לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2008, 09:50
  Shpringa Shpringa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Al_Madmal שמתחילה ב "אנחנו לא לומדים.... אגב, יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Al_Madmal
אגב, יש דרך כלשהיא לסמן את הנשקים, כך שכשהם יופנו נגדנו נוכל לדעת שזה הנשק המסויים הזה?

מה יש לסמן אני בטוח ש 80% מהנשקים בידי החמושים למינהם היום אלה נשקים ש"ההנהגה" שלנו העבירה אני זוכר בבירור שבסכמי הכניעה לטרור נחתמו באוסלו העברנו 30 אלף ואחרי תקופה קצרה עוד 20 אלף קלצ'ים (אלה אני זוכר במדויק) אחרי זה היו מנות יותר קטנות אבל עדיין משמעותיות. חבל שלא מצעתי סטטיסטיקה רשמית על הכמויות לאורך השנים, אני מניח שהמטרה העליונה שלנו היא שלכל פלסטיני תהיה אפשרות זמינה להרוג ישראלים.
וגורמים עבריינים למינהם (בעיקר בתוך הצבא) משלימים את הסד"כ שלהם עם M16,M4,רובי צלפים. אבל הבעיה העיקריית אצל הפלסטינים זה כמות הכדורים (נשקים לא הורגים) שמהנדסי המערות עומלים עליה ימים כלילות, סוף יהיה מצב שבעזה יש למספיק כדורים (כ6 מיליון) ובגדה יהיו מספיק חמושים ואז אנחנו נספק להם את המעבר המפורסם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2008, 09:55
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גמל קוטב שמתחילה ב "ישראל אישרה להעביר לרש"פ 1000 קלאצ'ניקובים מירדן"

הרמטכ"ל לא נגד

אלוף פקמ"ז לא נגד

גם ראש השב"כ לא נגד

והיי, אלו החבר'ה שממונים על המלאכה היומיומית של היפטרות ממחבלים ושאר מרגיזנים.

אולי כי הם יודעים משהו שהטוקבקיסט הכתום המצוי לא יודע. למשל, ש1000 רובים או היעדרם זה לא מה שישנה את המאזן לטוב או לרע, שלמחבלים פעילים (בניגוד למחבלים-למחצה שבשירות אבו מאזן) יש די והותר מקורות נשק משלהם (למשל - אותו קצין נ"מ חובב הימורים שבספק אם הוא מצביע למרצ) ושכמו במקרה של מכירת נשק לאיראן (!) לפעמים השיקולים הם לא מה אתה מרוויח מה"לקוח" אלא מה זה תורם לך ביחסיך עם צד שלישי או רביעי.

אבל היי. כולם באינטרנט יודעים שכל צעד לכיוון הפלסטינים הוא בגידה חמורה שדינה מוות (אפילו הטוקבקיסט מכה השוטרים ההוא שמחופש לחבר כנסת אמר דבר כזה!) ואסור להאמין למה שאומר הצבא (שמגרש יהודים) או השב"כ (שרצח את רבין, אפילו שמגיע לו).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:21

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר