לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-09-2008, 23:27
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
מבולבל עוד קצת פרטים...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "דולצ'ה? לא הצלחתי להשיג..."

תחילה לפני שאני ממשיך אני רוצה להבהיר שכל המידע שנכתב על ידי מבוסס על גורמים זרים(חוקרים למינהם שהיו במתקן, ולאחר מכן "נעלמו" בנסיבות חשודות) , מחקרים, מאמרים וכ'ו.
הדברים לא יהיו קלים לקריאה, אבל מה לעשות חבר'ה, סביר מאוד מאוד להניח שמדובר במציאות.

נתחיל עם קישור לויקיפדיה(אנגלית-אבל יש המון מידע)

http://en.wikipedia.org/wiki/Dulce_Base

ועכשיו קצת עברית:

ברמת העיקרון מהפרטים היבשים ניתן לומר שהבסיס הענק הזה ממוקם מתחת להר דולצ'ה, שבניו-מקסיקו, ארה"ב, הבסיס עצמו בנוי ממפלסים רבים, אך רק ה7 הראשונים זמינים באופן קבוע לבני-אדם, התחתונים יותר מאוכלסים ע"י חוצנים, ונדיר מאוד למצוא שם בני אדם(רק לעיתים רחוקות נציגים בודדים מגיעים לשם)עד כמה שזה יישמע אבסורד, אבל בני-האדם(או לחילופין צבא ארה"ב)הם רק אורחים במתקן, והם יכולים לשהות בו רק בעקבות הסכם שנערך עם גזע החוצנים הדומיננטי שפועל באותו מתקן("אפורים", תת-גזע של הרפטליאנים).

מעדויות של אנשים שעבדו במתקן בשנות ה70,80 ניתן להסיק כי החוצנים מזלזלים מאוד בבני-האדם, ואנחנו נחשבים עבורם לפסולת, או ליצור לא תבוני במיוחד.

כמו-כן ניתן להסיק כי עיקר פעילותם של החוצנים באותו מתקן הוא חקר בני-האדם (בעיקר יצירת מניפולציית רגשות בשיבוט).

קצת תמונות:

תמונה מלמעלה(עדכני ל2006), ניתן לראות בתמונה את הר "דולצ'ה"-בריבוע האדום(וכנראה מתחתיו ממוקם הבסיס).
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

איור פשוט שצייר אחד המדענים ששהה במתקן(סביר מאוד להניח שקיום המתקן כבר נראה אחרת), אבל זה הבסיס העיקרי שלו.

קומת מעבר במפלס 13(אחת הדרישות של החוצנים במתקן זה שבני האדם יבנו תשתית מעליות המבוססת על מגנטיות,אנטי-כבידה, טכנו' מתקדמת בהרבה משלנו, הם סיפקו לנו תוכניות ואנחנו בנינו).

עוד מעבר(שימו לב לתמונות שברקע, תראו פירוט בהמשך).

תמונה קצת קשה (בן אדם שוכב על משטח הקרנה מיוחד, וחוצנים חוקרים אותו), חבר'ה תאמינו או לא, אבל ארה"ב שותפה מלאה לזה, וסביר מאוד להניח שגם מדובר באזרח אמריקאי.(צולם במעבדה במפלס 19, האיכות קצת גרועה עקב שימוש בקרני גאמא באיזור).

תמונות רקע במפלסים(מפלס 13)-אם מישהו מעוניין בתירגום שיגיד לי,ואני אנסה להסביר.

חבר'ה זוכרים שדיברו על "ניברו", או Planet X ?

עוד תמונה ממפלס 13(למען האמת אני גם לא מבין מה הקשר...)

אתם מכירים עוד מקום בעולם שנראה ככה?

מעבר נוסף במפלס 13(שימו לב לצורת החציבה)

עוד תמונה מהמעבר במפלס 13 (שימו לב שישנם שלטים עם כיתוב בשפה לא ארצית).

סרטונים:

1. לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.(גאולוג ומהנדס בניין, עבד לאורך מספר שנים עם צבא ארה"ב בהקמת בסיסים תת-קרקעים מסווגים, כולל דולצ'ה, כיום הוא כבר מת/נעדר, לאחר שהוא חוסל/נחטף ע"י סוכנים מיוחדים, אגב נאסר על אנשים-כולל אשתו, לחזות בו לאחר מותו)

2. לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן."(סרטון מעניין, ומדוייק מאוד על כל ההתנהלות של היום,מומלץ*)
וזהו בנתיים, סה"כ חבר'ה קיים המון המון מדיע על זה ברשת, בסיס דולצ'ה הוא רק דוגמא אחת(שהצליחה להתפרסם)אני בטוח בקיימים בסיסים נוספים(ונוראיים הרבה יותר) בכל רחביי העולם, נקווה שהעתיד יהיה טוב.

נ.ב

תראו משהו מצחיק:

(לא יצא לי לבדוק לעומק, אבל אם זה נכון אז אוליי יש לנו קונספירציה קטנה):

זאתי תמונה של הכניסה למפלס ה3 בבסיס דולצ'ה:

וזאתי תמונה של סמל המשחק המפורסם "Halo3":

אם זה מעניין מישהו-משחק האלו מבוסס על לוחם על אנושי(מאסטר צ'יף)שהוא בעצם התקווה האחרונה של המין האנושי כנגד גזע חוצנים רפטליאנים.

אגב ע"פ ויקיפדיה, יוצרי המשחק Half-life-חברת "Valve" יצרו את המשחק בהשראת בסיס ד'ולצה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-09-2008, 01:39
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.05
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "כבר הודעתי שזה היה טעות...(התמונות)"

ציטוט:
לא הגיוני שמישהו בכלל הצליח לצלם בפנים משהו(הרי מדובר במתקן שהוא כביכול ברמת סיווג הכי גבוהה בעולם)

מישהו הגניב תמונות ממתקן מסויים בארץ, וחשיבות תמונות אלו היתה גדולה לאין ערוך מהעדויות שלו.

לעניין,
בכל פעם שאני קורא נושא בעניין על טבעי מבקשים לשמור על ראש פתוח.
אני מבקש להפנות את הבקשה אליך ולהציג בפניך כמה דברים.

העבודה במתקנים בעלי סיווג גבוה היא מתישה ומלחיצה, הן מבחינת סביבת העבודה הממודרת והן מבחינת הרכב האוכלוסיה הבעייתי. מעבר לכך, התפקיד גורר אחריו בדרך כלל בדיקות פוליגרף כל זמן מוגדר (והאמן לי שזו חוויה מפוקפקת, ומלחיצה).
נוסף על כך, יש בעיה חברתית, לא ניתן לספר לחברים או למשפחה על בעיות בעבודה או תסכולים.
באופן כללי, הפרופיל של עובד במתקן בעל סיווג גבוה הוא בעייתי. מצד אחד, נדרש אדם חריף, שניתן לסמוך עליו, ומצד שני עליו להיות די בודד.

חלק גדול מאותם בסיסים נמצאים באמצע המדבר, מבודדים מכל דבר אנושי.
בחלקם היו ניסויים רדיואקטיביים ובחלקם בוצעו ניסויים בכלי טיס ניסיוניים, בין השאר בטכנולוגיה חמקנית (חומר רעיל למדי).
אני יכול להניח שאותם עובדים נאלצו לבלות זמן ארוך וממושך תחת האדמה, ולעיתים לא ראו אור יום זמן ממושך.
אני מניח שחלק מהעובדים גם עבר בדיקות פסיכולוגיות כל פרק זמן קבוע.

האם לא ייתכן, לאור הפרנויה שחלק מן האנשים שאתה מציין סבלו ממנה, שפשוט נשברו תחת הלחץ?
האם יכול להיות שפוטרו, וחשו תחושת נקם, או באמת שסבלו מבעיה נפשית כלשהי?

הרי אם מה שטוענים נכון, מתוך לפחות 1000 עובדים בסך הכל שניים היו מוכנים לשבור את השתיקה (בכל בסיס שכזה), ללא הוכחות.

ישן 12-09-2008, 01:48

הם פורצי דרך...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "[QUOTE]לא הגיוני שמישהו בכלל..."

חלוצים, ובלי קשר קיים עכשיו "פרוייקט חשיפה" ע-נ-ק שמתנהל ע"י מדענים/אסטרונאוטים/עובדים בכירים לשעבר, ועוד רבים וטובים שידעו את כל הסודות הללו, ועכשיו הם חושפים הכול.

לעניות דעתי, מקרה דולצ'ה הוא פשוט יוצא דופן(כי הוא בין הבודדים שנחשפו), אני בטוח שארה"ב ושאר הגורמים למינהם הצליחו לסכל לא מעט פעולות חשיפה למינהן, אל תשכח שבעבר זה היה הרבה יותר קשה, היום ניתן לעלות כל דבר לYoutube ותוך כמה דקות כל העולם נחשף לזה.

וזהו, עם שאר הדברים אני מסכים איתך לגמריי, כל מה שציינת (לפחות בנוגע לאורח החיים של אותם עובדים) הוא כנראה מדוייק, אני משער שגם לא תהיה להם פרטיות אף פעם בחיים(כל הקטע של האזנות וכ'ו...), אגב מקרה "בוב לזאר" גם נחמד, כדאי לך לבדוק את זה.

פרוייקט החשיפה (ממליץ לך לא להכנס לזה, אלה אם כן אתה מוכן להקריב את הX שעות הבאות שלך...)

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 12-09-2008 בשעה 01:50.
ישן 12-09-2008, 02:12
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "הם פורצי דרך..."

תן לי לומר לך משהו.
"Deal with the devil if the devil has a constituency. And don't complain about the heat."

מי שחותם על הסכמים צריך לכבד אותם.
מבחינתי עובד שחתם על הסכם סודיות ומתכנן להפר אותו, יורק לבאר ממנה שתה.
ציטוט:
, אני משער שגם לא תהיה להם פרטיות אף פעם בחיים(כל הקטע של האזנות וכ'ו...

אתה לא מבין. לא צריך להאזין לאף אחד. כל עבודה בעלת סיווג גבוה מספיק מביאה עימה בדיקת פוליגרף, כך שממש לא צריך להאזין לשיחות.

בוב לזאר, לפחות מה שקראתי בויקיפדיה באנגלית, ובעוד מקום בעברית, סיפורו הזוי לחלוטין.
אם רק נבחן את קבלתו לעבודה, נראה שהדבר לא ייתכן מבחינת בטחון מידע.
לא יכול להיות ששוכרים אדם מסויים ומגלים בפניו את כל הקלפים, זה פשוט לא עובד ככה.
סיווגים מקבלים בהדרגה, ובהקשר שלו, בהנחה והיה צריך לעבוד על צלחת מעופפת, היו נותנים לו לעבוד ולראות רק מה שהוא חייב לדעת במסגרת עבודתו. בפרוייקטים מסווגים אין דבר כזה תמונה כוללת, בטח שלא במקרה של עובד זוטר שהצטרף לעבודה לפני כמה ימים.

שים לב שהמקרה שלו פחות או יותר מתאים לפרופיל שציירתי (ללא הכרת האיש ופועלו)
ולאחר שהראה כמה סימני אי-שפיות פוטר.

קראתי היכן שהוא עבר בדיקת פוליגרף אבל היא לא היתה חד משמעית.
בוא ואספר לך משהו על הבדיקה.
בניגוד למה שרווח הפוליגרף אמין בהחלט בכל הנוגע לדרגת סיווג, כיוון שלקבל סיווג גבוה מספיק עליך לצאת "דובר אמת". אם כך, ברגע שהבדיקה אינה חד משמעית עוד, מדובר בשקרן.
יתרה מזאת, אדם המעורער בנפשו וסובל מהזיות או פרנויה בוודאי לא יצא דובר אמת.

אומר לך עוד משהו. בהנחה שהוא חתם על ההסכמים המקובלים, ואכן היה חושף את האינפורמציה אליה נחשף, הוא היה יושב זמן ארוך מאוד בכלא, ראה ערך מרדכי וענונו.
בהנחה שלא כך הוא הדבר, ומשום מה לא "העלימו" אותו, סביר להניח כי מדובר במקרה של אדם חולה רוח, במקרה הטוב, ובנוכל במקרה הרע.

נערך לאחרונה ע"י Zed3 בתאריך 12-09-2008 בשעה 02:14.
ישן 12-09-2008, 09:50

מה שהוא לא יהיה...
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי Zed3 שמתחילה ב "תן לי לומר לך משהו. [i]"Deal..."

מידע רב שהוא הביא הרים לא מעט גבות, הוא הראשון שהביא שירטוטים מדוייקים של מבנים חוצנים (ממה שהוא זכר), חלליות המבוססות על כור, אנטי-כבידה, את הידע הזה לא ניתן להשיג מסטאר-טראק או מפרי דמיונו, בנוסף אל תשכח שהוא זה שפנה לעיתונות, ובהתחלה הוא פנה בעילום שם, הוא גם הועסק(לדבריו) מספר שנים במתקן הנ"ל, ויש לו גם מידע על מתחם "D4" (מה שנחשב ל"אזור 51" החדש...).

מה שהכי הפתיע את החוקרים שחקרו אותו(חוקרי עבמי"ם כמובן) זה הידע העצום שלו בפיזיקה, ואלקטרוניקה(הם ערכו לו מבחנים...), אם אני לא טועה הוא גם עבר פוליגרפים,
והוא נמצא דובר אמת.

אגב את פרוייקט החשיפה בדקת, או שאתה מעדיף לא להתחייס לזה?

אם זה מעניין אותך גם האסטרונאוט ד"ר אדגר מיטשל, זיעזע את את ארה"ב לפני מספר שבועות כאשר הודה לתקשורת כי במהלך המסעות לחלל נראו בבירור צלחות מעופפות בסמוך לחללית(אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שהאדם המכובד הזה לוקה בנפשו..)אפשר להוסיף לרשימה גם את האסטרונאוט באז אולדרין(האדם ה2 על הירח).

ישן 12-09-2008, 12:25
צלמית המשתמש של Zed3
  Zed3 Zed3 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "מה שהוא לא יהיה..."

ציטוט:
הראשון שהביא שירטוטים מדוייקים של מבנים חוצנים

אני הבנתי ההפך לגמרי. תן לינק לשירטוט מדוייק שכזה.

ציטוט:
שהוא זה שפנה לעיתונות, ובהתחלה הוא פנה בעילום שם,

ידידי, זה לא מוכיח כלום. אני לא בודק מה יש לאדם להרוויח או להפסיד, אלו הם דברים מאוד מינוריים בהחלטה לגבי מה שאדם X אומר.

ציטוט:
הוא גם הועסק(לדבריו) מספר שנים במתקן הנ"ל

אני לא מערער על כך. אני פשוט מביע את דעתי בקשר למה שעשה שם, שלעניות דעתי הוא ההפך המוחלט מהגרסה הרווחת.

ציטוט:
ויש לו גם מידע על מתחם "D4"

אני לא אומר שלא קיימים מתחמים צבאיים מסווגים, אני מטיל ספק במה שאותו אדם יודע.

ציטוט:
חלליות המבוססות על כור

כל אחד יכול לתכנן מה שהוא רוצה, יש לך גם קישור לזה? אולי לציין באיזה סוג כור מדובר?

ציטוט:
הידע העצום שלו בפיזיקה, ואלקטרוניקה

הוא טוען שעבד שם כפיזיקאי, אז מתקבל על הדעת.

ציטוט:
אם אני לא טועה הוא גם עבר פוליגרפים,
והוא נמצא דובר אמת.

האיזכורים היחידים שמצאתי, שראויים לציון, מתייחסים לבדיקות שבוודאות אינן חד משמעיות, וכבר ציינתי למעלה מה משמעות הדבר. ה"מקורות" הללו אינם נותנים שום איזכור למקור המידע אבל סביר להניח שאם היה עובר את הבדיקה בהצלחה היה לדבר איזכור רב יותר.

ציטוט:
אגב את פרוייקט החשיפה בדקת, או שאתה מעדיף לא להתחייס לזה?

אתה המלצת לי לא להיכנס אלא אם יש לי X שעות פנויות... אבדוק מאוחר יותר.

לפני שאתייחס לפסקה האחרונה, תן לי לומר משהו.
כבר ציינתי כאן כי אני מאמין בכך שקיימים חיים מחוץ לכדור הארץ.
העובדה שקיימים בסיסים מסווגים במדבר, שהוכח שעסקו במחקר כלי טיס נסיוניים, לא מקשרת אותם לטכנולוגיה חוצנית או לשאר תיאוריות אקזוטיות.
אני מגיב בהסתמך על הנושאים שאתה מעלה, דהיינו אותו בוב לאזאר.
העליתי כאן מספר דברים שלעניות דעתי מספיקה כדי ליצור יותר מספק באשר לאמינותו של הנ"ל.

לגבי הפסקה האחרונה:
ציטוט:
אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שהאדם המכובד הזה לוקה בנפשו..

אנא, אל תהייה ציני שלא לצורך. אני איני פסיכיאטר, ולא קבעתי שמי מהאנשים שציינת לוקה בנפשו. העליתי אפשרות בהתבסס על פרופיל אפשרי (שהסכמת לגביו, אגב).

ציטוט:
במהלך המסעות לחלל נראו בבירור צלחות מעופפות בסמוך לחללית

אני לא מכיר את הטענות הנ"ל. אני מוכן לבדוק ולקרוא עליהן.
כמו שאמרתי, אין לי בעיה לקבל עדויות ו/או נתונים בתחום הסביר.
טענה על כלי טיס בלתי מזוהה היא לגיטימית, ולא משנה מי טוען אותה. יש הבדל עצום בין לטעון שראית כלי טיס לא מזוהה לבין לטעון שעבדת על פיתוח מנוע לחללית של חוצנים.

ישן 11-09-2008, 04:40
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Or154 שמתחילה ב "איזור 51"

ברוך הבא לפורום אור

בעיקרון איזור 51 הוא בסיס סודי של ממשלת ארה"ב, אלא שהוא חריג משאר הבסיסים הסודיים של ארה"ב,
בכך שארה"ב מכחישה את קיומו למרות שניתן לצפות בו בקלות, בין אם זה במפות גוגל או סתם עם משקפת.
הרבה עובדים לשעבר טוענים שארה"ב מחזיקה שם כלי טיס חוצנים, ולומדת אותם לעומק כדי לרתום את הטכנולוגיה הזו לעצמה,
כמו כן גם המון עובדים שם חלו ונפטרו מסרטן, ללא שום יכולת לדרוש פיצויים
או לתבוע את הממשלה בשל ההסכם שחתמו והחשש למשפחותיהם.

ממ.. מה עוד אפשר להוסיף? אולי שהמימון של הבסיס לא מדווח בשום מקום,
והוא נלקח מתקציב מצונזר שנקרא "התקציב השחור" שבו שוכנים מיליארדי דולרים,
שלא עוברים ביקורת מס, לא מתפרסמים בשום מקום, כמעט איש אינו יודע לאן הולכים הכספים, והרוב גם לא ידעו לעולם...
ישן 13-09-2008, 22:15
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
לא מסכים איתך
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "ברוך הבא לפורום אור..."

איזור 51 חריג משאר הבסיסים הסודיים של ארה"ב, בגלל שהוא בסיס ניסויים וכבסיס מסוג זה קורים בו המון דברים מוזרים. עם כל הצער והכעס, מחלות כמו סרטן נפוצות במקומות שבהם מנסים דברים ועל הדרך מכופפים את הנחיות הבטיחות (כן כן, לא רק אצלנו אלא גם בארה"ב).

כמו הרבה פעילויות אחרות שלא אמורות להגיע לעיני הציבור, כנראה גם הבסיס הזה מתוקצב מסעיפים חבויים - אז מה? מישהו מת בגלל זה? כשרוצים להגיע אל הקצה מבחינה מחקרית וניסויית, לפעמים עדיף לא להיות כבולים לסעיפי תקציב מוגבלים ומגבילים שסוגרים לך את הברז באמצע הניסוי - וד"ל...

ישן 14-09-2008, 01:07
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי סירפד שמתחילה ב "לא מסכים איתך"

ציטוט:
כמו הרבה פעילויות אחרות שלא אמורות להגיע לעיני הציבור, כנראה גם הבסיס הזה מתוקצב מסעיפים חבויים - אז מה? מישהו מת בגלל זה? כשרוצים להגיע אל הקצה מבחינה מחקרית וניסויית, לפעמים עדיף לא להיות כבולים לסעיפי תקציב מוגבלים ומגבילים שסוגרים לך את הברז באמצע הניסוי - וד"ל...

אם תקרא קצת על התקציב השחור של ממשלת ארה"ב תבין שזה תקציב נפרד מתקציב הבטחון,
הוא לא סעיף חבוי, הוא תקציב בפני עצמו של מיליארדי אם לא טריליוני דולרים,
לתקציב הזה אין אנשים שבודקים אותו, אין מעצורים מוסריים כדי לאכוף אותו,
סתם לדוגמא, ייתכן מאוד שדברים כמו ניסוי טסקיגי בבני אדם מומן רובו ככולו ע"י התקציב השחור,
כלומר התקציב שבא מכיסם של משלמי המיסים מימן את מותם לטובת ניסוי מדעי ללא ידיעתם.

לגבי המחלות, אני בדיעה שאם חתמת לעבוד במקום כמו איזור 51,
למעשה חתמת על מותך בשלב כזה או אחר - צריך להיות ממש נאיבי ללכת לעבוד במקום שכזה,
ולא לצפות לדברים רעים לקרות, עם כל כך הרבה מידע סודי ורגיש, כל כך הרבה ניסויים כמו שאמרת, וכו'..
ישן 14-09-2008, 07:05
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
אני לא מיתמם
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]כמו הרבה פעילויות..."

בעניין "תקציב שחור", לדעתי דוקא יש מי שבוחן אותו. עם כל הכבוד, גם תקציבים נסתרים וגם פעילויות חשאיות מבוקרים - ארה"ב אינה אנרכיה, הלוואי והיחס בישראל לתקציב הגלוי היה אפילו חלקיק מזה שתקציבים מארה"ב מקבלים... צא ובדוק מה קרה לשלל היחידות המיוחדות הצבאיות שפרחו בשנות ה-80 בארה"ב כמו פטריות, ומה מהן נשארו קיימות עשור או שניים לאחר מכן.

קשה לי להאמין שקלי ג'ונסון פתח את האתר כדי להפוך אותו למחנה ריכוז וניסויים בבני אדם. אתה יותר ממוזמן לעיין בספרים של קרטיס פיבלס וג'ו ונטולו, או כל פרסום לא-קונספיקטיבי רציני אחר על הקמת האתר והפרוייקטים שפעלו בו לאורך השנים. למקרה ששכחת ארה"ב היא ארץ התביעות הבלתי מוגבלות, ואם זקנה שנפלה על רצפה רטובה בסניף מקדונלדס בניו-יורק קיבלה מיליוני דולרים דמי שתיקה אז תחשוב לבד מה יכול לעשות אדם שהיה מעורב במחקרים בטחוניים רגישים במיוחד וממורמר על כך שפוטר (וכמובן העיתונות שצמאה לכל סיפור שהוא מתוך הבסיס הסודי כבר תדאג להוסיף לכך צבע ונוצות)...

ישן 16-09-2008, 07:12
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Or154 שמתחילה ב "איזור 51"

איזור 51 בהחלט אמיתי זה לא קונספירציה,הוא מחזיק שם דברים שלנו כאנושות ידועים מעט מאוד,בין דברים מהחלל ועד ממצאים ארכיולוגיים שונים מתקופות שונות.

איזור 51 שרואים מעל פני השטח שונה מאוד מאיזור 51 האמיתי ששוכן עמוק מתחת לפני האדמה,לפי מה שהבנתי בזמנו,איזור 51 התחתון נראה כמו עיר ומכיל מעל 5500 איש.

התיאוריה לקונספירציה היא זאת שמשם לא מנדבים לציבור דברים שיכולים לערער את השלווה האנושית,וכן בגלל מחקרים סודיים שנועדו במחלקות שונות לפתח כלי נשק מתקדמים מאוד ללא קשר לחלל.

הטיוחים שיוצאים משם נועדים בדרך כלל להגן על האינטרס האמריקאי ואחר כך שלמות הציבור.

דרך אגב ידעת שאם אתה נוגע שם בגדר אתה חוטף כדור הרג בלי שאלות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:38

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר