לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2008, 02:42
  משתמש זכר Orel Orel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.02.04
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי ShoobyD שמתחילה ב "אם אתה רואה בחורה חטובה, בגיל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ShoobyD
אם אתה רואה בחורה חטובה, בגיל העשרה המתקדם, מענטזת חצי לבושה, ולא מרגיש משיכה כלשהי, אז הבעייה היא לא אצלנו חבוב..

ותלמד מה המילה "פדופילים" אומרת לפני שאתה משתמש בה :\

אוקיי אז :

אפבופיליה (Ephebophilia) – הידועה גם כ"הבפיליה" (Hebephilia) זה המצב בו המשיכה העיקרית או הבלעדית היא לנערים\נערות (בדרך כלל 13-18). מושגים אלו משמשים להבדיל מפדופיליה (שהיא כאמור משיכה לילדים מתחת לגיל ההתבגרות), אולם במחוזות שיפוט בהם גיל ההסכמה הוא גבוה יחסית, כגון ארצות הברית ובריטניה, נפוץ יותר השימוש במונח "פדופיליה" כדי לתאר כל מקרה של משיכה מינית לפרט בגיל בו הוא קטין מבחינה חוקית (כלומר מתחת לגיל ההסכמה באותה מדינה). אפבופיליה איננה נחשבת בעיני רוב אנשי האקדמיה לפאראפיליה.

מקור : http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A4...%9C%D7%99%D7%94

בכל מקרה אמרתי את הדעה שלי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2008, 07:09
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Orel שמתחילה ב "[QUOTE=ShoobyD]אם אתה רואה..."

הו, כמה שאני אוהב שאנשים מצטטים משהו שהם לא מבינים כאילו זה מוכיח את צדקתם
כאילו, חקרת ובדקת וכנגד כל הסיכויים באמת הצלחת למצוא קצת מידע באיזה אתר נידח ששמו ויקידפדיה..

גם המונח אפבופיליה לא מתאים לכאן, אפבופיל הוא אחד שנמשך בעיקר לנערות בוגרות, וגם זה בכלל נחשב להפרעה רק בזמן שזה מונע מהבנאדם לפתח מערכת יחסים נורמלית
למען האמת, ב-DSM (ספר אבחנות של אגודת הפסיכיאטרים האמריקאית המונה ומאפיין את כל ההפרעות הנפשיות) אפבופיליה כלל אינה מופיעה..
כך שפדופיליה=מחלת נפש, אפבופיליה לא
אבל נעזוב את זה..

למקרה שלא ידעת, גיל ההסכמה בארץ ליחסי-מין מלאים עומד על 16 ולא על 20...
"קטין מבחינה חוקית" הוא מתחת לגיל 16 כך שאפילו מבחינה משפטית (שזה העיקר כאן) אתה טועה פה.
לא חסר נערות בנות 16 שיש להן חבר חייל בן 20, האם מבחינתך אותם חיילים מופרעים בנפשם?

זה נכון שבחלק ממדינות ארה"ב גיל ההסכמה עומד על 18
אבל גם שם העניין הוא לא שאתה לא אמור להימשך אליהן מינית, אלא שלמרות שהן כבר מפותחות והגיעו לבשלות מבחינה פיזית, הן עדיין לא בוגרות מבחינה מנטאלית ועל פי החוק שם אין להן את היכולת להסכים לקיום יחסים מכיוון שאינן בשלות מספיק להבין את עומק העניין
או במילים אחרות, זה לא אתה זה הן.....
המשיכה של גברים לנשים צעירות (לא יותר מדי כמובן..) היא נורמטיבית ובריאה, לא סתם מציגים דוגמניות בנות עשרה כאובייקטים מיניים (יעל בר-זהר, אגם רודברג, ונראה לי שתצליח לחשוב בעצמך על עוד כמה..), רק שלא תמיד מותר לך ללכת אחר הדחפים האלה.
ההבדל בין מחשבה למעשה..
ושוב אני אחזור, גם לאפבופיליה אין קשר לכאן, משיכה כללית לנשים ובין היתר גם לצעירות לא נחשבת כלל כאפבופיליה

או בקיצור, מה שעשית זה כמו לראות ילד שהולך לו בבצפר, מוצא מחק זרוק על הרצפה, מרים ושם בקלמר שלו
ולרוץ ולצעוק לו "קלפטומן! קלפטומן!!"
לא ממש במקום..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:28

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר