לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2008, 10:33
  משתמש זכר tenli tenli אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
שאלה בקשר לשהייה בחו"ל אחרי תוקף השהייה שניתן בדרכון

השאלה שלי קצת מורכבת מקווה שתבינו.

נניח וקניתי כרטיס הלוך-חזור לתאילנד ל 30 יום. עכשיו נגיד שעברו ה 30 יום ולא הלכתי לשדה תעופה, נשארתי בתאילנד וחייתי שם נניח עוד שנה וחצי. אחרי שנה וחצי אני רוצה לחזור לארץ, אני הולך לסוכנות נסיעות וקונה כרטיס טיסה. השאלה שלי היא: ברגע שאני מגיע למסוף גבולות ביציאה מתאילנד, האם הם בודקים מתי נכנסתי פעם אחרונה לתאילנד ומתי הייתי אמור לחזור לארץ (אחרי 30 יום)? מה יעשו לי אם יגלו ששהיתי שם שנה וחצי בלי אישורי שהייה? האם קיים אישור שהייה לשנה בתאילנד? ואם כן מה הפרוצדורה כדי להשיג דבר כזה? (אני לא מדבר על מעבר למדינה שכנה וחזרה לתאילנד לקבלת ויזה ל 30 יום נוספים, אני מדבר על שהייה רצופה של שנה בשטח תאילנד).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2008, 13:05
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tenli שמתחילה ב "שאלה בקשר לשהייה בחו"ל אחרי תוקף השהייה שניתן בדרכון"

מאתר משרד החוץ:

ציטוט:

ישנו פטור מהצטיידות באשרת כניסה מראש לישראלים הנכנסים לתאילנד לצרכי תיירות. רשויות ההגירה מעניקות אשרה ל-30 יום עם הכניסה למדינה, ובכל מקרה הסמכות להענקת אשרה זו נתונה לשיקול דעתן הבלעדי של רשויות אלה.

האשרה מאפשרת לתייר מספר כניסות לתאילנד, בתנאי שבכל כניסה למדינה לא תהייה שהייתו ארוכה מ-30 ימים.

כניסת ישראלים הנושאים תעודת מעבר מותנית בקבלת אשרה טרם הגעתם לתאילנד. על פי נהלי מחלקת ההגירה של תאילנד, נושאי תעודת מעבר ישראלית לא יקבלו אשרת כניסה עם הגעתם לתאילנד.

על מנת לקבל אשרה ל-30 ימים נוספים על התייר לצאת מתחומי תאילנד ולחזור לתחומה. עם החזרה תונפק אשרה נוספת לפרק זמן של 30 ימים.

בתוך פרק זמן של חצי שנה מן היום הראשון בו נכנס לתאילנד, לא ישהה התייר בתאילנד מעל 90 ימים בסה"כ.

באם מבקש התייר להאריך את שהייתו בתאילנד מעבר ל-30 הימים הראשונים בימים ספורים בלבד, הוא יקבל אשרה של שבעה ימים נוספים.

בעלי דרכונים או תעודות מעבר המגיעים לתאילנד לשהייה ארעית, ע"מ להשתתף בכנסים/אירועים בינ"ל/אירועי ספורט, יקבלו אשרה עם כניסתם לשהייה שלא תעלה על 30 ימים בסה"כ.

קיימת אפשרות להגיש בקשה לשגרירות תאילנד בישראל או כל שגרירות תאית אחרת לקבלת "Non Immigrant Visa" ל-90 ימים. עם אשרה זו יוכל התייר לשהות בתאילנד ברציפות את כל התקופה. למבקשים לצאת מתאילנד ולחזור אליה מומלץ לבקש אשרה זו עם כניסות רבות על מנת לאפשר יציאה וכניסה למדינה. בכל מקרה לא תאופשר שהייה של מעבר ל-90 ימים בתקופה של חצי השנה הראשונה.

לא כתוב על אשרת שהייה לתקופה של מעל 90 יום, אני מניח שע"מ לקבל כזאת יש צורך ליצור קשר עם משרד ההגירה התאילנדי, וכדאי שתהיה סיבה טובה.

כן, בודקים מתי נכנסת ומתי יצאת, מה יעשו לך? שאלה טובה, על חריגות קטנות בד"כ נותנים קנס, על חריגה בסדר גודל כזה בלי להודיע לאף אחד אני מניח שיעקבו אותך לצורך בדיקה שבסופה יחליטו מה לעשות איתך.

בכל אופן מציע לך ליצור קשר עם שגרירות תאילנד בישראל ולברר שם.
http://www.mfa.gov.il/MFAHeb/Missio.../Asia/Thailand/
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר