לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2008, 17:59
  itzik_tab itzik_tab אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.06
משפט בלתי הוגן

שלום.

לפני מס ימים התקיים משפט שבו הייתי הנתבע, והתובע היה עו"ד שלי שתבע אותי על שכר טרחתו. במשך המשפט :
1)בתחילת המשפט השופטת קראה לי לצאת מבית המשפט -כלומר, שעדות העו"ד תתנהל בדלתיים סוגורת בלעדיי, והעו"ד שלי לא ניסה לעצור את יציאתי מהמשפט.
2)לאחר שנכנסתי התחלתי להבין לפי הנסיבות שככל הנראה, בזמן שהייתי בחוץ-גורל המשפט הוכרע ,בלעדיי, ומאז הכל היה פשוט מכור והצגה אחת גדולה.
3) הושפטת התחילה לאיים עליי לקבל את הצעת הפשרה שהושגה בין הצדדים בלעדיי,ולא- תוצאות המשפט יהיו זהות ,אך היא תגזור עליי תוספת של שכר טרחת עו"ד,הוצאות משפט כבדים והוצאות עד.
4)בגלל שהייתי משוכנע שהצדק עימי והמשפט התעוות לגמרי,ביקשתי להמשיך בשלב ההוכחות.עליתי לדוכן ,לא נתנו לי להסביר את גרסתי כפי שרציתי,כלומר כפו עליי לענות באופן ישיר לשאלות העו"ד,שאילו הייתי מסביר את גרסתי לפני החקירה של התובע ,בטוח שביהמ"ש היה משתכנע בצורה שונה.
ביקשתי דקה להסביר את גרסתי , אך לא ניתן לי.
העו"ד שאל אותי שאלות צולבות של כן \לא וכאשר ניסיתי לענות כן אבל... ישר נקטעתי ע"י העו"ד (התובע) והוא המשיך בשאלותיו.
במשך כל זמן המשפט הייתה אווירה שהושרתה ע"י השופטת של "תמהר ונגמור עם זה" והיא כלל לא נראתה לי רצינית.
סוף דבר -המשפט הסתיים בפשרה,שהושגה בלעדיי, תוך איומים עליי ע"י ביהמ"ש לקבלה, כאילו אין כבר מה לעשות ואם אנסה להתנגד, יהיה יותר גרוע.
עו"ד שייצג אותי כמעט ולא התערב במשך המשפט. -האם הוא נהג כשורה ? יש מה לעשות נגדו ?

האם ביהמ"ש פעל באופן תקין ?
מה ניתן לעשות ?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.donkey.co.il/Briefcase/Uploads/22601.seret.gif]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-09-2008, 12:43
  _ED_ _ED_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
שמע
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי itzik_tab שמתחילה ב "ולא בשביל יש גורמים שאפשר..."

למען האמת, מבלי להכיר את העובדות, על-פניו אני לא רואה שהיה בדיון משהו חריג במיוחד,
למעט העובדה, שהוציאו אותך מהדיון (בהיותך הנתבע הישיר - לטענתך).
יחד עם זאת, לא הסברת מדוע הוציאו אותך ומה קדם לכך ולכן לא ניתן לבחון את העניין לאשורו.

לגבי התנהלות עורך דינך, מאחר שלא נכחתי בדיון ולא קראתי את כתבי הטענות שהוגשו, הרי
שאיני יכול להעביר ביקורת על התנהלותו.
מכל מקום, תביעת עו"ד שייצג אותך בתביעה בה לא שילמת לעורך דינך הקודם, עלולה להראות מעט תמוהה, מה גם שאני מתאר לעצמי שלא הרבה עו"ד ירצו לעבוד איתך עם "רקורד" כזה.

בתי משפט דוחפים לפשרה. לא אחת הדבר נועד להקל על עצמם מפני עומס כתיבת פסקי דין.
למרות זאת, בהרבה מקרים הדבר פועל לטובת הצדדים, אשר נמנעים מניהול הליכים ארוכים ומפסק דין שעלול להותיר את מי משניהם בפני שוקת שבורה.

האפשרות היחידה העומדת לרשותך כרגע היא ערעור, אשר סיכוייו נמוכים מאוד בהתחשב בכך שהסכמת לפשרה. ככל שתרצה לשקול זאת, עליך להיוועץ בעו"ד בסיכוי-סיכון שבהליך כזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר