לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-08-2008, 10:14
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "יכול להיות שאתה פשוט אנושי...."

אתה לא מבין שאלו הם ה-נ-ה-ל-י-ם?
חייל רוצה לראות קב"ן, הוא מבקש מהמפקד שלו.
המפקד מדבר על כך עם הקב"ן, שמצידו שואל אותו על תפקודו של החייל ועל בעיות אפשריות.
החייל מגיע לקב"ן.
בסיום הפגישות הקב"ן פונה למפקדי אותו חייל עם המלצות, תוך תיאור כללי של הבעיה ממנה סובל החייל, וכיצד יש לנהוג.

הקב"ן לא מנתח עם המפקדים את האישיות של החייל. הוא פשוט לא עושה את זה.
הפניתי יותר מחייל אחד לקב"ן, היו איתי לא מעט מפקדים שהפנו חיילים לקב"ן, אצל כולנו הנהלים היו זהים. עבדנו גם מול יותר מקב"ן אחד, כך שזה לא משהו שייחודי לקב"ן ספציפי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-08-2008, 10:29
צלמית המשתמש של עידו403

קורא, ועומד מאחורי כל מילה שכתבתי
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "אחי אתה קורא מה שאתה כותב?..."

אם מנעו ממך קב"ן מסיבה לא עניינית (פרנציפ, כמו שציינת), זכותך לפנות לנקח"ל.
יחד עם זאת, אם מדובר בדפוס התנהגות קבוע-
מפקד: "יוסי, לך תחתום על נשק, אתה יוצא לשבוע אבט"ש".
יוסי: "לא רוצה לצאת לאבט"ש, אין מצב שאני אשמור בכלא קציעות".
מפקד: "אין ברירה, אנחנו חייבים".
יוסי: "אז אני רוצה לראות קב"ן".

אם זה חוזר על עצמו במספר הזדמנויות שונות, בכל פעם שיש מטלה שפוגעת לחייל ביציאות/תנאי/מטלות, אז אומנם זה לא חוקי, אבל אני יכול להבין מהיכן זה מגיע (הסירוב להפנות אותו).
ועדיין, זה לא חוקי למנוע מחייל לראות קב"ן.

ישן 30-08-2008, 11:48
  משתמש זכר חטאב מת חטאב מת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.11.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "יש דברים שנעשים מתחת לפני..."

אני לא מבין מאיפה הוצאת את זה?, הייתי בסיפוחים בלא תאג'ד אחד, ויצא לי לראות כמה מקרים של לוחמים מהגדוד מבקשים מהרופא הפנייה לקב'ן. אני לא ראיתי ואף חובש לא ראה ואני בספק אם המפקד תאג'ד ידע על מה נאמר בשיחה, הקב''נים שאני פגשתי לפחות הם בין האנשים שהכי מקפידים על סודיות רפפואית, קודם כל מאיתנו הצוות הרפואי,ושלא לדבר על חיילים או על קצינים. אני לא יודע על איזה גדודים אתה מדבר באיזו חטיבה, אבל אני אישית בשירות כחובש לא נתקלתי בדברים כאלה...נשמע כמו תיאוריית קונספירציה...במיוחד מזה שהרופאים בגדוד מקומבנים עם המג'ד,אני ראיתי הרבה מאוד מלחמות שהתנהלו בין המדוברים, אז זו הנפצה פ33ית שהרופא מקומבן עם המג'ד.
נורא אשירה, לך אכבירה, שיר מהללי
לך אתנה מנת חבלי
בכלל זמן עזור אל נורא, גזע אברהם, נצר תפארה,
אתה אל חי נותן תורה

ישן 29-08-2008, 10:20
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "כתבת דבר שאינו נכון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
יש דבר כזה סודיות רפואית, והדיווח שהקב"ן מעביר למפקדים האישיים/ישירים שלך (לא למג"ד) הוא אך ורק בנוגע למסקנות והמלצות להמשך.
במקרים מסוימים, כשהנסיבות מצריכות את זה, הוא יגיד להם ממה אתה סובל באופן כללי, לא יותר מזה- אסור לו.

לא הבהרתי את עצמי מספיק טוב. בצבא הסודיות הרפואית הרבה פעמים נפגעת.
אצלינו למשל שאנחנו מקבלים את ההפניות (בד"כ באופן ישיר מהמפקדים) הם יודעים בדיוק לאיזה רופא אתה הולך ובד"כ גם את סיבת ההפנייה וכד'. הם גם יודעים אם אתה הולך לקב"ן (גם אם אתה רוצה לשמור את זה בסוד עם עצמך)
אני הייתי מצפה לסודיות מינימאלית לפחות בסוגיה הזאת. למה המפקד שלי צריך לדעת לאיזה רופא אני הולך? סתם לדוג' אני הולך לאורטופד למה הוא צריך לדעת שאני הולך לאותו רופא ספציפי?
ישן 29-08-2008, 10:25
צלמית המשתמש של עידו403

מה זאת אומרת למה המפקד שלך צריך לדעת שאתה הולך לקב"ן?
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "[QUOTE=עידו403]יש דבר כזה..."

הוא זה שמפנה אותך אליו !
אתה לא הולך לקב"ן על דעת עצמך. אם אתה רוצה לראות קב"ן, אתה צריך לבקש את זה מהמפקד שלך. ואם אתה תראה קב"ן, הוא יודיע למפקד שלך מתי אתה מגיע אליו- כדי שיוציא אותך מהלו"ז. אתה שייך למסגרת הצבאית- קרי היחידה והמפקדים בה, אתה לא עושה דברים על דעת עצמך מבלי שאף אחד יודע.
מה שקורה אצל הקב"ן זה כבר סיפור אחר.

לגבי ההפניות- מכיוון שהמפקד שלך אחראי עליך, אתה לא חושב שמן הראוי שהוא זכאי למידע המינימלי אודות בעיות רפואיות שמהן אתה סובל ועלולות לפגוע בתפקוד היומיומי שלך? שאם יש לך פטור מעמידה ממושכת, שהוא ידע שזה נובע משברי מאמץ?

ישן 30-08-2008, 12:32
  SyPhEx DesiGn SyPhEx DesiGn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "מפגש עם קב"ן יתבצע רק אחרי שיחה עם המג"ד- הנפצה או אמת?"

אני בטוח שהנהלים ברמת העקרון בכל צה"ל הם אותו דבר אבל מה שמפליא אותי זה איך שדברים מתנהלים בגדוד הובלה (הייתי שם פעם מ"כ של טירונים), כדי שחייל יראה שם קב"ן הוא צריך לעבור לא פחות מ 3(!) תחנות שונות - ראיון עם המ"כ (לגיטימי) , ראיון עם המ"פ של ההדרכה ולבסוף ראיון עם המג"ד , ולנו אמרו בפירוש (המ"כים) שאם חייל לא "עובר בהצלחה" ראיון עם המ"פ או המג"ד הוא לא יכול לראות קב"ן ..

זה מין מנגנון אידיוטי כזה סליחה על הביטוי, "לסנן" חיילים שמגיעים לקב"ן כי בערך כל הפניות שלו הן בקשות לצאת מהובלה ..

אימפוטנטים.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 30-08-2008 בשעה 14:15. סיבה: מחיקת מס' הגדוד. למה אנחנו צריכים לדעת את המספר? זה נראה לך תקין?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:36

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר