לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-08-2008, 00:34
צלמית המשתמש של -sadman-
  -sadman- -sadman- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.08
מה יהיה איתי...

הרגשתי שאני חייב לשתף מישהו במה שאני מרגיש...ואני מקווה שהגעתי למקום הנכון...

אני לא מבין מה יש לי, אני עצוב כזה ולא אוהב לדבר כל כך עם אנשים..
אני חייל בן 19 וחצי, עברתי שנה מאוד מאוד קשה עד עכשיו, הצבא לא עשה לי טוב
אבל בגלל שבארץ שלנו להשתמט זה הדבר הכי גרוע המשכתי לסבול.
אני דיי בודד בחיי היום יום מבחינת חברים...
יש לי את המשפחה שלי שאוהבת אותי ואם זה לא היה אז לא יודע איפה הייתי היום.
בזמן האחרון התחלתי להרגיש בודד מידיי ופתאום אני מתחיל להתעניין בבנות..
משהו בתוכי מאוד רוצה חברה טובה שתקשיב לי ותאהב אותי כמו שאני אוהב אותה
אבל גם יש משהו בתוכי שאומר לי לא לעשות את זה.
אני די פוחד כי אף פעם לא דברתי עם המשפחה שלי על עניינים כאלה אף פעם לא אמרתי את דעתי
ומה שאני מרגיש, ופתאום התחלתי עם זה וקצת מפריע לי.
יש לי גם חולשה לבנות יפות עם שער שחור חחח אני יודע שזה נשמע מצחיק אבל זו האמת....
אומרים לי שאני נראה בסדר גמור אבל אני מרגיש רע עם עצמי..יש לי ביטחון עצמי נמוך..

סתם אני כותב מתוך יאוש..
אני מאוד מבולבל ויש רגעים שיש לי מן סערת רגשות מוזרה
ובמחשבה שלי, כשאני אמצא את אותה החברה שאני כל כך רוצה, הכל יעבור לפתע
ואני אהפוך לאדם חדש....נשמע מוזר אבל זה מה שהולך אצלי בראש.

מצטער אם האשכול לא ממש מעניין אבל...לא יודע, ראיתי שיש כאן עוד כמה אנשים
במצב לא נעים אז חשבתי גם לשתף קצת ואולי לקבל תגובות עזרה כאלה או משהו..

יש כאן אנשים שאולי יש להם מסנג'ר? לדבר קצת, כי הרשימה שלי דיי ריקה חחח..

נערך לאחרונה ע"י -sadman- בתאריך 30-08-2008 בשעה 00:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-08-2008, 03:15
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "לפעמים אני רואה ילדים בני..."

אנשים צריכים להסתובב עם חברים בלי קשר למוצא שלהם, למעמד הסוציואקונומי או לדיעות הפוליטיות שלהם.
בני-אדם בדומה לזאבים, חיים בקבוצות.
כאשר בני-אדם נמצאים לבד, הם מרגישים בהרבה מקרים מה שמרגיש sadman. ריקנות ורצון להכיר אנשים...
זה שהוא עשה את הדבר הנכון, ושהוא שירת בצבא - אני מסכים איתך. זה באמת משהו חשוב אבל אני לא חושב שיש לזה קשר לבעיה שלו.
מה שאותי מעניין זה, לאן נעלמו כל החברים מהעבר? או שאולי, לא היו חברים בעבר?
ואם ינסה להגדיל את המעגל החברתי שלו (נגיד סתם לדוגמא, להתנדב במד"א)... זה יכול בהחלט לעזור לו לפגוש אנשים חדשים ואולי ליצור חברויות חדשות...

ישן 30-08-2008, 03:27
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "לא הבנתי כלום, מה מעמד..."

אסביר את עצמי.
כתבת:
"כשאני רואה אשכול כמו שלך אני שמח, כן כי אתה שבוז, זה אומר שיש עוד
אנשים נורמלים בעולם"
אני אומר שזה לא משנה אם הוא נראה לך נורמלי או לא נורמלי, הוא בודד ואם הוא מרגיש שהוא צריך חברים חדשים, אז הוא כנראה באמת צריך את זה. זה דחף טבעי של כולנו. לא אמרתי שאתה ממליץ לו להיות בודד, אבל לנסות לעודד מבלי לעזור באמת למצוא חברים חדשים, נראה לי קצת מיותר.
גם אם הוא ידע שהוא אחלה גבר, ושהוא בסדר גמור והכל ונורמלי לחלוטין, הוא עדיין ירגיש בודד.

זה חשוב לנסות לעודד, אבל במקרה של בעיה טכנית מאוד ספציפית, כדאי גם לנסות לעזור, ולא רק לעודד.
אותי מעניין איך מגיע אדם כלשהו למצב כזה שהוא בודד. זה מעניין אותי כי בד"כ זה לא קורה, ומאוד מעניין אותי לדעת איך מצב כזה נוצר, וע"י ההבנה לנסות לראות מה הוא כן יכול לעשות כדי להתחיל מחדש.

בעריכה: ההערה על המעמד הסוציואקונומי היתה התייחסות למה שכתבת על הבנות שלא הלכו לצבא וזה...

ישן 30-08-2008, 04:02
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אסביר את עצמי. כתבת: "כשאני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
אני אומר שזה לא משנה אם הוא נראה לך נורמלי או לא נורמלי, הוא בודד ואם הוא מרגיש שהוא צריך
חברים חדשים, אז הוא כנראה באמת צריך את זה. זה דחף טבעי של כולנו. לנסות לעודד מבלי לעזור
באמת למצוא חברים חדשים, נראה לי קצת מיותר.גם אם הוא ידע שהוא אחלה גבר, ושהוא בסדר גמור
והכל ונורמלי לחלוטין, הוא עדיין ירגיש בודד. זה חשוב לנסות לעודד, אבל במקרה של בעיה טכנית מאוד
ספציפית, כדאי גם לנסות לעזור, ולא רק לעודד. ההערה על המעמד הסוציואקונומי היתה התייחסות למה
שכתבת על הבנות שלא הלכו לצבא וזה...

אתה לא מובן, מה סוציואקונומי? מצידי שיהיו עניות זו לא הנקודה..
שמע, התגובה היתה מיועדת אליו לא אליך, תראה את התגובה איך שאתה רוצה לראות כי אני לא מבין
מה הבעיה, אני לא יתחיל לעזור לו באמת עכשיו למצוא חברים דרך האינטרנט נו באמת.. אתה רוצה
שאתחיל להסביר לו איפה מוצאים חברים..? כתבתי לו מה שלדעתי היה נכון לכתוב בתור מה שאני
חושב, שלא יחשוב שיש משהו לא בסדר אצלו, ורציתי להבהיר לו את זה, אם זה לדעתך מיותר או לא
תשאיר לעצמך, כל אחד עוזר בדרך שלו.
ישן 30-08-2008, 04:09
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx] אני אומר שזה לא..."

אני לא מתערב לך בשיחה אישית עם משתמש, הפורום הוא ציבורי וכפי שאני מבין אותו, הוא פתוח לדיונים.
תקן אותי אם אני טועה.
אני מוכן להסביר את התגובות שלי, אבל רק בתנאי שאתה מעוניין לשמוע (וכיוון שכבר שאלת, אני עונה).

אתה כתבת:
"לפעמים אני רואה ילדים בני 18-19 ילדי שוקולודה עשירים בסביבת המגורים שלי, כשהבנות בכלל לא עושות
צבא, לא סופרות אף אחד, נהנות מכל רגע, לא יודעות מה קורה בכלל בעולם, חיות בבועה שלהן, מהסוג
הנחות של האוכלוסיה הצעירה."
אני מאמין שכתבת את זה מסיבה מסויימת. עניתי לך על הפסקה הזו והסברתי לך מדוע לדעתי היא לא רלוונטית. כמו שאתה אמרת בתגובה שלך מעלי, זו יכלה היתה להיות כל שכבת אוכלוסיה... לאו-דווקא ממה שציטטתי פה כך שאני לא באמת מבין את הפואנטה של מה שכתבת (מה גם שאני לא בהכרח מסכים איתה, אבל זה כבר נושא אחר).

אני גם לא ביקשתי שתעזור לו למצוא חברים דרך האינטרנט...
אני לא חושב שזה מיותר להסביר לו שמשהו לא בסדר איתו, להיפך, אני מחזק אותך מאוד.
פשוט הדרך שעשית את זה, לי קצת צרמה.
וגם אם הוא ירגיש שאין משהו שלא בסדר איתו, הוא עדיין תקוע עם הבעיה שלו.
ניסיתי קצת לגרות אותך לנסות לפתוח את הראש ולתת רעיונות איך לעזור באמת (כמו רעיונות שאני זרקתי) אבל לא הרמת את הכפפה.
עזוב, לא משנה... ניסיתי, לא הלך

ישן 30-08-2008, 04:32
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מתערב לך בשיחה אישית..."

הבנתי חבר..
אין לי רעיונות להרים את הכפפה מהסיבה הפשוטה שאין תרופת פלא לבעית חוסר חברים בתקופה
שאחרי בית הספר, אין לו חברים בצבא מסיבה מסוימת לא יודע למה, אולי יש הרבה חארות ביחידה
שלו. גם לי כשהגעתי לאזרחות היה מוזר פתאום אין בית ספר ואתה כבר לא עם 25 ילדים אחרים בכתה
החיים נהיים יותר מבודדים, אנשים מתפזרים לכל כיוון שונה והרבה לא שומרים על קשר וחלק גם לא
רוצים כי מוצאים חברים ממקומות אחרים, ככה זה, לגבי בנות יש לו פה מלא אשכולות בנושאי בנות ואני
לא מומחה בנושא ממילא אז אין לי מה לעזור.
בקשר לשביזות שלו, זו היתה יותר הבעת הרגשה שלי מאשר נסיון לעזור לו, שטוב שיש אנשים דאגנים
ועצובים כי אתה מכיר "אין שכל אין דאגות", לאותן סתומות ברחוב אין שכל זה למה אין להן דאגות חיות
על חשבון אחרים חיות על חשבון מתגייסים אחרים כשהן לא בצבא, חושבות שהעולם סובב סביבם וכו'.

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 30-08-2008 בשעה 04:38.
ישן 31-08-2008, 23:01
צלמית המשתמש של -sadman-
  -sadman- -sadman- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.08
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה רוצה לפרט מדוע? בכל זאת,..."

היי,
אני אפרט,
הבעיה שלי היא שלא ממש מתחשק לי להסתובב עם אנשים כי זה לוקח ממני את כל הכוחות, יש לי סוג של חרדה חברתית
שמאוד מקשה עלי לדבר עם אנשים ולהפתח...
ואני אכן נימצא בסביבה של אנשים זה לא שאני מסתגר בבית...אני בצבא במשרד עם עוד 10 אנשים מסביב
אבל האמת שאני לא מדבר איתם כל כך אלא רק כשפונים אלי, אני מדבר בעיקר עם המפקד שלי.

זה מוזר, יש בנות שממש בא לי לדבר איתן למרות החרדה...
אני מרגיש שרק חברה טובה ותומכת יכולה לעזור לי לצאת מהבעיה שלי...
כי לרכוש חברים ולדבר איתם על הבעיות האלה זה לוקח המון המון זמן, זמן שמתבזבז.
שום דבר אחר לא ממש עזר לי...וניסיתי דברים.
נכון לעכשיו הלצאת מהבית ולהיות בסביבה של אנשים שבמקרה שלי זה צבא, לא עושה לי כל כך טוב
איפה שאני משרת עכשיו, במשרד שאני משרת, אין עוד חיילים חוץ ממני כל השאר הם כוח אדם שכור
אז ככה שאין לי כל כך דיבור איתם.

מקווה שפרטתי בסדר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר