לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2008, 19:00
  High Hopes High Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.06
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי genisher שמתחילה ב "סט פנטסטי ניר! הייתי לפני כמה..."

תודה רבה לכולם, שמח שאהבתם
כיסוי ל40D שלי עולה בערך כמו המצלמה, שזה אומר 5000 שקל, ולכן שכרתי במועדון הצלילה מצלמה עם כיסוי
כיום ניתן להשכיר כאלה בכל מועדון צלילה כמעט, וזה בעצם מארז פלסטיק אטום עם כפתורים שמותאים למצלמה ספציפית,
ברוב המקרים מארז עולה בערך כמו המצלמה.
יש כמה חברות שמייצרות מארזים, כרגע אני זוכר רק את fantsea אבל חיפוש קצר בגוגל או אפילו B&H ייתן כמה תוצאות.
למצלמה הספציפית הזו יש מצב מיוחד לצילום מתחת למים,למרות שתכלס זה חרטא,מה שכן וזה חשוב מאוד, אי אפשר לצלם במצב AUTO WB, כי התמונות יוצאות משמעותית פחות טובות, למען האמת שאני לא זוכר באיזה מצב הבחור בחנות שם את המצלמה, אבל אני יודע שזה עשה הבדל משמעותי,כי צלמתי פעם ככה ופעם ככה.
הפוקוס הוא כמובן אוטומטי, אי אפשר להתעסק בזה מתחת למים, ותכלס במצלמות האלה לא הייתי מתעסק בזה גם מחוץ למים
הצילום הוא דרך המסך, כי עם המסיכה והמארז אין שום סיכוי להצליח להסתכל דרך העינית,ותאמין לי שניסיתי,
חשוב לתת למצלמה זמן SLEEP קצת יחסית,כדי שלא תתבזבז לך הסוללה מהר מידי,
הצילום הוא עם פלאש קבוע, המים גורמים לשני דברים, הראשון והמאוד ברור הוא כניסה של פחות אור, והשני הוא העלמות של הצבעים, ככל שמעמיקים הכל הופך להיות בגוונים של כחול, ולכן חייבים פלאש שיחזיר את הצבע.
הבעיה היא שזו מצלמה חרא, וכך גם הפלאש
למצלמות רציניות יותר יש פלאשים שמולבשים מבחוץ וגם תאורה קבועה צהובה, ואז החיים קלים יותר.
הבעיה הקשה ביותר בצילום במים היא העובדה שקשה מאוד להשאר יציב, המים מזיזים אותך כל הזמן, הגוף שלך צף ושוקע לפי הנשימות, והדגים לא עומדים לרגע במנוחה ולכן רוב התמונות מתחרבנות,
AUTO LEVELS בפוטושופ עושה נפלאות להחזרת הצבע לתמונה בזמן העיבוד.

הצילומים נעים מעומק של 3 מטר ועד ל 27-30 מטר,
למרות שהתמונות פה צולמו בעומק רדוד יותר ,בין 3 ל 10 מטר בערך

מקווה שעניתי על הכל, ואם לא,אשמח להרחיב עוד

אנחנו אוהבים אותך!

www.nirgeiger.com

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר