לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2008, 20:18
  dj antrahx007 dj antrahx007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.03
שלח הודעה דרך AIM אל dj antrahx007 שלח הודעה דרך MSN אל dj antrahx007
אני רוצה להמליץ לכם על ליקר חדש

Hypnotiq
http://latamerspirits.com/portfolio...Liqueur_Big.jpg
היפנוטיק הוא ליקר ייחודי בטעמו, בהרכבו וגם בצורתו הייחודית - אין עוד משקה כמו היפנוטיק.
ליקר מהפנט זה, (17% אלכוהול), הוא למעשה תערובת של וודקה סופר פרימיום (המזוקקת 3 פעמים), מיץ טבעי של פירות טרופיים ונגיעה של קוניאק.

מאז שהושק בארה"ב (2004), היפנוטיק הפך להצלחה מסחררת במסיבות, מועדונים, בהשקות נוצצות, אירועי סלב, מגזינים של סטייל ותוכניות טלויזיה.

היפנוטיק הוא משקה שמשדר סטייל ויוקרה - הצבע הסקסי (כחול אקווה), היסודות האיכותיים ביותר המשולבים יחד בתוך בקבוק, הטעם האקזוטי והייחודי, צורתו של הבקבוק (כמו בקבוק שמפניה) - כל אלה הופכים את ליקר ההיפנוטיק לחווית קניה אחרת.

קיצר אני קניתי אותו (אחרי שנתנו לי לטעום)הוא עלה לי 250 שקל והוא באמת ליקר מיוחד והצבע שלו גם יפה מאוד ובאמת אהבתי את המשקה הזה .זה משקה שבאמת מתאים להרמות כוסית או משהו
אז ההמלצה שלי אליכם תהנו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2008, 15:42
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
לא ידעתי שיש אותו כבר בארץ !...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj antrahx007 שמתחילה ב "אני רוצה להמליץ לכם על ליקר חדש"

אחד הליקרים המעניינים שיצא לי לטעום ואסביר גם למה...

קודם כל הצבע... לכאורה צבע תכלת אנמי שמאוד הזכיר לי נוזל כביסה (בחיי) עם זאת במחשבה שנייה בהחלט מדובר בצבע מקורי בהחלט למשקה !

הטעם... להערכתי זהו מסוג המשקאות שאו שיהבו אותו או שלא יכלו לסבול אותו !... אין אמצע !
שילוב מעניין מאוד בין חמצמצות עדינה עם מתיקות עדינה עוד יותר ושארית של אלכוהול או במילה אחת אקזוטי"....
(קשה לי תמיד לתאר טעמים אבל זה המקסימום שהצלחתי)....
יהיה/תהייה אולי מי שקצת יכעס/תכעס עלי אבל נראה לי שזה ייחשב כמשקה "נשי".

לסיכומו של עניין - בסופו של דבר בהחלט הצלחנו להתיידד ואפילו סיימתי את הבקבוק (כל אחד טעם קצת מתוך סקרנות ואמר "מממ... נחמד" אבל אני היחידי שגם אהב וזה כשלעצמו יכל ללמד משהו על המשקה) .....

שווה לנסות !

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 12-09-2008 בשעה 15:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר