לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-09-2008, 00:47
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזו נאורות מרגשת. למה להפלות לטובה רק את המתנחלים? בוא נציע את החוק לכל האזרחים...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "כפי הניראה לך טוב כאשר המתנחלים סובלים"

למשל, בוא נציע לחברים במשולש, צפון הנגב, ואדי ערה והגליל, וגם להם נגיד שהחוק מוגבל בזמן, ואם
לא יקבלו אותו עד מועד הפקיעה - אז יפונו ברגישות ובנחישות. נכון שזה פתאום נשמע פחות יפה ונאור?

כמו כן, בוא נציע את החוק לאוכלוסיות שסובלות בגלל ההרפתקאות ההזויות הקודמות של הנסוגים בע"מ:
מה דעתך להציע לתושבי קריית שמונה כסף ומגורים חלופיים, רחוק מהקטיושות? מה דעתך להציע לתושבי
מערב הנגב ומישור החוף הדרומי כסף ומגורים חלופיים, רחוק מהקטיושות? "לבך לבך לא על סבלם"?
למה שהם יוחזקו כבני ערובה לאיוולת הנסיגות? בוא "נחזיר אותם הביתה" למרכז ת"א, מקום שאפילו אתה
עדיין לא תומך בנסיגה ממנו, ויש סיכוי שתהיה מוכן אפילו לתמוך בהפעלת כוח מאסיבי כדי להגן עליו...

בקיצור, דן, אנא ספר לי שאתה בעד החלת החוק היפה הזה גם על תושבי הפריפריה המופגזת בידי שוחרי
השלום השיעים והפלסטינים - ואני אשמח להצטרף אליך בתמיכה נרגשת בו, גם לגבי איו"ש. כל זמן שהחוק
בעיניך צריך להיות מופעל רק מעבר לקו הירוק הקדוש, אני עלול לחשוב ש"לבך לבך" לא באמת למתנחלים
הסובלים, אלא דווקא לרצון לראות שוב את הקו הירוק הקדוש הופך לקו גבול, תוך טיהור אתני של כל היהודים
הנמצאים מאחוריו (כשאת אלה שלא יתלהבו מהחוק, אתה תשמח לפרק מנשקם ולהפקיר לידי הפלסטינים
שחימשת...).

וברצינות, למי שלא קלט: החוק הזה הוא חוק פוליטי וגזעני. הוא לא נועד לדאוג מתיישבים המסכנים.
בשדרות סובלים יותר מאשר באיו"ש, ושווי הנדל"ן שם, נמוך באותה המידה, ובכ"ז יריב אופנהיימר לא
הלך להציע להם כסף ומגורים חלופיים. למה? כי זה עניין דתי: בספרים הקדושים של שלום עכשיו כתוב
שמה שמעבר לקו הירוק חייב להיות נקי מיהודים, ומה שבתוך הקו הירוק יכול להכיל יהודים, שמידת
הדאגה לשלומם עומדת ביחס ישר לקירבת מגוריהם לחלקיו המשגשגים של גוש דן...
זה החוק וזו מטרתו. העובדה שממשלה כושלת וקורסת מעזה בכלל להעלות על הדעת דיון בנושא, היא
שיא של שחיתות מוסרית, מאחר וזה עניין למשאל עם או בחירות, בייחוד לאור העובדה שממשלה זו
קרסה, ראשה בעצם התפטר, והיא לא מצליחה להעביר אפילו בדל חוק בכנסת.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-09-2008, 05:30
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מדי פעם אני שוקל אם יש טעם בהתדיינות אתך-חבל על כל מילה כי אתה מערבב מין שאינו מינו
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "איזו נאורות מרגשת. למה להפלות לטובה רק את המתנחלים? בוא נציע את החוק לכל האזרחים..."

בכל זאת אני מגיב, עלמנת שאולי מי מקוראי הפורום, יקבל דעה מאוזנת ולאחד צדדית. דעה מאוזנת שהמוטיב שלה הוא מה טוב עבור מדינת ישראל ללא כל שיקול זר. במצב הנוכחי אינני חושב שיש לזנוח את הכוח. יש להמשיך לצבור אותו להעשיר אותו ולהשתמש בו במינון מתאים. יחד עם זאת ובנוסף - חייבים לעשות כל מה שניתן להשיג רגיעה יציבה ואולי בעזרת השם ואללה גם לשלום.

1. אני נגד פינוי בכוח של כל אזרח ישראלי באשר הוא מתוך תחומי מדינת ישראל. מדינת ישראל היא מדינה חופשית וכל מי שחפץ להגר ממנה אין לעצור בעדו.

2. לאורך כל פרק הזמן מאז חזרתנו להתיישב במולדתנו (ארץ ישראל) היינו חשופים לארועים חבלניים. אם בתחילת הדרך , הסבל נגרם לכל יישובי הארץ במרוצת הימים הסבל היה נחלתם של האמיצים שהעזו להתיישב ולהבטיח את גבולות מדינת ישראל לאחר הקמתה. מאוחר יותר מדי פעם האירועים החבלניים התרכזו באזורים שונים כולל מרכז הארץ.
המדינה נחלצת תמיד לעזרה לנפגעים, משקמת את ההריסות, מחזקת את התושבים ויוצרת תנאי מחיה משופרים. כך נעשה בקרית שמונה, בישובי הגליל ועמק הירדן וכך פועלים ויפעלו עתה בנושא שדרות ועוטף עזה.

3. לדברי הבל ושטות אני מנע מלהגיב. יקרים לי כל תחומי מדינת ישראל ואתה יודע היטב את ההפרדה שאני עושה בין טרום 1967 ולאחריה.

4. לבי לבי עם המתנחלים הטועים בדרכם וסוחפים אתם את כלל אזרחי מדינת ישראל.
החוק שאתה כל כך מתנגד לו, יאפשר חופש בחירה למי שרוצה לחזור לביתו/ביתנו ולא יחייב אותו לשבת במקום, שבפיתויים והעדפות נגרר אליו.

5.. בטיהור אתני של יהודים ו/או של ערבים אתה תומך. אני בעד שכל מי שבוחר להיות אזרח ישראלי שיחיה בטריטוריה של ישראל (מותרת גם אזרחות כפולה). מי שבוחר לחיות מחוץ לישראל - דינו כדין חוקי המקום בו בחר את מגוריו.
אינני מפקיר איש - כל אחד יעשה את שיקול דעתו ואת העדפותיו.

6. מובן מאליו שכל חוק בארץ חייב להתקבל ע"י כנסת ישראל - בין אם ביוזמת הממשלה או ביוזמה פרטית.
ישן 04-09-2008, 20:12
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

הפלפול המשעשע של "לתוך ישראל" יכול לשכנע רק את המשוכנעים שקידשו את הקו הירוק...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי עופר123 שמתחילה ב "כי את היהודים מפנים..."

אתה חייב להבין ש20,000 תושבי אריאל שחלק עצום מהם עובד בגוש דן, לא ממש חושבים שהם מחוץ
לישראל, ומהותית, הם קרובים יותר למרכז העצבים של המדינה (ולמקום שהשלומיסטים משוכנעים שהוא
ואין בלתו, מדינת ישראל...) מאשר תושבי שדרות וקריית שמונה...
ברגע שתמחק את הקביעה המגוחכת של "פינוי לתוך המדינה", ותתייחס לסוגייה הרלוונטית היחידה,
שמשמעה היא הצעת כסף לאנשים בכדי שיפסיקו לגור במקום שמהווה בעייה פוליטית, ויעברו למקום שבו
הם לא יהוו יותר בעייה פוליטית - הדיון יהיה כן והגון בהרבה. ההצעה לפצות מתיישבים שיסכימו לעזוב
בתיהם, לא שונה במילימטר מהצעה לפצות ערבי שייסע מכאן לכל מקום אחר בעולם, שכן קיום ההתיישבות
באיו"ש הוא בעייה פוליטית/מדינית בעיני מתנגדי ההתיישבות, בדיוק כמו שקיום התופעה של ערביי ביטוח
לאומי שחותרים לחיסולה של ישראל כמדינה יהודית, הוא בעייה פוליטית/מדינית, בעיני אלה שמתנגדים
לרעיון של מדינה שמוותרת על זהותה היהודית.
יש הקבלה מוחלטת בין שתי הצעות הפינוי, והלגיטימיות שלהן זהה לחלוטין. פינוי מתיישב מאיו"ש, מתוך
רצון לאפשר הקמה שם של מדינה פלסטינית גדולה יותר, שקול לחלוטין לפינוי ערבי מהגליל, מתוך רצון
לקיים מדינה יהודית הומוגנית יותר.
ישן 04-09-2008, 20:27
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

מדי פעם אני שואל עצמי האם תצליח לנסות לענות לעניין, אבל אני לא מתייאש ממך גם הפעם...:
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדי פעם אני שוקל אם יש טעם בהתדיינות אתך-חבל על כל מילה כי אתה מערבב מין שאינו מינו"

1. אתה נגד פינוי בכוח של "אזרח ישראלי מתוך תחומי מדינת ישראל". זהו פלפול דנרוזי עתיק יומים
שקובע שאתה נגד עקירת ערביי ביטוח לאומי מבתיהם, אבל מאוד בעד עקירת מתיישבים מבתיהם (שהרי
אינם "בתוך תחומי מדינת ישראל", כפי שהובטחה לקדושיך במעמד הרטיט של הסכמי שביתת הנשק
ב1949...).

2. הקביעות כאילו בקריית שמונה ושדרות יש "תנאי חיים משופרים", וכאילו תושבי שדרות וקריית שמונה
ב-ח-ר-ו לחיות שם, הן אפילו לא שקר, אלא הזייה שנובעת מאינדוקטרינציה ארוכת שנים. בשדרות וקריית
שמונה יש תנאים בלתי נסבלים, וב2006 קריית שמונה הופקרה למשך חודש, במהלכו ספגה אלף רקטות
בתוך חודש. שדרות סופגת כבר שנים. ערך הנכסים שם הוא אפס, האבטלה בהן גבוהה בהרבה מאשר
במרכז הארץ, והקביעה כאילו יש בהן משהו משופר בכל הנוגע לאיכות חיים, היא בדיחה מרה.
במקום להציע להם "מיגוניות", היה ראוי ששוחר שלום שכמותך, שהסביר לנו רק חודש לפני המלחמה
בלבנון כמה טוב שנסוגו נתנו לחזבאללה את אזור הבטחון, ושמסביר לנו כמה ההבלגה בדרום נפלאה,
יהיה הראשון לתמוך בכך שלתושבים משדרות וקריית שמונה ש-ל-א רוצים להיות בשר התותחים של "תהליך
השלום", ומעדיפים לגור רחוק יותר מהאש, יוצעו פיצויים ומגורים חלופיים.
כל זמן שלא תמכת בפיצויים ומגורים חלופיים לתושבי קו העימות בצפון ובדרום - הרי שברור שלא מעניין
אותך שלומם של התושבים בקו האש, אלא רק גירוש המתיישבים שחיים מעבר לקו הירוק הקדוש...

3. תחומי מדינת ישראל אכן יקרים לך. ת--ו-ש-ב-י מדינת ישראל יקרים לך הרבה פחות, בעיקר אלה
מהם שחיים בפריפריה שלא מבחירה (בקיצור, תושבי יישובי העולים שנבנו בשנות החמישים שנזרקו
לקו העימות, ובו הם חיים מאילוץ כבר יובל שנים, כשהם מופקרים לעוני ולסכנות בטחוניות שרק
מחריפות).

4. החוק שאני מתנגד לו? אני מהבעתי ומביע בו תמיכה - בתנאי שיכלול את ג-ל התושבים בישראל, ולא
רק את אלה שאתה רוצה לגרש מבתיהם. ברגע שהחוק יוחל גם על שדרות, קריית שמונה, ועל היישובים
הערביים, הוא לא יהיה חוק מפלה וגזעני...

5. דן, ודאי שאתה תומך בהפקרת בני אדם - ברגע שאתה מחמש אנשים שרוצים להרוג בני אדם אחרים,
ומונע מאותם בני אדם להיות חמושים כמו שצריך. למעשה, הפקרה היא מושג עדין של מה שאתה תומך
בו. מושג בוטה יותר, הוא שותפות פאסיבית לכל מה שמתכננים הפלסטינים לעשות למתיישבים שיישארו
בשטח, אם יישארו המתיישבים ללא הגנה ישראלית. אני מניח שאפילו אתה מבין כיצד מתכננים
הפלסטינים להתנהג, והעובדה שאתה לא מסתייג מעצם הרעיון שמתיישבים יישארו בשטח כשהם בעלי
יכולת להגן על עצמם מפני מדינת המחבלים העתידית, מלמדת שבעצם אתה תומך בכל מה שהפלסטינים
יחליטו לעשות למתיישבים. האמת, דן? זה מצמרר ואני שואל עצמי איך אתה ישן בלילה כשאתה תומך
בדברים כאלה. יש מעט מאוד ימנים שתומכים בכך שדברים כאלה ייעשו לערבים, ואותם ימנים ראויים
לכל גינוי.

6. כמה יפה מצידך שאתה תומך בהעברת חוק ע"י כנסת שאיבדה את סמכותה המוסרית להעביר חוקים,
אחרי שראה"מ איבד את הרוב שלו, ויש לו בציבור תמיכה אפסית. אתה פוחד ללכת לבחירות בכל פעם
מחדש. אני מבין אותך, האמת - די מעצבן לגלות שוב ושוב שרוב הציבור חושב שלחמש את הפלסטינים
ולגרש עוד יהודים, זה לא הפתרון החכם ביותר...
ישן 04-09-2008, 23:01
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מדי פעם אני מתלבט האם אתה קשה הבנה או סלפן בלתי נלאה
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "מדי פעם אני שואל עצמי האם תצליח לנסות לענות לעניין, אבל אני לא מתייאש ממך גם הפעם...:"

1.אני נגד נגד נגד עקירת תושבים מבתיהם, כאשר יחתם הסכם עם שכנינו. זכותו של כל יהודי לחיות היכן שיבחר בתחומי ארץ ישראל, על פי כללי מי שישלוט על השטח. אתה בעצמך לא פעם בקרת עמדתי זאת.
נכון, אני נגד פינוי בכוח של "אזרח ישראלי מתוך תחומי מדינת ישראל".

באשר לגבולות מדינת ישראל הן תקבענה בהסכמה ועל בסיס הסדר. כאשר, התוואי המוביל הוא קו הפסקת האש עם תקונים בהתאם לשנוי הדמוגרפי בשטחים הנושקים לקו זה.
לצערי אני חוזר שוב ושוב על עמדותי אולי פעם תקלוט אותן. נכון שהן אינן לרוחכך, אבל כל ממשלות ישראל בהווה ובעתיד יפעלו על פי כללים אלו, למרות שהיום ישנם העושים שרירים על מנת להאדיר את כוחם.

2. לצערי אין מקום בארץ שלא היה במצוקה במאת השנים האחרונות. כל אחד נגזר לסבל על פי תורו. לא שזה מנחם משהו אבל מדינת ישראל מחזיקה מעמד.
נכון עד ליום המלחמה, שאתה לבד כותב שהייתה לכשלון יציאת צה"ל מדרום לבנון הייתה ברכה לאזור - אזור שדעך במהלך ישיבת צה"ל בלבנון, זכה לפריחה ממושכת לאחר יציאתו.
נכון, גם ההבלגה בדרום נפלאה, כל יום שלא נופלים קסאמים ולא נהרגים אנשים (אולי למגינת לבך) הוא יום טוב.
אני מקווה שהרגיעה תמשך, אבל אם חס וחלילה יופר השקט, צה"ל חייב לפעול בשיקול דעת ובתבונה ולא ל"הכנס בהם" ללא כל הכנה מוקדמת כפי שנעשה בלבנון.
אגב, הסבל לא היה נחלתם של ישובי הגבול הסבל הגיע כפי שנאמר מעבר מעבר לחיפה.

מהיכן אתה "מגרד" שאינני תומך בפצוי הולם במיגון מתאים למי שנפגע ולמי שעתיד להפגע - האם כתבתי פעם בגנות הפצוי ההולם. אפילו לגבי מפוני רצועת עזה, אני תומך במתן פצוי הולם - רק התנגדותם לפנוי בצורה מסודרת אל מקומות שהוכנו מראש הביאה אותם (לפחות חלקם) למצבם דהיום.
3. אני מתפלא עליך מאד. העליה המסיבית של אנשים חסרי השכלה ומקצוע, חייבה למצוא לם פתרונים. מאחר ובשנות החמישים , מדינת ישראל הייתה עדין מדינה חקלאית - שקמו אותם בישובים חקלאיים ובסביבת תעשיה המושתת על החקלאות.
נכון שהיום התנאים השתנו - החקלאות הפכה ל"חקלאות בוטיק" ואין צורך בחקלאים רבים. גם כל מקצועות עבודת הידים עברו לארצות מתפתחות, מה שגרם לסגירת מפעלים.
נכון, שהמדינה שגתה, שלא הכינה את האנשים מראש ולא השכילה לצייד אותם בנתונים המתאימים למשק העכשווי.
4. החוק חל רק על אזרחי מדינת ישראל החיים בשטחי הגדה המערבית. הוא גם איננו חל על אזרחי ישראל החיים בארצות נכר ו/או מי שחוק השבות חל עליו.
5.לדברי שטות והבל אין בכוונתי להתייחסץ
6. כל עוד הכנסת מכהנת, סמכותה החוקית והמוסרית עומדת לה.
אינני פוחד מבחירות (אולי דוקא ביבי יביא את השלום בדומה לבגין). אבל, בחירות טרם מועדן, משבש את כל הילכות החיים במדיה, פוגע בתפקודה ובכלכלתה.
אם האופוזיציה אכן אחראית - יש לה את הברירה לקרא לדגל ולהשתתף בממשלת איחוד (אמיתי) ותתן כתף למפעלים האדירים העומדים בפני מדינת ישראל.
7, תופתע שרוב הציבור עדין בעד שתי מדינות לשני העמים בתחומי השטח שבין הים לנהר (לא לנהר פרת כמובן). כל הציבור ומנהיגיו משמאל ועד ימין יודעים מהו הפתרון שיושג, בהבדל של דונם פה ודונם שם. לצערי אולי זקוקים לעוד מלחמה לעוד דם לעוד חללים לפני שיגיעו לסיכום המיוחל.
ישן 04-09-2008, 23:30
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

די מרשים כמה אתה מתאמץ לא לתת תשובות ישירות...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מדי פעם אני מתלבט האם אתה קשה הבנה או סלפן בלתי נלאה"

1. הבולשיט של "לחיות על פי כללי מי שישלוט על השטח", הוא על גבול התמיכה ברצח מתיישבים בידי
פלסטינים. עם כל הכבוד לבורות התהומית שלך לגבי עמדות ארגוני הטרור הפלסטיניים, אפילו אתה יודע
כמה מתיישבים נרצחו בידי פת"ח א-ח-ר-י אוסלו, כאשר לפת"ח לא הייתה שליטה בלעדית בשטח. העובדה
שאתה מוכן לאפשר למתיישבים בבתיהם, בתנאי שיחיו לפי תכתיבי פת"ח, מקבילה לכך שאני אאפשר לך
לחיות בבית של אחמדי נג'אד, בתנאי שתחיה לפי כלליו של בעל הבית...
השטויות לגבי "הסכמה על גבולות" היא כרגיל ניסיון לזרות חול בעיניים. הם רוצים הכל, ואתה כמובן תציע
98 אחוז, תחתום על הסכם, יהיה טרור, ואז תתמוך בנסיגה נוספת.
באשר לשקר שלך שאינך מוכן לפנות בכוח אזרחים ישראליים מתחומי ישראל, הרי שבאשר לכפר העלווי
ע'ג'ר, הוכחת שאתה מוכן להוציא חד-צדדית כפר ש-כ-ל תושביו אזרחי ישראל, ושתושביו, בניגוד ליקיריך
בגליל, במשולש ובנגב, לא מחפשים את חורבן ישראל כמדינה יהודית. משום-מה, כאשר חזבאללה דורש
משהו, פתאום אתה מוכן להוציא 5000 אזרחים ישראליים אל מחוץ לתחומי המדינה, בלי לשאול לדעתם...

2. ודאי שיש מקומות שלא מופזים במשך עשרות שנים. אפילו אתה יודע שיש הבדל בין מה שקריית שמונה
חוטפת, לבין מה שגוש דן חוטף - ויש הבדל בהתייחסות. העובדה שאינך מוכן להציע פינוי-פיצוי לפריפריה
המופגזת, מלמדת שוב שאותך מעניין רק טיהור אתני ליהודים באיו"ש (אם מתוך פחד מהפלסטינים, ואם
מתוך העובדה שהפלסטינים "יטהרו" אותם אחרי נסיגת כוחות הבטחון הישראליים...).
אתה פשוט משקר כשאתה קובע שהוכנו מראש פתרונות למגורשים מגוש קטיף וצפון השומרון, ואתה
יודע שאתה משקר. לקח יותר משנתיים כדי לבנות בתי קבע ליישובים ש-ת-י-א-מ-ו את העקירה שלהם.
אני לא מופתע שאתה מסלך את העובדה הזו, אבל זה לא מפתיע, כיוון שהאמת היא שלא אכפת לך איפה
יזרקו את המתנחלים, ובלבד שלא יהיו בבתיהם.

3. אני מאוד שמח שאתה מוצא נימוקים לכך שיישבו רבבות אנשים על גבולות מתוחים, מבלי לשאול אותם
האם מתחשק להם להיות בשר תותחים. זה מלמד שלא רק בנוגע למתיישבים אתה לא ממש מוסרי...
בכל מקרה, חטאי מפא"י של שנות החמישים אינם רלוונטיים, מגעילים ככל שיהיו. מה שרלוונטי זה שכעת
אנשים אלה מופגזים, ובמקום להציע להם כסף ומגורים חלופיים, אתה ממשיך להתפלפל ולסרב להציע
להם, מה שאתה ממהר להציע, במטרה לארגן לפלסטינים מדינה יותר גדולה...
מסתבר שלדאוג לצרכי הנדל"ן הפלסטיני, מעניין אותך יותר מאשר העובדה שבפריפריה אנשים מופגזים
(ע"י החבר'ה שאתה תמכת בחימושם...).

4. החוק חל רק על מי ששלום עכשיו ושלוחיה החליטו שהוא חל עליהם. זה חוק גזעני ומפלה, בניסוחו
הנוכחי, שדואג לרציפות הטריטוריאלית הפלסטינית, ומשתין בקשת על אזרחים יהודיים בתוך הקו הירוק
שאותם פלסטינים יורים עליהם אש תלולת מסלול...

5. האמת כואבת, נכון? אתה תומך בהפקרת בני אדם לרצח המוני, במידה ויסרבו לטיהור אתני.

6. אתה לא פוחד מבחירות, אתה רק לא רוצה שתיערכנה כאשר הממשלה מאבדת כל שמץ של אמון
ציבורי...
דן, אתה חייב לשפר את הטיעונים שלך כשאינך כותב אמת...

7. רוב הציבור ממש משתוקק לפתרון המדיני שלך (אין לי מושג מהו הפתרון שלך, מלבד משהו מעורפל
על מדינה דו-לאומית בתוך הקו הירוק, שאתה מכנה בשם "ישראלית", ומדינה פלסטינית נקייה מיהודים,
בדרך זו או אחרת, מחוץ לגבולות הקו הירוק), ואני חושב שלו העמנת בכך ולו לרגע, היית תומך
בבחירות בכל ליבך. העובדה שאתה מחפש תירוצים מדוע א-י-ן לקיים בחירות, גם כאשר אין ממשלה
לגיטימית (ממשלה שראשה התפטר, כאילו התפטרה כולה), רק מראה כמה אתה משוכנע שרוב הציבור
היהודי לא תומך בעמדותיך.
מצד שני, הציבור של "אזרחי ישראל" (אלה שאוהבים את הביטוח הלאומי...) בהחלט מזדהה עם
רעיונותיך. כמובן שהוא משועשע אימים מהרעיון שיהודי מציע כאלה רעיונות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:43

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר