לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מוזיקה > מסיבות ומוזיקה אלקטרונית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-03-2005, 12:22
  0mEr 0mEr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.04
דיסק המלצות!

מזמן לא רשמתי המלצות כאן בפורום (למרות שהבטחתי אבל לצערי עיסוקים רבים היו ולא היה זמן חחחח)

הפעם לא יהיו המלצות לפי אמן מסויים/סיגנון מסויים אלא פשוט המלצות חופשיות מכל טוב.

אז הינה הם:

Re-Locate - Typhoon - הפתיחה מזכירה קצת את ALONE של עופר ניסים אבל זה ממש לא האוס, זה קלאב טראנס "סוף סופי סופני!". כשמו כן הוא... המלודיה לא מסובכת מידיי וגם הקצב לא אבל בכל זאת הוא טראק מצויין.

Dj.Moosh-Beyond.Strings - אין לי מושג איזה סיגנון זה... זה כמה סיגנונות ביחד אוליי זה מה שכל כך מייחד את הטראק הזה. מלודיה טובה וקצב... מצויין הוא משתנה במהלך הטראק לכל מניי. שילוב של פופ וטראנס ועוד כל מניי.

Jules & Raoul - The Sound Of Light (Radio Edit) - מדהים! בסיגנון הטראקים של ג'זפר/אוזון/איירבייס/וואטאבר... עם מלודיה מיוחדת... קשה לי לשבת כשאני שומע אותו. ולפי דעתי הרדיו אדיט יותר טובה מהקלאב מיקס מכיוון שהקלאב מיקס פשוט נשמע מרוח מידיי.

Nomai Concept - A Voice Of Peace (part 2) - הלהקה האדירה נומאיי קונספט בטראק מדהים! שילוב מצויין של קלאסי, פופ ודאנס והטראק הכי סוחף שאני מכיר! פשוט לשמוע אותו לזרום איתו. הטראק הזה (כשמו כן הוא) נכתב במיוחד לזכר רבין ואכן יש בטראק קטע של רבין משולב יחד עם הקצב הנפלא והמיוחד של הטראק. הצליל המרגיע של החליל עם העליות המיוחדות שלו (לא עליות כמו בפסיכודאלי אלה עליות מיוחדות באוקטבות) והכל נותן הרגשה של מן "ריחוף" כזה. טראק מיוחד מאוד! ולפי דעתי גם ממכר מאוד!

aluna - all of my life (van check & force mix) - קלאב טראנס ניפלא! ווקאל מהמם ביחד עם מלודיה נפלאה שילוב מנצח!

עד לכאן להשבוע, אוליי הפעם אני אקבל תגובות טובות.

תהנו

שבוע הבא.. המלצות על אמן טראנס מדהים!

נ.ב
כל טראק, זהב!!

נערך לאחרונה ע"י 0mEr בתאריך 18-03-2005 בשעה 12:32.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר