי טוב לראות יצירה שלי מכל סוג שהוא אם זה מוזיקה ציור או פיסול ולהנות ממנה.
לכן כל תגובה שלכם שאומרת שמע זה לא אומנות וכל אחד יכול לעשות את זה לא מזיזה לי כל כך ואני לא מסכים עם זה ולא כל אחד יכול לצייר את הציור הקודם שפירסמתי ויכול להיות שאני ואנשים אחרים רבים אחרים רואים בציורים מהסוג הזה משהו שאתם לא מצליחים לראות. אם כל אחד יכול לעשות כאלו שיעשה כי יש אנשים שישלמו על זה כסף.
אסף כתב :
"קשה שלא להסכים עם נעה ולומר שלא רואים התקדמות בציורים שלך"
אני דווקא חושב שלסיגנון הזה שאני מצייר האבסטרקטי יש דווקא שיפור משמעותי בציור השני שפירסמתי "התפרצות שקטה" אני חושב שהוא מלא רגש ואם אתם לא מצליחים לראות את זה בציור הבעיה אצלכם ואתם יכולים להמשיך ולהגיד כל אחד יכול לעשות את זה..מה גם אני חושב שהתמונה מורידה מערך הציור וחבל.

ערן כתב "ראיתי ציורים אבסטרקטיים, אבל כל מי שצייר
אבסטרקט ידע גם לצייר רגיל, ובכל מיני שיטות קונבנציוליות אחרות."

תשמע אני מצייר אבסטרקט אני אוהב תסיגנון אני לא חושב שאני מביא איזה יציאה מטורפת שעוד לא נראתה אבל בכל זאת אני אוהב את מה שאני עושה וזה מקשט לי את הדירה.
חוץ מהאבסטרקטים כן אני מחזיק מכחול ומצייר סיגנון אחר שהוא שלי ושאני אוהב אותו יותר מהאסטרקט ואני משלב בינהים לפעמים.
את הסיגנון שלי אני אוהב יש כאלו שילעגו ויש כאלו שיגידו שזה פשוט מדהים עוצר נשימה ויתחנן לקבל את זה אליו לסלון ויהיה מוכן אפילו לשלם על זה כסף.
אם לא ראיתה אני יביא לך לראות שתי ציורים שציירתי בעבר שעוררו פה מחלוקות רבות:

https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...27/75122310.jpg - הציור הזה ממש לא גמור ומתי שהוא אני מתכוון לשפץ אותו למחוק תחתימה ועוד כל מיני חרטות מקווה שתאהב..ושלא תגיד לי כל אחד יכול לעשות את זה.

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2...12/46334501.jpg - זה ציור שציירתי בעקבות ציור שציירתי על דף ואורנג'די מהפורום המליץ לי לצייר אותו על קנבס והחלטתי לאמץ את ההמלצה ועשיתי את זה.

חוץ מהם ישנם ציורים רבים שאני מצייר על דפים ועוד ציורים חדשים מהסיגנון הזה פחות או יותר. אני מאמין שאחרי הצבא עם השיחרור תנחת עלי נחת ורצון לצייר ויכול להיות שאני קצת ירד מהאבסטרקטים כי אני גם חושב שלהמשיך ולצייר רקעים שכאלו אפילו אם זה בצורות שונות מתחיל לשעממם.
לכן עם הזה אני יתמקד בסיגנון שלי קצת יותר ויטפח אותו.

ישן 28-08-2008, 13:51
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile

לא יודע אם להכניס את הראש לדיון הזה בכלל, אבל אולי הייתי מציע לך משהו, שאולי גם יקדם אותך
בצורה כזו או אחרת.

לצורך העניין, אתה מורח וזורק צבע לכל עבר, והטריק הזה עבד פה ושם, ופה ושם לא, בשורה
תחתונה, הוא דיי נמאס.

אבל,

אם היית לוקח נגיד את הסגנון האבסטרקטי הזה, ומתחיל לנסות לתרגם לדברים קצת יותר תלת
מימדיים, או 'תבליטיים', נגיד, לקחת את כל מאגר הצבע ההיסטרי שיש לך בבית, ולהתחיל
לשלב את הדברים האלו יחד עם חפצים למשל, לצורך העניין, לשלב את זה עם ערימת זבל, חתיכות
של עצים וזרדים, אפילו חלקים מכניים שונים כגון ברגים ודברים כאלה, והכל ע"ג הקאנבס, או מה
שלא יהיה, לך תדע מה יצא

ישן 29-08-2008, 00:48
צלמית המשתמש של homelessit
  homelessit homelessit אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.04
לא מסכימה איתכם!

בס"ד

דבר ראשון- טוב שלא עשיתם אמבוש! עם כל הכבוד- לא הייתי רוצה לחטוף אחד כזה...
(לא שאני מנסה להתחסד אבל זה הפריע קצת לאווירה הנעימה של הפורום)

דבר שני- אם לאנשים פה יש התנגדות לאומנות מודרנית "שכל ילד יכול לעשות"
אז נא לא לשלם על כרטיס למוזיאון בשביל לראות משתנה מפגרת שכתוב עליה
משהו שאני אפילו לא זוכרת, או תערוכה על "אומנות מודרנית ישראלית".
לדעתי הציור הראשון לא רע בכלל (ואף אהבתי).
נכון שאור לא המציא את הגלגל אבל מי אמר שאי אפשר לנסות לעשות את זה בשביל הכיף?
אם זה עושה לו טוב וזה דבר שכן (וראיתי דברים כאלה בחיי) אנשים תולים על הקיר,
אז למה לא לפרגן??? זה לא שהוא העלה איזו סקיצת עיפרון אינפנטילית
בהירה ועקומה...
לא חושבת שאם יש לך יכולת מסויימת אתה צריך לצפות שאחרים ינסו להשיג כאלה
ושציור צריך להביע "יכולת מטורפת" (שבואו נודה בינינו לבין עצמנו שבציורי "יכולת" הרבה
פעמים אפשר לחטוף חתיכת אגו ולאבד כל זיקה לרגש מסויים או\ו לאמירה אישית
או פשוט לחשוב על מה אנשים אחרים יאהבו לראות) זה לא שאור אמר: תראו
ציירתי דיוקן נורא אמיתי של חתול....

דבר שלישי ואחרון- הנה ציור ששוכן על כתלי בית החולים תל השומר:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

לי זה ממש ממש הזכיר פה כמה דברים

שבת שלום! =]

ישן 29-08-2008, 07:03
  d_morrigan d_morrigan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל d_morrigan
ברוך שובי.

זו באמת לא הדרך שבה רציתי לחזור לכתוב פה בפורום, אבל בחיי, אתם פשוט הצלחתם להוציא אותי מהכלים.

נעה - אמנית ריאליזם משובחת, אין ספק. אבל מבקרת אמנות?
דבר ראשון, אני שמחה לשמוע שאת אנינת טעם ואוכלת קלקר להנאתך
עכשיו ברצינות. את נותנת לשתן לעלות לך לראש וחבל.
הביקורת שלך כ"כ מוגזמת ומתנשאת. יש לי הרגשה שאת מנסה אולי "להחזיר" לאור על הביקורות שלו
או שאת פשוט לא סובלת אותו ומדובר פה במשהו אישי שאין לו שום קשר ליכולות הציור שלו.
מניסיוני הדל בציור אני יכולה להודות קבל עם ועדה שהרבה יותר קל לי לקחת רפרנס ולצייר אותו מאשר לעשות משהו אבסטרקטי, צבעוני ומעניין שאת בוודאי תקראי לו "ציור שכל ילד יכול לצייר" או "התזות אקראיות של צבע".

אסף - לא כולם רהוטים כמוך
זה שבנאדם כותב בצורה "אימפולסיבית ללא סימני פיסוק" לא חייב להעיד על זלזול. אולי יש לו דיסלקציה.
עוד משהו - בתור אדם עם סגנון ציור אחר, מיוחד ומאד עקבי הייתי מצפה שדווקא לא תסכים עם נעה.

הומלסית - אני מסכימה איתך לחלוטין,
במיוחד עם הקטע של יכולות הציור הגבוהות והאגו.. אהמ אהמ..
גם אני עברתי את זה כשהייתי צעירה
והציור שהעלית מדהים בעיני. מי הצייר?

אגב, למי שלא מכיר אותי, אני דנה.
ציירתי קצת פעם
אולי אצייר בעתיד
לא "אמנית" או משהו
סתם חובבת ריאליזם (וקצת אבסטרקט מסתבר)
סופ"ש נעים לכולם
ישן 29-08-2008, 11:23
צלמית המשתמש של noalina
  משתמשת נקבה noalina noalina אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.11.04
שלח הודעה דרך MSN אל noalina
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי d_morrigan שמתחילה ב "ברוך שובי."

היי דנה, ברוכה השבה

המטרה של התגובה שלי לא הייתה התנשאות, אני הבעתי את דעתי, אין לי דבר אישי נגדו. לדעתי
לגיטימי להביע דעה. אני מודה- הציורים של אור מכעיסים אותי, הם נראים כמו ויתור עצמי וזלזול.
אני לא נגד כל אבסטרקט, ישנם גם אבסטרקטים שהם יותר מסגנון הג'קסון פולוק, אבל התזת
צבע נטו? לא לטעמי, ממש לא. ולמען ההשוואה, קלקר אפילו לא אוכלים.
לכל אחד יש את הזכות להביע דעה על אמנות, בין אם שלילית או חיובית. אני לא חושבת שכל אחד
צריך לקבל הכל אם הדברים אינם נראים לו.

לגבי מה שאמרת על ההתנשאות- אני לא זוכרת שכתבתי כאן משהו אי פעם מעליב. אף פעם לא
אמרתי לאנשים שאין להם כישרון אם הרישום שלהם לא היה מדוייק, ההיפך, אני משתדלת תמיד
לתת ביקורת בונה או מפרגנת. אז התנשאות? ממש לא.

מה שמעצבן בתגובה המפוזרת של אור זה הזלזול, אני "מזה מסטול" אומר על כל ההודעה "לא
יהיה לי כוח לכתוב יפה, אז כתבתי מה שיצא בשניה וסתרתי בצורה הכי ילדותית שיש כל מה
שהיה לכם להגיד", אנחנו צריכים לקחת כזאת תגובה ברצינות? זה לא מכובד.

ישן 29-08-2008, 16:34

Facebook profile

אורי דווקא כן הייתי מעדיף שתיכנס לדיון, זה מעניין אותו לדעתי מה אנשים חושבים על ציורים שלי או לפחות על הסיגנון בכללית ..

חשבתי על דברים רבים כגון לטפטף שעווה של נר בצבעים שונים חלקיקי זכוכיות וזכוכיות מגדלת ועוד רעיונות רבים שלא באו לפועל בסופו של דבר.
תודה רבה על הרעיונות אחי אבל ואללה נראה מה יהיה אני די מנסה לקצת להיגמל מהסיגנון הזה ולחזור לסיגנון הישן..
לצייר עם עיפרון ע"ג קנבס ואחכ לחזור על זה עם מכחול הסיגנון האבסטרקטי יכול להימאס גם עלי אני מסכים איתך.
אבל איכשהו אני מגיע למצב שאני יוצר אותו, מבלי לתכנן ולהגיד אני עכשיו הוא לעשות אבסטרקט.

הומלסיט כמה כיף שאת בפורום יאללה אני אוהבתך
אני פשוט מסכים עם כל מילה שאמרת.
הציור לדעתי פשוט מ-ד-ה-י-ם !!!!
אני מסכים איתך שהוא מזכיר את הסיגנון שלי, אני חושב שאני אחזור אליו מתי שהוא.
הקטע שבציור הזה כמו בציורים שלי הטכניקה לא בשמיים.
ובדומה מאוד לשלי העצמים מפוזרים בלי חשבון דמויות זרוקות במאונך ובמאוזן בצדדים והם לא חוזרות על עצמן.
הצבעוניות וכמות הפרטים, חוסר יחס לכל מה שנקרא "חוקים באומנות" סתם לדוגמא צלים וצביעה בשלבים מסויימים וכו אין אסור.אני חושב שמהבחינה הזאת יש מכנה משותף בסיגנון הזה לבין האבסטרקט שגם שם אני לא מייחס שום חוקים וכללים מוגדרים מראש.
אני חושב שבציור הזה יש גם משהו נאיבי, הייתי שמח לדעת מי הצייר.
כשאני רואה את הציור הזה ואני מאמין שהוא מקבל הערכה מאנשים או ממבקרי אומנות זה דווקא כן נותן לי את הזיק הזה של לרצות להיות צייר.
ללמוד ולחזק את הסיגנון שלי וללכת איתו קדימה, אך מהר מאוד זה מתנגש עם שאר החלומות שלי וזה גורם לזה להישכח ולהשאר כתחביב.

d_morrigan
תודה רבה לך גם כן!
"מניסיוני הדל בציור אני יכולה להודות קבל עם ועדה שהרבה יותר קל לי לקחת רפרנס ולצייר אותו מאשר לעשות משהו אבסטרקטי, צבעוני ומעניין שאת בוודאי תקראי לו "ציור שכל ילד יכול לצייר" או "התזות אקראיות של צבע".
שמעתי את זה כבר,ואני יוסיף שללמוד לצייר מרפרנס תמיד אני יכול רק צריך להתאמן הרבה..
לצייר אבסטרקט זה בא מבפנים והעובדה שזה נעשה בזרימה ובלי תיכנון מראש אותי ועוד רבים מגניבה.
לא כל אחד יכול לאהוב את זה וטוב שכך!
כמו שיש צלמים שמצלמים צילומים של רגע ספציפי שנראה להם יפה ועושים מזה תערוכה ומקבלים פירגון מאנשים שמתחברים לזה, ומשלמים על זה כסף.
ויש צלמים שמביימים סצינות שלמות על מנת להגיע לתמונה וגם הם מקבלים פירגון מאנשים שמתחברים לסיגנון הזה ומשלמים על זה כסף.
אז כנראה שיש אותך שמתחברת לסיגנון שלי ויש את נועה שלא.
אני ממש מקבל את זה ואפילו שמח שיש כאלו שלא אוהבים את זה, מה לעשות כל בני האדם דומים אך שונים וטוב שכך.

לגבי מה שכתבתה לאסף אני לא דיסלקט ולא נעליים אני פשוט לא משתדל לכתוב עם פסיקים וכל זה ברמה גבוהה בסך הכל פורום, אך אני אקח לתשומת ליבי ואשתדל לערוך קצת יותר זה די נחמד האמת חח.
אני דווקא כותב הרבה שירים ויש מי שיגיד שנתכבים גם כמה יפים אני אשמח לשתף בהודעה פרטית את תרצי.

-נועה-
אני ממש לא חושב שיש לך משהו כלפי ואם יש משהו אז אוהבתך ויאללה סולחה אחותשלי חח
"אני מודה- הציורים של אור מכעיסים אותי"
יכול להיות שאני מבין אותך איפה שהוא כי אם את יושבת שעות על גבי שעות מתאמנת ולומדת לצייר.
ואחרי שאת מוציאה לאור יצירה של שעות,ימים,חודשים ומקבלת הערכה שווה לאחד כמוני-
שבא ומצייר משהו בכמה שעות או יש בזה משהו מכעיס, איך צייר צריך להנות מאופן ההכנה והלשבת אחכ ולצפות בתוצאה הסופית זה כמו בימאי שרואה את הסרט שעבד עליו שנים לעיתים.
אני בטוח שאותו בימאי נהנה לעשות את הסרט שלו כפי שאת אמורה להנות מאופן הכנת הציורים שלך.
אני לא בטוח אם זאת הסיבה לכעסים שלך כלפי הסיגנון שלי כי אם לא זה אין לי מה להגיד לך.
"ויתור עצמי" ויתור על מה?
על ללכת ללמוד ולדעת לצייר דברים מתמונה ולהעתיק? שאני חושב שזה יותר יפה?

"ישנם גם אבסטרקטים שהם יותר מסגנון הג'קסון פולוק"
הנה אחד שאני ציירתי שלא כל כך מזכיר את פולוק וגם לא נראלי שאני מכיר ילדים שיכולים לצייר דבר כזה ואם כן אז סחטין עליהם:

https://2007-uploaded.fresh.co.il/2007/09/13/24441936.jpg

הבעת הדעה שלך,התוקפנית והלא מקבלת את הסיגנון שלי משמחת אותי וכל חילוקי הדעות בדיונים שאני פותח פה עוד יותר.
לגבי ההודעה שרשמתי שהייתי מסטול ואללה את צודקת לא הייתה במקום ולא הייתה קשורה אני מודה. ואני מיחס את ההתנצלות כלפי אסף ושאר האנשים שנפגעו איכשהו ממהודעה.
אך קו מחשבתו של אדם ששותה ולא צריך להסביר כמה שתיתי לא תמיד עוזר בקבלת החלטות ומעשים.
אז אני מצטער ההודעה לא הייתה במקום, אבל זה לא צריך לתת לך טרמפ ולרדת לי על היצירות ולהגיד שהם כמו קלקר.

-שבת שלום-

ישן 29-08-2008, 17:06
צלמית המשתמש של in-A-coma
  משתמש זכר in-A-coma in-A-coma אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.03
שלח הודעה דרך MSN אל in-A-coma Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי or_bahalool שמתחילה ב "[font=Arial]אורי דווקא כן..."

רד מהדרינקים, תתחיל לעשן.

(סתם, לא.)

אני דווקא כן מתחבר לסגנון, ואני מחבב את העניין האבסטרקטי, אבל עד גבול מסוים, אצלך למשל,
נראה שהכל נורא OVERDOSE (כאילו, יותר מדי).
בדוגמא למשל שהומלסית הביאה, צר לי לאכזב, אבל אין שום אבסטרקטיות וואט סו אבר.
אולי אופן החשיבה במיקום האובייקטים משדר איזה תחושה אבסטרקטית, אבל זו עבודה גרפית לגמרי,
מדויקת, ומכוונת. אני לא בקיא בהגדרות זרמים באומנים (מה גם שזה ממש לא מעניין אותי),
אבל אבסטרקט זה בטוח לא. (אולי אולי משהו סוריאליסטי)

אני לא חושב ש'אתה לא משקיע', נראה לי שאתה משקיע בזה המון, ומתמיד בסגנון שלך, אבל אולי
חסר איזה משהו מעבר, או שאתה צריך לנסות לעבוד בסגנונות שונים לגמרי, ולשלב בהם את העניין
האבסטרקטי, שם למשל https://2008-uploaded.fresh.co.il/2...24/70921094.jpg נראה שהתחלת
עם זה, אבל באשכולות שאחרי, נראה כאילו 'שבת לסורך'

ישן 29-08-2008, 17:45

Facebook profile

ואללה אסף לא אומר שאני מבין הרבה אחי אני כותב מה שאני חושב לגבי אומנות מהנקודת מבט שלי ולא על סמך דברים שקראתי ולמדתי וחקרתי.
אני בנאדם מאוד סקרן יותר מידי אפילו, וזה מסוכן וזה מפחיד אותי לגבי דברים רבים בחיים.
חוסר החקרנות שלי כלפי הדברים האלה הוא כי זה לא משהו שאני מתעסק בו עד כדי כך אני מצייר כזה סתם בשביל הכיף שלי לא מתחיל ללמוד את עולם האומנות וכל העניינים האלו לא חופר בדבר.

ולגבי השימפנז ואללה ציורים יפים מאוד.
ראיתי תוכנית בערוץ 8 שנקראת למה מה?
פרק על יצירתיות ונאמר שמה שהייתי תערוכה עם הרבה ציורים שהביאו אליה מבקרת אומנות שבחרה ציור ואמרה שהוא יכול להיות שווה הרבה מאוד כסף, את הציור הזה צייר קוף.
ההסבר לכך זה שהם יצירתיים ויש להם חוש טוב לצבעים.
אך הם לא נחשבים כחיה עם אינטלגנציה גבוהה מידי.

ואללה אורי אחשלך חזק בחומר כבר שנים חח עכשיו צבא לא מעשנים אבל אחרי הצבא אלוהים גדול....
בגלל זה אני אומר גם שהסיגנון שלי עכשיו ברגיעה ואחרי הצבא עם השחטות תבוא הנחת והמוזה ונחזור לסיגנון הגנוב הזה.
את כל הציורים של הסיגנון שלי עשיתי לפני הצבא, אחרי צבא נסדר תראש נסדר תצבעים ונעשה אחלה ציורים :]
שמח אם אהבתה תציור שהבאתה בלינק, ואללה אחי תשמע לא כל ציור תמיד יוצא מדהים ושווה להגיד עליו ואו.
גם ציירים גדולים אני מאמין לא שמים בתערוכה כל ציור שהם מציירים אלא בוחרים את הטובים שבטובים לדעתם.
כמו כן לא תמיד אתה יכול להתחבר לכל ציור שאני מראה אולי זה שבלינק אתה יותר מתחבר ומישהו אחר פחות אבל דווקא יאהב אחד אחר שאתה לא תאהב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:12

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר