לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2008, 13:47
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "אממ אני עדיין לא בטוח מה..."

נראה לי שמה שיכול להיות ממש תפור לצרכיך הוא האח הקטן של הכרטיס שיש לי - TonePort UX1 של Line6, שמסתבר שהם חברה בעלת וותק בייצור מגברים וציוד לגיטרות.
http://line6.com/toneportux1/

הכרטיס חיצוני, מתחבר למחשב ב-USB2. יש לו כניסת PL אחת לגיטרה, XLR למיקרופון (אבל בלי פנטום - אתה יודע מה הכוונה? איזה מיקרופון תחבר אליו?), חיבור לאוזניות, ויציאות מאוזנות למוניטורים במקרה שתצטרך. בנוסף, הוא בא עם תוכנה שמדמה כל מיני מגברים ואפקטים לגיטרה, כך שהוא יכול לתפקד כמגבר (מחבר את הגיטרה ישר אליו).
חדש, הוא עולה כ-850 ש"ח, אבל אתה לא תמיד חייב חדש - יש את www.act.co.il , שם יש "בזאר" של אנשים שמוכרים ציוד יד שניה. כנס, אתה כבר תתמצא.

בנוסף, אם אתה מעוניין בכרטיס פנימי טוב ופשוט, יש לך את ה-Audiophile של M-Audio, שאמנם הוא קרוב יותר לאזור ה-1000 ש"ח כשהוא חדש (הדגם שנקרא 192 נראה לי אחלה לצרכיך ויותר), אבל בא עם כל מיני סוגי חיבורים.

בכל מקרה, אתה מוזמן לחפש לפי מילות מפתח בגוגל כל אחד מהכרטיסים שהצגתי, לבדוק את המפרט שלהם, ולראות מה מתאים לך מבחינת חיבורים וכו'. כל העסק הזה מאד טכני, וכמה שתתעמק בו תקבל משהו שיותר מתאים לצרכיך. כמו שאתה רואה המחירים ממש לא זולים, אבל אם תקנה, תחבר ותנסה, תבין על מה אתה משלם, ואיזה הבדל זה לעומת כרטיס on board מעאפן. בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-10-2008, 13:11
  Bobbin Bobbin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אז ככה:
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי flasker שמתחילה ב "מישהו?"

שלום לך שוב.
בעבודה עם FireWire יש איזושהי עדיפות, מכיוון שהחיבור הזה תמיד עובד במקסימום מהירות ההעברה שלו, שהיא 400 Mbps. על הנייר, ל-USB 2 (שיש לכרטיס שאתה בדקת, שגם לי יש אותו), יש מהירות 480 Mbps, אבל בפועל חיבור ה-USB לא פועל במהירות קבועה - זה משתנה, בהתאם לכל מיני גורמים. העובדה שמהירות העבודה שלו משתנה עשויה להפריע בעת הקלטות, אבל לדעתי זה לא גורם מכריע במקרים כמו שלך או שלי. בכל מקרה, אם יש לך את הכסף והחיבור המתאים, אתה מוזמן לקנות כרטיס עם חיבור FireWire. אני עם ה-TonePort UX2 שלי כבר עובד ומקליט, בלי בעיה.

אם בכל זאת אתה מחליט ללכת עליו, שים לב שיש לחברו אך ורק לחיבורי USB שנמצאים על המחשב (ולא ל-USB HUB), ועדיף לחבר כמה שפחות התקנים נוספים של USB למחשב כשאתה עובד איתו, שכן כולם חולקים את אותו רוחב פס תקשורת למחשב. בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י Bobbin בתאריך 29-10-2008 בשעה 13:17.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:23

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר