לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-09-2008, 23:23
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "סתם מעוניין לשמוע את דעתם לגבי קשר עם מישהיא לא יהודייה"

לצאת?גם הורים שלי יצאו עם לא יהודיים\יהודיות.מישהו יותר,מישהו פחות,לא משנה.פשוט בישראל יש רב יהודי ועם הרב האחר-מוסלמים-הקשר שלנו הוא מאד חלש,וזה תלוי,מן הסתם,במצב פוליטי,אם כי לא רק.
יש כמה קבוצות של לא יהודים-יוצאי בריה"מ,ערבים(דרוזים,בדואים),יוצאי מזרח אסיה.לדעתי לצאת אפשר עם כל אחת,אבל קשר רציני-רק עם בחורות יהודיות או לא יהודיות ישראליות,שיש להן זיקה חזקה לארץ,לציונות.במקרה אחר אני רואה את זה כהתבוללות.אולי יש פה ושם הסתייגויות,אבל זו התמונה הכללית.

אם היית יודע,איזה מילים נפוצות בלקסיקון שלי..
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.day.az/forum/style_emoticons/default/gizildish.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-09-2008, 00:43
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mystery שמתחילה ב "סתם מעוניין לשמוע את דעתם לגבי קשר עם מישהיא לא יהודייה"

בגדול, אין הבדל פיזי בין בחורה יהודיה לגויה.
אני לא אהיה יפת נפש כי אני מחזיקה באמונה אחרת לשלך, ואענה עניינית: אם אין לך בעיה לקיים מערכת יחסים עם בחורה גויה, אז- לך על זה.
אני לא מבינה את השאלה, מדובר פה בעניין אישי הנשען על אמונות.

אני לא אצא עם גוי.
יש מספיק יהודים חתיכים, שרמנטיים, מהממים. מה אני צריכה גוי? הרי זה סוג של פרובוקציה. בשביל מה לי להסתכסך עם כל העולם בגלל זה? זה מטופש, זה מושך אש, וחראם.
מעבר לזה, שאני נגד מערכות יחסים נטולות מטרה.
אני אמנם לא מתכננת להתחתן ממש תיכף, אבל אני לא אצא עם בחור סתם. ולהתחתן עם גוי, אפרופו, ממש אבל ממש לא בשבילי.

אנחנו בסכנה הכחדה, אחי.

אבל תעשה מה שעושה לך טוב.

ישן 09-09-2008, 02:29
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "בגדול, אין הבדל פיזי בין..."

ציטוט:
מעבר לזה, שאני נגד מערכות יחסים נטולות מטרה.

ציטוט:
אני אמנם לא מתכננת להתחתן ממש תיכף, אבל אני לא אצא עם בחור סתם.

כלומר את לא תצאי עם בחור,שיזמין אותך לסרט או ערב רומנטי עם נרות,אם ידוע לך,שהוא לא בשל לחיים רציניים?כי אם כך,אז כמובן שעם אדם גוי לא כדאי לך לצאת,הרי ממילא ברור,מה יהיה הסוף ליחסים אלה.אבל סתם לצאת?באמת שאין לי בעיה עם זה.

דרך אגב,אותה בחורה יכולה לעבור גיור.לא שאני רואה בעין יפה התגיירות למען מישהו,אבל סתם רעיון.

ישן 09-09-2008, 10:23

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "[QUOTE]מעבר לזה, שאני נגד..."

לפני תקופת זמן ידיד סיפר לי שהבחורה הבאה שהוא מתאהב בה, הוא מציע לה נישואין אחרי שבועיים.
התגובה הראשונה שלי הייתה- "אתה דפוק. לך תטפל בעצמך. אתה ילד!!!".
חשבתי על זה ימים ארוכים.
בשיחה הבאה שלי איתו על הנושא הזה, כשההלם שכך, שאלתי אותו מה הוא חושב לעצמו כשבגיל 18 הוא חושב להציע למישהי להתחתן.
ואז הוא אמר "לאלאלאלא. אני, אני אציע לה נישואין. אני לא מיד אתחתן איתה. לא אכפת לי מתי נתחתן, אבל אכפת לי שהיא תבין שהיחסים שלנו לא סתם, שאנחנו לא ביחד בשביל השעה ועוד שבוע יגמר לי ממנה ושנינו נפרד כידידים".

ואז זה נראה לי כבר מעין אוטופיה. גבר יוצר עם מישהי, אחרי שיש קליק וחיבור והכל נראה מעולה, צ'אק- להציע לה להתחתן- כמעין כוריוז של "את רצינית? או שאת מתכננת לזרוק אותי עוד יומיים?".
מבין?

אני לא אכניס ראש למיטה חולה. ואני לא אצא "סתם" עם גוי, כי אלוהים יודע מה יהיה בדבר הרגשות שלי, והרי- שתת המודע שלנו מת על אהבות אסורות.
מעבר לזה, נישואין עם גוי לא תקפים. ילדים לאמא גויה ואבא יהודי- הם גויים.
אז בשביל מה לי?
זה מיותר. זה לשחק באש.

דרך אגב, בוא נהיה כנים,
בחור (יהודי או גוי, לא משנה) שיזמין אותי לערב רומנטי "סתם" כמו שאתה אומר, מחפש בהכרח סטוץ. ותעזוב מה אני חושבת או מה העולם חושב על סטוץ, אבל אם אני מתמקדת במה זה אומר, יש שם סקס. אז זה לא שאני סתם הולכת, מדברים, חוזרים.

שהבחור או הבחורה יעברו גיור?
קודם שיעברו אותו, אח"כ נדבר.

ושוב,
השאלה הזו ששאל הבחור, מחפשת תשובה מסברת אוזן. ואני לא מבינה מדוע היא נשאלה, אם התשובות שהוא רוצה לשמוע הן סטייל חיזוקית.

ישן 09-09-2008, 19:00

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב ":)את לא חושבת על להיות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי student1
את לא חושבת על להיות פסיכולוגית?בלי צחוק,זה יוצא לך ממש טוב.

ילדים שלך יהיו יהודים,הרי לפי ההלכה החשיבות ניתנת למוצא האם ולא האב.(את הגברים אף פעם לא מחשיבים!!.)

לא בהכרח סטוץ.

אולי הבחור עדיין במצב של חוסר החלטיות,הוא רוצה,שמישהו ידחוף אותו לצד זה או אחר.

לאלא. כתבתי בפירוש שילדים לאמא גויה ואבא יהודי- הם גויים. לא אמרתי להיפך.
משעשע שציטטת אותי, אבל לא נשענת על מה שכתבתי.

פסיכולוגית? ואז מה? הדברים שאומר ישמעו יותר רציניים?

אם אתחתן עם גוי, וזה לא יקרה, אכן ילדיי יהיו יהודים, א-ב-ל הנישואים שלי אליו לא יהיו תקפים לפי ההלכה היהודית. אאלץ להתחתן נישואים רפורמיים, וזה לא בא בחשבון.

מה לא בהכרח סטוץ?
קח את עצמך.
ראית בחורה מדליקה, יפה, חכמה. משיחה קצרה איתה היא הודתה שהיא גויה. אתה מחליט שהיא כזו נהדרת, שאתה לוקח אותה לסרט.
אתה רוצה להגיד לי שתקח אותה לסרט, תשלם עליה, תקנה לה פופקורן וקולה, תקפיץ אותה הביתה- וכל זה בלי לחשוב על תמורה?!

אם כן, אני רוצה לצאת איתך.

ישן 09-09-2008, 20:32
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[QUOTE=student1]:)את לא חושבת..."

כן,אני יודע.
לא צריך לזלזל בפסיכולוגים,רק שיהיו מקצוענים.אם את חושבת,שאת יכולה לעזור לאנשים כאדם רגיל,מה טוב.

ציטוט:
מה לא בהכרח סטוץ?
קח את עצמך.
ראית בחורה מדליקה, יפה, חכמה. משיחה קצרה איתה היא הודתה שהיא גויה. אתה מחליט שהיא כזו נהדרת, שאתה לוקח אותה לסרט.
אתה רוצה להגיד לי שתקח אותה לסרט, תשלם עליה, תקנה לה פופקורן וקולה, תקפיץ אותה הביתה- וכל זה בלי לחשוב על תמורה?!

אם כן, אני רוצה לצאת איתך.

אבל את לא גויה.
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.day.az/forum/style_emoticons/default/secret.gif]

ועכשיו ברצינות.
אני לא חושב,שפגישה ראשונה צריכה להיגמר במיטה.אם כן,מצויין,אם לא-לא מתים מזה.התמורה היא,שנשוחח אחד עם השני,פשוט נבלה יחד,ואם היא לא תסכים לסקס(או שאני??),אפשר פשוט לפתח את היחסים ולחכות כמה שבועות או חודשים.מה,נפגשים רק בשביל סקס?זה מרכיב אבל לא הכל.
מצטער,אני לא יכול להקפיץ,אין לי אותו,אבל לצאת,למה לא??להכיר בחורה,אישה,כאדם ולא בהכרח כאובייקט מיני.

ישן 10-09-2008, 11:00

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "כן,אני יודע. לא צריך לזלזל..."

אתה אומר 646764564545646 דברים.

הבחור שאל מה בדבר לצאת עם גויה.
אני טענתי שזה מיותר ושכדאי לחסוך כאב לב, כי לעולם אין לדעת מה יקרה, וזה יכול להגמר רע.
ואתה אמרת שאתה חושב שזה בסדר 'סתם' לצאת איתה.

ועכשיו אתה אומר שזה לא חייב להיות אובייקט מיני.

אתה גבר, על מי אתה עובד?
אם אתה תיקח מישהי ותצא איתה סתם כי היא מתוקה, ולא יהיו לך מחשבות בראש על איפה הערב יגמר (בשיחים? בבית שלה? על הבר?), אז אני באמת מצדיעה לך, אבל זה נשמע ממש מוזר.
אין ידידים-ידידות, ואנחנו פה מתעלמים מהרגשות של הבחורה. אם היא תדלק עליך? אם אתה במהלך הערב תדלק עליה?

אתה אומר דברים ברמה המאוד מאוד סיפורית. "אני אלך, נבלה בקולנוע, נחזור איש איש לביתו". אתה לא שם דגש על העובדה שיש לך רגשות ולה רגשות, ואלוהים יודע מה יהיה עם זה.
לא קרה לך שהופתעת פעם?

אני אומרת וחוזרת- לצאת עם גויה זה להסתכן, ולא משנה מה מטרת הבילוי או איך אתה תופס את הבחורה. הכל משתנה כ"כ מהר, יש לנו תת מודע שינקר לך בראש על כל מה שאסור.
עובדתית, גברים רוצים אתגרים. כשהאתגר נגמר- הופ! הם נהיים קספר.

תתעורר.

[ובנוגע ל"אני אצא איתך", מה זה קשור לגויה או לא? עכשיו אתה יוצא רק עם גויות? התכוונתי שאם אתה לא באמת לוקח אותה בלא מטרת מין, אתה הגבר היחיד בעולם שישלם על בחורה וישקיע זמן בבחורה "סתם", ושגם אני רוצה שישקיעו בי וידברו עלי בפורום, אבל לא יחשבו עליי "כאובייקט מיני" כמו שהגדרת.]

ישן 10-09-2008, 15:39
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "אתה אומר..."

אפשר לצאת עם גויה בידיעה מראש,שתקיים איתה יחסי מין,זה הכל.כלומר,יהיו יחסים,אולי ארוכי תווך,אבל עד לחתונה.קרו דברים מעולם,לא יודע,למה את מתפלאת.

כן,אפשרי,שנצא,ולא יהיה סקס בפעם הראשונה-האם זה הכרחי??המחשבה הזאת קיימת,אבל לא חייבים על ההתחלה,את מבינה?
מחשבות!יש לי הרבה מחשבות,זה לא אומר,שיש צורך לעשות ריאליזציה שלהם על המקום.

עזבי את הסיפורים של תת מודע,למה,בארצות הגולה יהודים יצאו תמיד רק עם בני עמם?כלל לא,במיוחד במאות ה-19-20 ועדיין לא תמיד זה נגמר בחתונה.

מה שאני מנסה לומר,זה שיש הרבה וריאנטים.

ישן 09-09-2008, 11:36
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אוקיי כמה דברים.

קודם כל, אני בעצמי כבר בקשר רציני זה שנתיים עם מישהו שלא נחשב כיהודי בארץ, אבל בעולם דווקא כן רואים בו יהודי, או חצי- יהודי. המקרה המוכר, אם נוצריה, אב יהודי. אני חושבת כשהתחלתי להתעניין בבחור הזה, לשאול אותו את השאלה "האם הוא יהודי" לא היה בסדר העדיפויות שלי. ומאוחר יותר כשגיליתי שהוא לא, זה כבר לא שינה לי הרבה, כי איכשהו, הוא נשאר בשבילי אותו אדם. ואם אשקול בעתיד להתחתן עימו, אז בהחלט שלא אתן לעובדה שהוא לא יהודי, להפריע לי.

אני לא אתייחס כרגע לאנשים דתיים או לאנשים שחשוב להם לא "להתבולל". אבל אני אישית ארגיש מטופשת להתחיל לשאול אנשים שאני מעוניינת בהם, אם הם יהודיים או לא. ובהחלט לא אפסול קשר רציני עם אנשים שהם לא יהודים. אני פשוט לא נותנת לספרים ולפרשנויות של אנשים, לקבוע בשבילי מה טוב לי ומה רע לי. אני לא רואה את עצמי בעלת שליחות למנוע מהעם היהודי להיכחד.

חוץ מזה, אני חושבת שאתה עושה טעות כשאתה מרשה לעצמך קשר כזה רק מהמחשבה שאתה לא הולך להתחתן בקרוב. אני חושבת שזאת מחשבה שגויה, כי אהבה באה לפעמים גם כשהכי לא מצפים לה. ומה אז? פתאום הקשר מתחיל להיות יציב ויפה ואתה פשוט תברח כי היא לא יהודייה? זה יהיה ממש לא הוגן כלפי הבחורה, וגם אותך זה יוציא לא משהו.

לדעתי אתה יכול לבחור רק באחת משתי דרכים. או לפתוח את האפשרות לקשרים רציניים גם עם לא יהודיות. או אפילו לא להעיף לעברן עין בכלל.

ישן 09-09-2008, 18:21
צלמית המשתמש של student1

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "[font=Verdana]אוקיי כמה..."

ציטוט:
פתאום הקשר מתחיל להיות יציב ויפה ואתה פשוט תברח כי היא לא יהודייה? זה יהיה ממש לא הוגן כלפי הבחורה, וגם אותך זה יוציא לא משהו.

אווו,את לא יודעת,כמה מקרים כאלה יש.בישראל המצב הוא שונה,כי כולנו ישראלים,אבל בבריה"מ היו מקרים,שבחורים ברגע האחרון פשוט הפסיקו את הקשר,כי הורים לא מסכימים שהבן שלהם יתחתן עם גויה.וזה לא רק אצל יהודים.צ"צנים הם גם די נציונליסטים,הם מהווים מיעוט-2-3 מיליונים,אולי.ישבתי תקופה לא קצרה בפורום שלהם,ונשאלה שאלה,"מה אתם חושבים על נישואים מעורבים?".היו הליבראליים יותר,שענו,שהעיקר,שיהיה בן אדם.היו כאלה,שטעהו,שרק בחור צ"צני יכול להיתחתן עם אחרת,ולא להפך.חוץ מזה,גם הפקטור הדתי-אסלאם-לא עצר מכמה מהם להגיד,שרק עם בני העם מותר להיתחתן,למרות שכידוע דת האיסלאם,בניגוד ליהדות,לא רואה גבולות גזע ולאום.וכל זאת,על מנת שהעם לא יעלם מבחינה תרבותית ופיזית.(חוץ מכאלה,שפשוט מאמינים בדם שומה,כלומר בגנים.)
וכן,היו מקרים,שבחורים פשוט זרקו נערות שלא מבני עמם,כי לא מקובל אצלהם להיתחתן עם "גוים".

בישראל באמת יש סיכוי טוב,שהם יטמעו בנו,אבל למשל במצב של יהודי אמריקה זה נראה עצוב.

ישן 12-09-2008, 10:55
  DarkWing108 DarkWing108 אינו מחובר  
מנהל פורום אנימה ומאנגה | The Bob

חבר מתאריך: 20.12.01
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי tiras777 שמתחילה ב "מותר לאדם להביע את הדעה שלו"

את צודקת לגמרי.
אבל אם תשימי לב לאיך שהוא כתב את ההודעה שלו.
הוא כתב את זה בצורת פקודה, לא דעה.
" ממש אבל ממש -לא."
"
יהודי לא הולך עם שיקסע(כולל הולנדיות/שוודיות).נקודה." (נקודה! יעני אין אפילו מקום לויכוח)

אם הוא היה כותב משהו בנוסח "אני לא חושב ש...." או "לדעתי זה לא כדאי משום ש..."
את לא היית שומעת ממני פיפס של התנגדות. אבל מאחר והוא כתב את מה שהוא כתב ככה, זה מגעיל.
מגעיל וגזעני. למה גזעני? כי לא כל "גויה" תקרא לי יהודי מטונף.. זאת הכללה מלוכלכת ולא נכונה.

ישן 16-09-2008, 11:48
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי Lycans שמתחילה ב "אני בעיקרון מבחינת האהבה בלבד..."

כאן לא משחק תפקיד האהבה,כאן משחק תרבות מול תרבות ואמונה מול אמונה,ידוע שבוחרה מוסלמית היה ותתראה אם יהודי,על פי חוקי כבוד המשפחה שלהם זה מוות.

ידוע לי על פרשה שהייתה באיזור שלי על בחור ישראלי וערביה נוצרייה,שהתאהבו והאחים שלה תפסו את הבחור,ואמרו לו חד וחלק אם אתה מתעסק באחות שלנו אתה מת,הייתי נוכח לצערי באירוע,ולמזלו של אותו בחור שהיינו שם כמה חבר'ה ומנעו מהם אולי גם לעשות בו שפטים.

אינני אומר שאהבה לא יכולה להתקיים השאלה איך המשפחות יקבלו את זה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:25

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר