לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-09-2008, 15:00
  Yotamz Yotamz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y77 שמתחילה ב "קורס נהג נגמ"ש"

זה קורס של כמה ימים, אם אני זוכר נכון - חמישה ימים, בסיומו אתה יכול לנהוג על נגמ"ש.
העובדה שהוסמכת לנהג נגמ"ש לא מאפשרת לצה"ל לזמן אותך ליותר ימי מילואים מהמותר בפקודות, אבל זה אומר שיש עוד תפקיד שאתה יכול לעשות במילואים ואז אולי יקראו לך ליותר ימי מילואים מתוך כמה שמותר לקרוא לך.

הכשרה של נהג נגמ"ש לא אמורה למנוע ממך תפקיד\פק"ל אחר.

משתמשים בזה כשיש צורך לנהוג בנגמ"ש (או רכב אחר תואם נגמ"ש), זה כבר תלוי באופי היחידה.

להגיד שאתה לא רוצה תמיד אפשר, וכמו בכל קורס אתה יכול להיכשל, אבל כדי להיכשל בקורס הזה צריך באמת להתאמץ ואז יהיה ברור שעשית את זה בכוונה והמפקדים שלך לא יאהבו את זה, החלטה שלך אם זה משנה או לא.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-09-2008, 18:34
  crazyellow crazyellow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי y77 שמתחילה ב "קורס נהג נגמ"ש"

אממ הקורס הוא 5 ימים כמו שאמרו... קורס נחמד בסך הכל עברתי אותו לפני כמה חודשים, יש משקיות כוסיות ואחלה אווירה.

בסך הכל יש כאלה שאומרים שטוחנים אותך אחרי זה, אני גם כן לא רציתי לצאת לקורס אחרי ששמעתי אנשים שאומרים את זה, ביקשתי לא לצאת, הגעתי למצב שאני הופך תפלוגה וגם לא הצלחתי לצאת מהקורס, חלק אמרו לי להכשל אבל זה לא הפיתרון כי אתה תשלח עוד פעם ועוד פעם לקורס ואתה תעלה למשפט על ביזבוז הקצאה (למרות שיש מצב שתצא זכאי היחס בפלוגה יהיה בהתאם אם יגלו שעשית בכוונה).

בקיצור הדרך הבטוחה בדיוק לברוח מהקורס הזה ושרוב הסיכויים שלא תחזור אליו יותר הוא להוציא גימלים בקורס, תשחק אותה שקיבלת מכה בגב מאחת הקפיצות עם הנגמש (ולא חסר) תשחק אותה מטוטשט וכו ואז תפסיד חומר מקצועי שיוביל לזה שאתה לא יכול לסיים תקורס, אולי תשלח עוד פעם אבל שווה לקחת תסיכון אם תכזה לא רוצה את זה.

בקיצור אני עשיתי תקורס סיימתי ומאז יצא לי רק פעם אחת לנהוג על נגמש ולא מאמין שזה יקרה עוד הרבה , בכל מקרה הקורס הזה פותח דלתות לכל מני קורסי נהיגה, נהג-לוחם, לוחם מבצעי שאתה נוהג על האמר סופה דויד וכל מני שטויות כאלה.

בקיצור שיהיה בהצלחה ואם בכל זאת תשאר שם אולי נטחן יום אחד ביחד במילואים (למרות שלפעמים עדיף לשבת בנגמש מאשר לרוץ ולקרוע תתחת עם משקלים)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yehida.org/modules/coppermine/albums/userpics/10004/thumb_s-palchic.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר