לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-09-2008, 21:19
  MISTERDDDMISTER MISTERDDDMISTER אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.09.08
[פריקה] - אךךך איזה יוםםם

טוב יהיה פה וואחד חפירה אז רק למי שיש כוח לקרוא... סיפור אמיתי XDDD נשמע כמו טלנובלה
לפני חודשיים הכרתי ילדה שהייתה ממש מדהימה דיברתי איתה ימים שלמים בלי הפסקה נהנתי לדבר איתה אפשר לומר התאהבתי
בה והיא בי אבל בטיול היה לה חבר ואחרי שדיברנו אתמול היא אמרה לי שזה בגלל שהיא רצתה לשכוח ממני או משו אני ממש
נפגעתי וחשבתי שהיא רצתה להיות חברה שלי או משהו ....
עשיתי כאילו לא אכפת לי והבנתי מהמקרה הזה "לא שזה היה נכון" שהיא בכלל לא התאהבה בי ולא שמה עלי אז המשכתי העלה
הכרתי ילדה נחמדה שהשיחות איתה היו נחמדות מאוד ואחרי כמה ימים של דיבורים הצעתי לה חברות מוקדם מאוד שבקושי
התראנו וזה היה מקרה דפוק ואצילי ומגעיל והיא הסכימה... הייתי חבר שלה והתייעצתי אם חברות של זאת שאני אוהב מה לעשות..
וזה והם אמרו לי שהיא נעלבה מאוד ושהיא ממש אוהבת אותי ורצתה להיות חברה שלי ואולי לא רואים אליה אבל היא באמת מרגישה ככה
אתמול בערב בטעות שלחתי לה אני אוהב אותך (והתכוונתי לזה) והיא רשמה לי שגמהיא וזה היה בטעות ו התחלתי לדבר
איתה באסאמאסים כל הלילה מ00:00 עד איזה 5 בבוקר ודיברנו הרבה על מה נעשה אם אני יפרד ממנה ואני ממש אוהב אותה
ונהנה לדבר איתה מכל שניה והיא ילדה ממש מדהימה יפה ונחמדה פשוט מושלמת...
היום חבר שלי אחד אמר לי אתה בקושי מכיר אותי אחי איך ת'חבר שלה והיא שמעה אתזה ו דיברתי איתה ואמרתי לה שהוא קצת
צודק ולא הצלחנו להיפגש הרבה ומה נעשה? והיא שאלה אותי אם אני רוצה להיפרד ממנה באייסי ורשמתי לה
"טוב תשמעי **** אני ממש מחבב אותך ואת ממש יפה ונחמדה וטובה אבל את גם רחוקה ממני מאוד אבל כלום לא מסתדר וזה
באמת מוגזם ולא ראינו אחד תשני הרבה ואני ישמח אם נישאר ידידים או משהו ואני רוצה לדעת מה את חושבת...
והיא אמרה שזה בסדר אז דיברתי אם ידידה שלי והיא אמרה לי שלבנות זה לא בסדר אז רשמתי לה תאמת שאני מחבב אותה
ושהיה מגעיל ושאני מצטער והיא רשמה לי בסדר ואמרתי לה לסלוח והיא סלחה ואנחנו ידידים עכשיו.
ואף אחד לא ידע עלי ועל ההיא שאהבנו חוץ מהחבר הכי טוב שלי והחברה הכי טובה שלה ודיברנו מלא ואני ממש התאהבתי בה
אז אני וזאת שהתאהבתי בה חברים ונגיד לכולם עוד שבועיים ככה אחרי שיעבור קצת זמן...

אויי חפרתי?XD
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר