לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מסיבות וחיי לילה, נא לקרוא את חוקי הפורום לפני הכתיבה __ | משתמשים בעל דרגת הם צלמים רשמים של הפורום | כתובת מקוצרת לפורום: night.fresh.co.il חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מסיבות וחיי לילה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2008, 11:43
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "דיון: סלקציה במועדונים"

גם במועדון בקיבוץ שלי ישנה סלקציה והיא ברורה מאוד.
עדיפות לבנות, ערסים נשארים בחוץ (ע"י סלקציה גזענית), אין כניסה מעבר לכמות כרטיסים מסויימת שנמכרת (המקום מלא) וכו'.
לדעתי, זה טוב שזה קיים. זה שומר על איכות ורמה גבוהה.
השם של המועדון נקבע כמעט באופן בלעדי ע"י המבלים בו. אם יגידו שהוא פצצה, זה הפרסום שהוא יקבל. ואם יגידו שהוא חרא, מפוצץ ערסים, כולם מכוערים ולא משנה מה - זה הרושם שיווצר למקום (לא משנה עד כמה הוא מבוסס מדעית ועד כמה הוא באמת משקף את המציאות).

המקום הוא עסק לכל דבר, והבעלים של העסק צריך לעשות את החישובים שלו איך להביא כמה שיותר הכנסה למקום.
הסלקציה אמנם גורמת לחלק מהלקוחות לא לשלם, אבל אם בחישוב הסופי שלו, זה יגרום ללקוחות אחרים (ורבים) לחזור לקבל את השירות שהם קיבלו בשהיה / שהיות הקודמות במקום - הוא הרוויח הרבה יותר מאשר אם היה נותן לעארסים להכנס.
זו גם השקעה בפרסום, כפי שציינתי קודם.

חזרה לפורום
ישן 16-09-2008, 12:52
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "כן אבל אסור להשוות לנאצים..."

מותר אם אתה לא משווה מישהו ספציפי שיתבע אותך, או בצורה כללית.
זה לא שאתר פרש מתכחש לקיומם של נאצים או לקיומה של השואה.
בכל מקרה, אנחנו עומדים בשטח בפני בעיה שצריך להתמודד איתה בצורה יעילה ואפקטיבית.
להתחיל לעשות מבחני אישיות למוזמנים זה בלתי אפשרי. הסלקציה באה לפתור בעיה מסויימת וע"י כך היא מייצרת בעיה מסוג אחר.
לבעל המקום אין בעיה עם זה שתגיד שהוא גזעני כל עוד המקום שלו עובד כמו שצריך, אין בעיות, יש אנשים איכותיים והפרסום שהוא מקבל מהבליינים עצמם, הוא פרסום חיובי "אחלה מקום! אנשים ברמה, מלא בנות...".
אז אתה באמת רשאי לרטון ולרגוז על עצם קיומה של הסלקציה, אבל זה מאפשר לך להגיע למקום שבוודאות תהנה מהאנשים שבו. זה מה שבעל המקום רוצה לספק לך, וזה חלק מהשירות שאתה מקבל עבור כרטיס הכניסה שרכשת בכניסה למקום.

ואם אותך ספציפית לא מכניסים, דבר איתי כשאתה מגיע למועדון בקיבוץ שלי, ואני לא רק אדאג שתכנס, אתה אפילו לא תשלם על כרטיס... סבבה?

חזרה לפורום
ישן 27-09-2008, 19:20
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ואם הוא מכוער - הוא גם יכנס?"

המשפט הנכון הוא "אל תסתכל בקנקן, תסתכל על המוכרת".
שמע, המועדון הוא מקום שבא להפגיש אנשים... בא להפגיש בנים עם בנות או בנים עם בנים / בנות עם בנות (כל אחד והזרימה שלו).
המועדון, לצערי, הוא לא מקום שאתה מגיע אליו כדי להעריך אלכוהול טוב במחירים הוגנים, או אוכל טוב עם שירות איכותי, ואפילו לא מקום להעריך מוזיקה טובה... הוא מקום שאתה משלם כסף לפני שרכשת משהו במקום ובמקרה הכי טוב, אתה תקבל כוס בירה מהחבית בחינם במקומות שמחלקים שתיה ראשונה חופשית.

למה אתה הולך למועדון, אם לא בשביל הבחורות (או הבחורים, תלוי בנטיה שלך)?
הרי, האלכוהול שם, ברוב המקרים, לא איכותי ואם יש להם אלכוהול איכותי, התעריף שלו יהיה גבוה משמעותית מכל מקום אחר. השירות שתקבל בעת שתנסה לרכוש את האלכוהול יהיה לכל הפחות מזעזע, אתה תדחף בין הרבה אנשים על בר קטן בו יש בערך 10% מכמות הברמנים שבאמת תהיה מסוגלת לשרת ברמה טובה את כמות האנשים שיצבאו על הבר, אתה תצטרך לצעוק, להתלכלך מבר לא נקי [כמויות של נוזלים שנשפכו שם ממזיגות קודמות] ובסוף להגיד טובה כשאתה מקבל ת'משקה שלך.

המוזיקה במועדון תהיה נוראית וזה בכלל לא משנה מה הטעם שלך במוזיקה. הם ינגנו בפול-ווליום (99% הם יעברו את התקן שנקבע בחוק ע"י משרד הבריאות) גם מזרחית, גם טראנס, גם האוס, גם שחורה, גם ישראלי וגם בריטני-ספירס (סגנון שעוד לא מצאתי לנכון להכליל אותו בקטגוריה קיימת).
ואם כבר הזכרנו את משרד הבריאות, אתה תעשן ותסריח מסיגריות. יש חוק שאוסר על עישון במקומות ציבוריים, אבל אין מה שיאכוף את החוק במועדון ואנשים יעשנו כמה שבא להם בפנים. אני אישית לא מעשן ותמיד כשאני חוזר ממועדון, אני לא רק נאלץ לעשן פאסיבית במקום, אני גם מסריח בטירוף כשאני מגיע הביתה. מגעיל.

אם במקום יש מטבח קטן, הוא יכין לך לא יותר מאשר המבורגר של זוגלובק או טוסט, זה לא יהיה לך טעים אבל זה ישביע את הבטן המקרקרת שלך (אם עשית את הטעות של לבוא רעב) ויאפשר לך לשתות (כי לשתות על בטן ריקה זו טעות של טירונים). אתה תשלם מחיר שלא יתאם את איכות האוכל, אבל על ה*** שלך, כבר שילמת כניסה ואתה בלאו-הכי רחוק מכל מקום אחר... אם תצא, אתה תסיים ת'ערב שלך לבד.

אם אתה עם חברים, אתם תרקדו ביחד, תעשו קצת שטויות ויהיה לכם מגניב.
אם אתה לבד, אתה נואשות תחפש מישהי לסגור אצלה ת'לילה, או שהיא תסגור אותו אצלך.
מה שמחזיר אותי לנקודה שלי מלכתחילה, ומה שעונה על השאלה שלך בכותרת "ואם הוא מכוער - הוא גם יכנס?".
אתה לבד, שתוי קלות, אתה לא נהנה מהשיר שמתנגן לך ברקע. זה משהו שחור חדש שמלבד ליין באסים לא מכיל שום תוכן מוזיקלי מהותי... אבל זה מספיק לך בשביל להבין מי מזיזה ת'תחת הכי טוב במועדון. אתה רק מסתכל עליהן ומתחיל לחשוב עם מי יש לך יותר סיכוי, ועם מי פחות.
מי פנויה, מי תפוסה... האם הפנויה גם מתאימה לציפיות שלך, או שאתה תתפשר על משהו באמצע (אם תשתה עוד, זה יעזור לך לקבל החלטות שגויות).

בסופו של דבר, איכות המועדון תסתכם, עבורך בשתי נקודות עיקריות:
1. האם הבנות במקום שוות (מראה חיצוני כללי)
2. האם הבנות במקום זורמות.
כמובן, שזה מאוד סובייקטיבי, אבל אם הצלחת לזרום עם בחורה מיציאה במקום, אתה ככל הנראה תחזור לשם.
גם אם לא הצלחת עם אף אחת, אבל הבנות במקום פצצות, אתה תנסה שוב באותו המקום.
יותר מזה, אם יש לך אפשרות בחירה בין מועדון עם בחורות פצצות לבין מועדון עם כונפות, אתה תעדיף לנסות להכנס לזה עם הבנות הפצצות - ובצדק (אם אתה שואל אותי)... איזה אינטרס יש לך ללכת למועדון עם כונפות?

אני את סצינת המועדונים שלי סיימתי קצת אחרי הצבא (גיל 22-23 בערך).

חזרה לפורום
ישן 14-10-2008, 16:31
  starlight-p starlight-p אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.10.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "דיון: סלקציה במועדונים"

היי חבר'ה...
קצת מהנסיון שלי, אני מפיק את ליין החיילים הכי גדול בארץ כיום (ממוצע של 850 כרטיסים).

סלקציה ע"פ החוק היא לא חוקית. זוהי אפליה.
למרות זאת, כיום אי אפשר לעשות מסיבה בלי סלקציה.
מסיבה בלי סלקציה היא מסיבת ערסים, ובה תמיד יהיו קטטות, גניבות, קללות וצעקות. בקיצור התנהגות ברברית. אף אחד לא יבוא למסיבה בלי סלקציה, לכן המועדונים מסווים את הסלקציה בתירוצים של "לא היה מקום", "לא הוזמנת לכן לא תוכל להיכנס" וכו'. ובצדק. גם אתם לא הייתם מגיעים למועדון מפוצץ בערסים.

מהצד השני יש תמיד את החבר'ה שדומים לערסים אבל הם שקטים להחריד ומתנהגים מצוין.
נכון.

הבעיה היא שאין לזה שום פתרון... עד שהערסים יתחילו להתפתח ולהפוך לטיפה יותר מערביים לא יהיה לזה פתרון.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:16

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר