לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2008, 13:09
  אנונימי1989 אנונימי1989 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.08
האם זה בגידה?

שלום, אני משתמש וותיק פה שקורא וכותב די הרבה בפורום הזה אבל עדיין החלטתי לפתוח יוזר חדש אנונימי בשביל ההודעה הזו. אני מצטער שזה כזה ארוך ומקווה שיהיה לכם את הסבלנות לקרוא...
אני עם חברה שלי בערך חודשיים... לפני זה היה לי קשר של שנה איתה אבל לא משהו מוגדר... אפילו בשלב מסויים היה לה חבר וגם לי לא היה חסר כל מני "קטעים" עם בנות אחרות והייתי בניתוק די רציני ממנה עד ללפני כמה חודשים כשחזרתי להתקרב אלייה... תמיד היא הייתה בשבילי יותר מסתם ידידה... ביום העצמאות האחרון שוב פעם התנשקנו אחרי שקבענו עשרות פעמים שמפסיקים עם זה... הפעם נתתי לה להבין שאני באמת רוצה אותה ושאני לא סתם משחק בה...
והחל מיום העצמאות היא הייתה איתי אבל לא הסכימה להגדיר את עצמה חברה שלי... היא תמיד אמרה לי שהיא אוהבת אותי ושהיא צריכה עוד זמן... היא הבטיחה לי שלא יהיה לה שום דבר עם אף אחד אחר בינתיים... עד שבלשב מסויים כבר לא יכולתי יותר היא נסעה לבסיס וסגרה שבת... ואני התבשלתי במחשבות שלי והגעתי למסקנה שצריך לחתוך את זה... שאני לא יכול יותר... במקביל הכרתי גם משהי אחרת... שלקחתי אותה כאופציה רצינית... בשבת שהיא חזרה כבר באתי לחתוך את הקשר הזה אחת ולתמיד נפגשתי איתה... היא ידעה שזה הסוף... עוד בטלפון היא שאלה אותי אם קרה משהו... הייתי נורא מצוברח ולא היה לי קל בכלל... אמרתי לה שזה נגמר... ושאני לא יכול ככה יותר.... היא הייתה על סף דמעות ואמרה לי שדווקה בשבועיים האלה היא הבינה שהיא רוצה להיות איתי ושהיא כבר בטוחה לגמרי באהבה שלה כלפיי... והבנתי שהיה איזה משהו שגרם לה להבין את זה... הבנתי גם שהיא הרגישה שהקשר הזה על סף פירוק.
היא חזרה כמה פעמים על זה שהיא ילדה מטומטמת ושהיא יודעת שאם אני אלך עכשיו היא תאבד אותי לתמיד.
אני הבנתי שהיא הייתה עם משהו אחר בבסיס שלה... אבל עדיין אחרי שהיא אמרה שהיא רוצה להיות איתי בעצם הנייתי חבר שלה וכל הסיפור ההוא נגמר... אבל התחיל עכשיו מן סיוט חדש...
אתמול היא ספרה לי מה קרה שם באמת... וזה מה שאוכל אותי כלכך... בשבועיים האלה משהו מהבסיס שלה אמר לה שהוא אוהב אותה... היא מצידה הרגשה שהקשר שלנו הולך ומתפרק (כן גם בזכותי...) והיא מצאה את עצמה מתנשקת איתו בשמירה... יום לאחר מכן היא באה אליו וספרה לו שהיא אוהבת משהו אחר ושכאן זה נגמר מה שהיה בינהם.
עכשיו המצב הוא כזה... מצד אחד היא הבטיחה לי שהיא לא תהיה עם אף אחד אחר חוץ ממני ושהיא בעצם איתי בלי ההגדרה... אבל היא עדיין הלכה להיות עם משהו אחר... (אגב היא טוענת שהיא ידעה שאותו בחור לא באמת אוהב אותה ולמעשה שבועיים אחרי זה הוא יצא מהארון....) מצד שני היא לא הייתה חברה שלי ובאמת זה נראה שכל מה שהיה לי איתה הולך להתפרק... היא טוענת שהיא התנשקה איתו רק כדי להוכיח לעצמה שהיא בעצם אוהבת אותי ושווה לה להלחם על הקשר הזה וזהו... (אגב זה נשמע לי הגיוני... יש לה את התכונה הזו שהיא עושה דברים הפוכים כדי להוכיח לעצמה שהיא רוצה משהו אחר).
אותי בכל מקרה כל העניין הזה אוכל נורא חזק מבפנים כי למרות הכל החשבתי אותה כחברה שלי גם אז... אגב כשהיא ספרה לי על זה בפעם הראשונה בחיים שלי ראיתי אותה בוכה... היא ילדה שבד"כ נורא שולטת ברגשות שלה ומתפרקת כשהיא לבד... ואני מכיר אותה הרבה מאוד שנים (עוד מהיסודי)....
אני חייב את עצתכם איך להתגבר על ההרגשה הזו שיש לי ולהמשיך הלאה... וגם מה אתם חושבים שאני צריך לעשות לאור הדברים האלה...אגב היום אני סומך עלייה בעיניים עצומות שלא יהיה לה שום דבר עם אף אחד אחר... זה באמת היה רגע של משבר עמוק אני די מאמין שגם היא לא עשתה את זה מתוך התחושה של להוכיח לעצמה דברים באמת היא הייתה יכולה להרגיש שאין לה מה להפסיד... כי הייתה אווירה חזקה של סוף...
תודה על הסבלנות וסליחה על החפירה...
אוהב את כולכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר