לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-08-2008, 23:28
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
אנימות קיץ 2008- חדש דנדש!

אוקי, יש לנו לא מעט אנימות לסקר, ממגוון תחומים וסגנונות.
אקדים ואומר כי אני מדווח רק על הסדרות שעניינו אותי, ומי שמעוניין לראות עוד סדרות חדשות שיריץ חיפוש בגוגל.
אז נתחיל:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
שם הסדרה: Blade Of The Immortal
ז'אנר: פעולה
קהל יעד: אנשים שדם ועירום לא מפריעים להם (ואת זה אני מסיק רק משיר הפתיחה {המזויע ד"א} של הסדרה...)
תקציר: האנימה, כמו המנגה לפניה, מספרת את סיפורו של מנג'י, לוחם מעולה שבגלל שהרג מאה אנשים מוטלת עליו קללה - הוא זכה לחיי נצח. מהר מאוד נמאס לו מזה, והוא רוצה להסיר ממנו את חיי הנצח. הדרך היחידה שקיימת להסיר את הקללה היא להרוג אלף אנשים רשעים. הסדרה מספרת את סיפורו האלים והרצחני של מנג'י, ואת מסעו בדרך להסרת חיי הנצח.
דעה אישית: אני לא מכיר את המנגה, והאנימה לא ממש מושכת אותי. זאת נראית כמו סדרה שכל כולה אלימות גרפית במיוחד, שלא מלווה באנימציה טובה באופן יוצא דופן או בדיבוב מוצלח. אולי בהמשך זה ישתנה, אבל אני אסתכן בניחוש ואומר שזו סדרה רק לחובבי סדרות אלימות בלבד.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסדרה: Chocolate Underground
ז'אנר: קצת קשה להגדיר.. אני מניח ששונן או הרפתקה יהיה ז'אנר די קרוב.
קהל יעד: אלו שמוזרות לא מרתיעה אותם.
תקציר: ביפן של הסדרה הועבר חוק האוסר על אחזקה, סחר או אכילה של שוקולד או כל מזון אחר המכיל שוקולד. המשטרה רודפת בקנאות את הבודדים המעיזים לחטוא בחטא הנורא של אכילת שוקולד, בעוד הממשלה טורחת לשטוף את מוחם של השאר כדי למנוע מהם אפילו את הרצון לעשות בשוקולד שימוש כל שהוא. הסדרה מספרת את סיפורם של שני נערים, האנטלי וסמדג'ר, ושל חבריהם המתנגדים לחוק ההזוי הזה, ומתחילים לייצר באופן פיראטי שוקולד.
דעה אישית: סדרות כאלה מעניינות במיוחד, לאו דווקא בגלל המוזרות של העלילה, אלא בגלל שיש להן פוטנציאל להיות סדרה מיוחדת מאוד. יש סיכוי שסדרה כזאת תהפוך לסדרת פארודיה או סאטירה, והאנימציה הטובה וההגזמה שבאכיפת החוק רומזות שזו תהיה סדרה נשכנית במיוחד. מצד שני, יכול להיות שזו סתם סדרה הזויה.

שם הסדרה: Mahou Tsukai ni Taisetsu na Koto: Natsu no Sora/ Someday's Dreamers Summer Skies
ז'אנר: פנטזיה, רומנטיקה.
קהל יעד: מי שמחפש סדרות רומנטיות עדינות.
תקציר: הסדרה היא המשך של סדרת רומנטיקה אחרת (שנקראת Someday's Dreamers, והיא שווה בדיקה בפני עצמה) אבל היא עומדת בפני עצמה ומפתחת עלילה עצמאית ודמויות חדשות. הסדרה מספרת על טוקיו המודרנית, בה קיימת מחלקה בממשלה שתפקידה לאתר ולהכשיר קוסמים. אלו שהתברכו במתת הקסם חייבים לעבור הכשרה מיוחדת ולקבל הסמכה לשימוש בקסם, אחרת הם יענשו. הסדרה מספרת את סיפורה של ילדה בשם סורה שהתקבלה ללימודי קסם, והיא עוקבת אחרי הכשרתה של סורה ואחרי הקשרים הרומנטיים שנרקמים מסביבה.
דעה אישית: זאת נראית סדרה מעניינת. יחד עם ארטוורק ייחודי ומציאותי (יש שילוב של תמונות באנימציה) וסאונד מעולה הסדרה יוצרת אווירה עדינה ונעימה, וגם אם לא נחשפו פרטים רבים מהעלילה, אפשר להניח שיהיה פיתוח מעניין ומהנה לכל חובבי הרומנטיקה והפנטזיה.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסדרה: Natsume's Book of Friends
ז'אנר: פנטזיה, על טבעי.
קהל יעד: חובבי הסדרה Mushishi
תקציר: טקשי נאצומה יורש יום אחד ספר מוזר מסבתו, רייקו, ומיד לאחר מכן הוא מתחיל לראות מסביבו רוחות. לאחר זמן הוא מגלה כי הרוחות סובבות סביבו ומלוות אותו בגלל שסבתו נהגה לכלוא אותן בעזרת כתיבת שמן בספר. טקשי, בעזרת רוח חתול (ונראה אותם מגלים את מי השחקן של החתול דובב בעבר) מחליט לשחרר את הרוחות מכלאן, אבל יהיה עליו לשחרר אותן מהחוזה שהוטל עליהן ע"י סבתו, ולהתגונן בו זמנית מפני נקמתן של הרוחות, שלא שכחו את סבתו של טקשי או את רצונן לנקום.
דעה אישית: נראה מעניין, גם אם החומר קצת לעוס ממקומות שונים (XXXHOLIC למשל). שווה בדיקה לחובבי התחום.

שם הסדרה: Ryoko's Case File
ז'אנר: דרמה, מסתורין, בלשות
קהל יעד: חובבי דת' נוט סטייל.
תקציר: הסדרה מספרת את סיפורה של ריוקו יוקאשיג'י, בלשית מחוננת שעובדת עבור המשטרה של טוקיו. מעצם היותה בלשית גאונה, שולטת בשפות שסיימה בהצטיינות את אוניברסיטת טוקיו, היא מקבלת מהמשטרה את התיקים הקשים והמוזרים ביותר. ריוקו לא רק מתמודדת עם מסתורין ודברים על טבעיים בחקירותיה, היא גם צריכה להתמודד עם היריב שלה - יוקיקו מורומאצ'י - שהוא בלש משטרה מוכשר לא פחות ממנה.
דעה אישית: עלילת הסדרה נשמעת לכם מוכר? אז נכון, ממש לא הייתי בונה על סדרה ברמה של DN, אבל מי שאוהב את הסגנון ולא קיבל מספיק עדיין מוזמן לבדוק את הסדרה הזאת.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסדרה: World Destruction
ז'אנר: שונן, הרפתקה
קהל יעד: חובבי הז'אנר שעוד לא נמאס להם.
תקציר: הסדרה עוסקת בעולם שבו בני האדם נשלטים בידי אנשי חיה, שהם מין שילוב מוזר בין בני אדם לחיות שונות. בתוך עולם זה יש אדם צעיר אחד, קירי, שמחזיק בידיו את הכוח להשמיד את העולם. על קירי מתנהל מאבק בין הפלגים השונים בעולם: אנשי החיה רוצים לתפוס אותו כדי למנוע את השימוש בכוח שלו, בעוד המורדים בני האדם רוצים להשתמש בו למטרותיהם.
דעה אישית: סדרת ז'אנר טיפוסית, עם מעט מסתורין סביב שאלת זהותו של הכוח של קירי. חוצמזה קיימים שאר הסממנים של הז'אנר: אקשן נארוטו סטייל, רומנטיקה בשקל, וגורל של עולם שנמצא בידיו של ילד. כפי שכתבתי למעלה: לחובבי הז'אנר שעוד לא נמאס להם.
קישור לסרטון על הסדרה:

שם הסדרה: Tetsuwan Birdy DECODE
ז'אנר: מד"ב, מכה, אצי'.
קהל יעד: אנשים שרוצים סדרת מד"ב לא כל כך שגרתית (לפחות ממה שנראה).
תקציר: הסדרה מספרת על תלמיד תיכון ממוצע, טסוטומו סנקאווה, שאיתרע מזלו להיקלע למרדף בין פושע בין פלנטרי לבין סוכנת מיוחדת בשם בירדי ספון אלטרה. בירדי בטעות הורגת את טסוטומו, וכדי להציל את חייו היא נאלצת לתת לנפשו מקום בגופה. אני מניח שהמשך הסדרה עוסק במסעיהם המשותפים.
דעה אישית: זאת נראית סדרה משונה שעוסקת במד"ב מכיוון לא כל כך שגרתי, כך שמי שמסוקרן מהתחום ומהסדרה מוזמן לבדוק פרטים נוספים.
קישור לסרטון על הסדרה:

ולסיקור ההזוי של הקיץ (אפילו יותר הזוי מ"שוקולד אנרגראונד"):
שם הסדרה: Detroit Metal City
ז'אנר: משהו בין מוזיקה להזוי במיוחד...
מספר פרקים: 24 (אורך הפרק 5 דקות)
קהל יעד: חובבי סטודיו 4C (שיצרו את הסדרה הזאת, וברזומה שלהם יש גם את "מיינד גיים" - לפרטים: בקאגמי)
תקציר: הסדרה מספרת על אדם ביישן בשם סואיצ'י נאגישי שבא לטוקיו כדי להפוך למורה לגיל הגן, שמסיבה כלשהי עובר מהפך די רציני והולך ומקים להקת דת' מטאל בשם "דטרויט מטאל סיטי". ברגע שהוא שם את האיפור המוגזם שלו הוא הופך לאדם אחר, מעין מפלצת מטאל. עם הזמן, סואיצ'י מתקשה לשמור על זהויותיו הכפולות, וזהות המטאל הפסיכית שלו הולכת ומשתלטת עליו, ופוגעת בחייו השקטים ובסיכוייו להפוך למורה.
דעה אישית: אין מה לומר- תראו בעצמכם ותשפטו... בעצם אני אוסיף דבר קטן אחד. לא הייתי ממהר לפסול את הסדרה הזאת, ולו בגלל הסטודיו שיצר אותה. מי יודע? אולי הסדרה הזאת תהיה ה"קאיבה" של הקיץ?
קישור לסרטון על הסדרה:

וזהו לבינתיים. נתראה בסיקורים של החורף.

חזרה לפורום
ישן 28-08-2008, 08:17
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
תשמעי
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי LetterToElise שמתחילה ב "גננת שהפך להיות כוכב מטאל."

אני תמיד נמצא בסביבה, השאלה אם יש לי מה לכתוב.
ברגע שיש דיונים מעמיקים על נארוטו, בליץ' ואווטאר אין לי הרבה מה לתרום בתחום, אז אני לא כותב.
כשיש דברים אחרים או שיש לי רעיון לאשכול אני פותח וכותב הרבה.
הדברים תקפים גם לגבי ההערה שלך במה שבראש: אין לי מה לכתוב בג'אנק (ויסלחו לי הגולשים שם) של מה שבראש, אבל כשמדי פעם מפציע קצה של דיון סביר ובוגר אני תורם את חלקי (וזה בדר"כ קשור לנושאים תורניים).
אגב, בקשר למוזרות של גננת מטאליסטית: תקראי מה בקאגמי כותב על זה (הוא במקור כתב את זה על "שוקולד אנדגראונד") ותראי מזה זה מוזר, כשמוזר הופך כבר למזעזע:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%E3#post2926793
כל מילה מיותרת...

נערך לאחרונה ע"י yishain11 בתאריך 28-08-2008 בשעה 08:23.
חזרה לפורום
ישן 11-09-2008, 15:09
צלמית המשתמש של kino18
  משתמשת נקבה kino18 kino18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל kino18
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אגב"

חח.. אל תדאג בקשר לכרטיס לקאריביים, הוא יגיע עוד שנה בערך אליך (:

וקורנאי היא סדרה מעולה לדעתי 3:
חוץ מפרק אחד ש..טוב, היה מעט ביזארי בשבילי (פרק 6 אם אני זוכרת נכון, השירה..אוי..השירה..)
ממש נהניתי מהסדרה.
בכללי, אני תמיד חושבת שסדרות עם 13 פרקים טובות יותר מהסאגות המתמשכות למינהן.
העלילה זורמת, הפיתוח מתקדם בקצב מהיר, וגם אם היא לא משהו אז לפחות זה נגמר מהר.. (;

אני לא מבינה למה פרשת באמצע (אולי פרק 6 קשור?)
העלילה זזה בקצב טוב, בעיקר לקראת הסוף, הפיתוח של מורסאקי נעשה בטעם
והסדרה בכללי היא לא ג'אנרית אז זה היה די מרענן 3:

סיקור? אני?
חלילה.. אני לעולם לא אפלוש לטריטוריה שלך..! (;

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:25

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר