לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-08-2008, 07:30
צלמית המשתמש של fffdf
  fffdf fffdf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מהיר ועצבני 2 שמתחילה ב "רק אצל החרדים/ דתיים"

אותו סיפור לגבי מתנחלים. רוב העם [חילונים] = אף אחד לא פוגע ברוב. ! מיעוט [מתנחלים, חרדים] = לפתוח את הפה. !

מעניין, לא .? ממתי ערוץ 10 טורח להראות את מעשי העוול של הערבים, הוא שוכח. אבל שזה מגיע ליהודים מתנחלים .?! הוא מראה הכל ! וכנראה שכחו פה את ההתנתקות שכולה היתה שטות גדולה.
אבל למי אכפת הם מיעוט. שיעופו כמה מתנחלים מהשומרון, למי אכפת .? כנ"ל בכל שכונת מיעוט שקיימת. כנ"ל אתיופים וכו'.

על ערבים אני לא רוצה לדבר, למרות שהם מיעוט. (בגלל סיבות אישיות של שנאה כלפיהם, וזה לא מתאים לפורום)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://i32.tinypic.com/9zmwja.gif]

זאת החתימה שלי,
אם אתה נהנה להסתכל עלייה, שיהיה לך בסבבה.
אם לא, אז תשלח לי תלונה ב www.iDontGiveAFuck.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-08-2008, 17:24
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
מוסיף
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מהיר ועצבני 2 שמתחילה ב "רק אצל החרדים/ דתיים"

אני מרחם על הילדים שנולדים דתיים או חרדים...
ההורים שלהם פשוט הורסים להם את החיים!
אין טיולים, אין חברים, אין בנות, יציאות בימי שישי וכו'...
וההפך הגמור הוא שהם כל היום לומדים תנ"ך ומתמטיקה זה הכל.
ומאוחר יותר עם השנים הם מתפלאים למה אין להם כסף לפרנס משפחה
אז הם מביאים ילדים לעולם כדי שלהרוויח קיצבת ילדים
אני לא מבין איך אפשר לחיות ככה.....
במשפט אחד - ההורים שלהם לוקחים להם את כל הערך והשמחה העולמית ששם
הם צריכים להיות! לא בעולם החדרי.. בסדר אני לא אומר אל תשמרו שבת זה לא טוב
להפך.. אבל התנאים שלהם על הפנים וזה מוביל אותם לאורך כל החיים!

ישן 31-08-2008, 17:55
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "מוסיף"

אני מרחם על הילדים שנולדים חילונים או אתאיסטים...
אין לימודים, אין ערכים, אין צניעות, תפילות בימי שבת וכו'...
וההפך הגמור הוא שהם כל היום צופים בטלווזיה ולומדים מתמטיקה זה הכל.
ומאוחר יותר עם השנים הם מתפלאים למה אין להם ערכים לחנך את המשפחה
אז הם מביאים ילדים לעולם כדי להנות מהסקס
הם צריכים להיות! לא בעולם חילוני.. בסדר אני לא אומר אל תצפו בטלויזיה זה לא טוב

נ.ב - אני חילוני, שמי הפרטי נימרוד ואין לי בעיה אם זה.

ישן 05-09-2008, 12:08
  משתמש זכר אושרי ארביב אושרי ארביב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.08
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "אני מרחם על הילדים שנולדים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
אני מרחם על הילדים שנולדים חילונים או אתאיסטים...
אין לימודים, אין ערכים, אין צניעות, תפילות בימי שבת וכו'...
וההפך הגמור הוא שהם כל היום צופים בטלווזיה ולומדים מתמטיקה זה הכל.
ומאוחר יותר עם השנים הם מתפלאים למה אין להם ערכים לחנך את המשפחה
אז הם מביאים ילדים לעולם כדי להנות מהסקס
הם צריכים להיות! לא בעולם חילוני.. בסדר אני לא אומר אל תצפו בטלויזיה זה לא טוב

נ.ב - אני חילוני, שמי הפרטי נימרוד ואין לי בעיה אם זה.

אתה צריך ספר תנ"ך כדי לדעת שזה פסול לרצוח? אתה צריך ספר תנ"ך כדי לדעת שאסור לרמות מישהו? אתה צריך ספר תנ"ך כדי לדעת ששחיטות כמו משל "כבשת הרש" זה פסול ובזוי? אתה מאמין שאדם צריך לחשוב שהסיבה היחידה שהוא לא רוצח "זה כי יש אלוהים למעלה, והוא מסתכל ואם ארצח אני אלך לגיהינום?"

אני מגדיר את עצמי כאגנוסטיקן, ואני לא רואה את עצמי מנותק מערכים של חינוך ושל מסורת מסויימת שאני ארצה להעביר לילדים שלי, אני אחנך אותם להיות בני אדם, מחונכים ומתורבתים, ואז אם הם יבחרו בזה, אז שיהיו דתיים מכל דת שנראית להם בין אם זה יהדות \ נצרות או הדת הדרוזית לצורך העניין.
אני גם לא רואה עניין של דת כבעלות על המוסר.זה שלחרדים אין טלוויזיה בבית זה סבבה ולא עסקי, אבל זה באמת לא אומר שילד שגדל בבית כזה והוא חולק חדר עם ארבעה אחים שלו זה ילדות יותר מאושרת. אני לא רואה איך מגזר שנועל את הילדים שלו בחדר ומכריח אותם ללמוד "ערכים" הוא יותר טוב מהמגזר החילוני. זו רעה וזו טרפה. אולי אני נהנה מסקס ומשתיית אלכוהול, אבל אני שואף להיות אדם יצרני ומוסרי.

אגב, ומה תגיד על זה שרוב הערסים שאני מכיר (ואני מכיר הרבה כאלו), הם מסוג האנשים שיבעטו למישהו בפנים עם מגפיים ושנייה אחרי זה יגידו "בעזרת השם", ומנשקים מזוזה? הרי להם יש "ערכים"!
ישן 05-09-2008, 13:16
  ששון הסנאי ששון הסנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי אושרי ארביב שמתחילה ב "[QUOTE=Gumble]אני מרחם על..."

ממה שאתה אומר זה נשמע שאתה חיי לפי איך שבא לך וזה לא מוסרי, אם לא אכפת לך לאיזה דת הילד שלך ישתייך זה גם לא מוסרי, זה שערסים בועטים למישהו בפרצוף ואומרים בע"ה זה גם לא מוסרי, אבל הם באמת בלי כיפות וסממנים דתיים אחרים אלא הבע"ה הזה זה רק הרגל ולא יותר, מי אמר שחילוני שיושן בחדר לבד הוא יותר מאושר??? זה אולי יותר נוח אבל יותר מאושר??? מי אמר.
מי נועל ילדים ללמוד ערכים הרי לנעול זה לא מוסרי ולא ערכי.
אתה צודק שצריך לחנך את הילדים לערכים אבל אם לא אכפת לך באיזה דת הוא ימשיך זה נוגד את הערכים של המסורת המסויימת שלך!

(מה שאתה מביא זה להיות בנאדם שזה כל אחד צריך להיות אבל ממש לא קשור לחרדים\חילוניים)

ישן 05-09-2008, 14:09
  משתמש זכר אושרי ארביב אושרי ארביב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.08
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי ששון הסנאי שמתחילה ב "ממה שאתה אומר זה נשמע שאתה..."

אני לא רוצה לכפות על הילד שלי לחשוב שיש אלוהים בשמיים. אם יאמין, יאמין. יבחר שלא, שיהיה לו בכיף. הענין הוא שצריך חינוך לערכיות, וכולנו יודעים שדרך ארץ קדמה לתורה הרי (ולא משנה אם זה התנ"ך, הקוראן או כתבי זרתושתרא). ואני אגדל את הילד שלי לפי המסורת היהודית החילונית שנראית לי ולא לפי זרם כלשהו (ואני חושב שבתנ"ך יש קטעים יפהפיים כמו מגילת קהלת וספר איוב), ואם בסופו של דבר הילד שלי יבחר לשבת בצילה של דת כלשהי, אוהב אותו בכל מקרה, ולא אנתק איתו קשר כמו שהמון משפחות חרדיות עושות לבנים "אובדים בשאלה" אבל הם לא נכונים כלפיי מבחינה תיאולוגית. אני אחנך את הילד שלי לציונות ולזיקה לספרים האלו (מאותה סיבה שאין יותר וויקינגים במדינות סקנדינביה, או אנשים ביוון שעדיין מאמינים במיתולוגיה), כי זו המסורת שלי ושל העם שנולדתי לתוכו.
הטיעון המוסרי הבסיסי ביותר שאני חי כלפיו הוא "חייה ותן לחיות", As simple as that. זה לא אומר שום דבר על הדרך שבה אני חי את חיי, או על הדרך שבה אני חושב. זה לא קשור להשקפה הפוליטית שלי, זה רק אומר שאני לא מפריע לאנשים אחרים לחיות את חייהם בדרך שנראית להם נכונה עבורם, כל זמן שהם לא נכנסים לשלי.

אגב, אני לא אמרתי שלגדל ילד אחד בחדר אחד זה המפתח לאושר, כי זה לא. התפקיד שלי בתור הורה הוא להכין את הילד לחיים האמיתיים בצורה הטובה ביותר, בין אם זה לחנך אותו לחשיבה עצמאית, ובין אם זה לדאוג שלא חסר לו שום דבר חומרי ורוחני, שאין לו בעיות בלימודים, שבריונים לא מציקים לו בבית הספר וכו'.

לסגור ילדים ב"חיידר" כדי ללמוד זו לא תופעה חדשה, והיא הייתה קיימת בשטעטעלים בפולין. היא גם במידה קיימת בכל מדינה מתוקנת - קוראים לה בישראל "חוק חינוך חובה", והחובה המוסרית שלך היא לתת לאדם חינוך, כדי שיוכל להיות אדם יצרני ומוסרי (כל מוסר שיבחר לעצמו, כל זמן שהוא לא מנסה לקחת בעלות על המוסר הכללי, או להפריע לחיים של אדם אחר).

ומה תגיד על ה"ערס המתחזק"? היצור הקטן שחובש כיפה של ברסלב כל ימות השנה, משלים מניין לכל דורש ועדיין מתנהג כמו מפלצת קטנה? האם זה אומר שהכישלון הוא של הדת והערכים, או כישלון של האדם שחינך אותו לערכים שלא כנכונה?
ישן 31-08-2008, 23:06
צלמית המשתמש של fffdf
  fffdf fffdf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.08
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "אני לא מסכימה. אני קוראת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
אני לא מסכימה.
אני קוראת ורואה הרבה חדשות (מאז המלחמה...) ולא נתקלתי בסטיה של החדשות "לטובת" חלוניים.
ומה קשורה רוז לסיפור? יש עליה סיקור מטורף.
ככל שהסיפור גדול יותר, כך ההתעניינות של הציבור גדולה יותר, כך החדשות מתרכזות בסיפור הזה יותר. (וגם להיפך. החדשות יוצרות התעניינות בציבור)

אין סטייה לטובת החילונים (לא לטובה ולא לרעה),
אבל יש סטייה שלילית לטובת דתיים \ חרדים \ יושבי יש"ע \ אתיופים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://i32.tinypic.com/9zmwja.gif]

זאת החתימה שלי,
אם אתה נהנה להסתכל עלייה, שיהיה לך בסבבה.
אם לא, אז תשלח לי תלונה ב www.iDontGiveAFuck.com

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר