לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2008, 12:02
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
צניעות באתרי היכרויות לדתיים.

לאחרונה נתקלתי בתופעה חדשה:
רבים מעמיתי נרשמו לאתר היכרויות מסויים ברשת, המיועד לדתיים.
מתוך סקרנות, נרשמתי גם אני. רציתי לבחון את האתר, את תוכנו, את הפעילות בו והאם זה באמת מקיים את כל ההסדרים החינוכיים והדתיים שקבלתי מבית.

משעשע לקרוא כרטיסים באתר. באמת. זו חוויה להעלאת המורל, אני אומרת לכם.
אבל השאלה שלי, היא האם אתם חושבים שיש בעיית צניעות עם פרסום תמונות ושליחת "חייכנים" באתר?
ודאי שהתמונות עוברות סינון של הנהלת האתר, אבל עדין. יש מן אווירה של "פלירטוטים" שכזו.
רוב הכרטיסים מורכבים מ"אני _____, בן ___, נראה טוב, מחפש יפה ואמיתית", ומשהו פה הלך לאיבוד. נדמה לי. הכל הופך למן גלגל של "אתה חתיך? אני אשלח חייכן, ואתה תיכנס לכרטיס שלי ותראה איזו יפה אני, ואז תשלח לי מסר, ואז נדבר לנו, ופתאום מישהו אחר ישלח לי חייכן, אז אני טיפה עסוקה, ונדבר אח"כ.."

אשמח לשמוע מה אתם חושבים.

חזרה לפורום
ישן 01-09-2008, 16:59
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב ""שוק בשר" זה גם לדעתי, אבל..."

יכול באמת להיות שזה נשמע יומרני במקצת, וזו לא הכוונה.
הרעיון הוא, שאני חושבת שמקום שבא "לשדך הבנים עם הבנות" צריך להיות קצת ברמה, משהו.
לא כולם דתיים שם בכלל, כל תבניות המסרים הם "אתה ממש מוצא חן בעייני!" וכיוצא בזה.

נראה לי שמשהו התפספס.
זה הופך ממקום של "חפלת שידוכים" ל"היי, מאמי, מה קורה? אוהבת שוקו וניל?, איך אני מת על החיוך שלך".

מעבר לזה שתחשבי שגבר עומד מול אינספור (עשרות אלפים) תמונות של פרצופים של בחורות, ומקטלג את אהבת חיו לפי זה. איפה "אישה יראת ה' היא תתהלל"?, איפה עניין המסורת נכנס פה?
אף אחד לא שואל ולא מתעניין בזה.

שוק בשר.
לא יודעת אם שוק הבשר הזה "ראוי" לבחורה דתייה באמת.

חזרה לפורום
ישן 06-09-2008, 19:08
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "לרוב, תתפלא, מזדעזעים. לרוב..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Marabiosa
לרוב, תתפלא, מזדעזעים.
לרוב זה לא בגלל המראה, אלא בגלל ההשלכה מחיי הוירטואליה לחיים הפרטיים, חשים זרות. אנשים נוהגים לתלות את אותו זעזוע במראה, אבל זה לא תמיד בגללו.

אני חולקת עליך בעניין המראה.
בעיני זה חשוב, אבל לא מידי. לא צריכה אביר ולא נסיך, צריכה בחור טוב שידוע מה הוא רוצה מעצמו.

שקר החן והבל היופי, הכל מתכלה. מה נשאר?

אני טיפה יותר אינטרסנטית ממך, אני חושבת על מי יחיה איתי בשנים הבאות, וזה לא נמדד בכמה יפה הוא. תוך עשר שנים הוא מקריח, משמין וחוזר להיות תינוק מגודל.

ובכן, גם אני לא טוען שיופי הוא הכל בחיים, אבל בסופו של דבר הוא מהווה נדבך חשוב במשיכה בין בני זוג. אמנם את צודקת במה שאת אומרת על יופי, אבל לדעתי הוא לא מתכלה, אלא מתדרדר מעט. עם זאת, אישה שלא מזניחה את עצמה, לא תדרדר יותר מדי; אבל זה לא קשור לדיון.
אף אחד / אחת לא מחפש יופי בלבד (כמעט). כאשר החיפוש הוא רציני (מעבר ל"בילוי" משותף), אז כמובן מתעניינים מדברים שמעבר והיופי משמש כציפוי - נחוץ למדי - על העוגה.
אם את חושבת שמי שתתחתני איתו ממילא יקריח, ישמין ויהיה תינוק מגודל כעבור 10 שנות נישואין, למה לטרוח? אחת ממטרות הנישואין היא להביא ילדים לעולם בצורה מסודרת (יחסית). קשה לי לראות שני אנשים שלא חשים משיכה אחד כלפי השניה נכנסים יחד למיטה.
חזרה לפורום
ישן 07-09-2008, 12:33
  rafi_yo rafi_yo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.03.08
הכול משחק- בבנית בית, לא משחקים!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "צניעות באתרי היכרויות לדתיים."

אני חושב שלפי דעתי אין אפשרות למצוא את "האחת/האחד" דרך שירותי האינטרנט

היות ואין אפשרות להכיר את מי שמדבר איתך באינטרנט ולא משנה שיש לכם את

אותם התכונות ואתם מתאימים ודיברת לפחות 3 שעות ולמה?

ויש שיגידו "ואללה יש לנו את אותם התכונות היא גם לומדת לתואר היא גם נאה" למה לא?

ואז כשנפגשים ההתנהגות שלו/ה היא ילדותית לא יודע/ת מה היא מחפש/ת בקיצור לא סגורים על עצמם

ודבר שכזה יכול רק לפגוע.

אני חושב שאישה שמכבדת את עצמה לא תיגש לשירותי האינטרנט ותפרטט אם אנשים שהיא לא מכירה
כתבת?-אל תחתום!
חתמת?-אל תתפלא!

חזרה לפורום
ישן 07-09-2008, 14:36
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי rafi_yo שמתחילה ב "הכול משחק- בבנית בית, לא משחקים!"

הכריז רפי בעודו מקליד הודעה בפורום מה שבכיפה באינטרנט.

אני מכירה כמה וכמה זוגות של חברים טובים שלי שהכירו והתחתנו דרך האינטרנט (גם אני עצמי מכירה אותם דרך האינטרנט). הם מקסימים יחד, הם הכי מתאימים בעולם, וברוך ה' הם הכירו דרך האינטרנט בדרך כשרה כדרכים רבות אחרות.
אז אמנם אני מדברת על אתרים רגילים שבמקרה יצאו מהם זוגות, ולא על אתרי שידוכים, אבל אתה עצמך כתבת "דרך שירותי האינטרנט" ולא סייגת את הודעתך לאתרי שידוכים בלבד.
מעבר לזה, גם באתרי שידוכים אנשים לפעמים מוצאים את בחירי ליבם ומתחתנים באושר. לא חייבים לראות הכל בשחור ולבן, בשנים האחרונות הטכנולוגיה מאוד התפתחה, והמסכים מסוגלים להציג המון צבעים...
יש כאלה שרק מחפשים את המידע הבסיסי ואת אמצעי יצירת הקשר דרך אתר השידוכים (והתמונה נועדה כדי להגיד אם יש על מה לדבר. בכל זאת, הכל עניין של טעם), ואת הקשר הם מעבירים לערוץ פחות וירטואלי. הרי גם כשמכירים דרך חברים זה אותו הדבר. מבררים דברים מבחוץ וזה, ובסוף נפגשים. אז מה ההבדל?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר