לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-09-2008, 22:04
  טומי3 טומי3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
עזרה בנוגע לחברה.

שלום חבר'ה...אז ככה..אני בבעיה אני מבקש עזרה.

הסיפור שלי הוא כזה...יש לי חברה כבר שנתיים..אני בן 20 היא בת 18...הקשר שלנו היה נחמד והכל...הכל טוב ויפה ולא היו הרבה תלונות.....היום חברה שלי באה אליי....ודיברתה על זה שנימאס לה שהיא לא יוצא יותר עם חברות שלה וזה....ושהיא רוצה לצאת איתן...ואז פתאום מתחילה לשנות את החוקים....היא משנה דברים שהיינו אוסרים אחד על השני....משנה אותם להפך..שעכשיו כן מותר לעשות אותם וכל מיני דברים כאלו... (לא משהו בנוגע לבן או בת אחרים או כל מיני דברים כאלו..כל מיני דברים שמתחילת הקשר עוד לא היינו עושים את זה ....לא משהו מעניין ולא משו קשור לזה עכשיו)...אז עכשיו אני מנסה לשאול את עצמי מה ניכנס בה? מה השתנה בה? מה לא עשיתי טוב.?

אבל שאלתי אותה את זה....והיא אמרה לי כמובן שלא אני עשיתי משהו....פשוט היא "משתנת ומתבגרת".

ואז כששאלתי אותה מה היא תעדיף..את הקשר..כמו שהוא תמיד היה....או את החברות שלה.....

היא אמרה לי שהיא תעדיף את החברות שלה...כי נמאס לה קשר כזה שהיא לא יוצאת עם חברות שלה וכאלה......

עכשיו אני בדילמה..איןןן לי מושג מה לעשות!!!....אני לא יודע עם לחתוך...או עם ניתן צ'אנס ל "קשר החדש" ....אין לי מושג..אני מבולבל....מצד אחד אני לא רוצה לאבד אותה....שנתיים יחד זה הרבה מאוד זמן........אבל מצד שני....עם היא כל כך משנה את החוקים...ופתאום זה נמאס לה...וזה נמאס לה....וזה לא מתאים לה...ופתאום היא רוצה שזה יהיה ככה......אז אני לא יודע....אני לא יודע מה לעשות.

בבקשה עזרה ממכם =]
תודה רבה!.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-09-2008, 09:18
  משתמשת נקבה הגרייי הגרייי אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, וגם לוחות | המנהלת הכי חיה שיש..

חבר מתאריך: 17.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טומי3 שמתחילה ב "עזרה בנוגע לחברה."

טומי שלום,

תראה, אני יכולה להבין את החברה שלך,
זה לא בהכרח שמשהו השתנה,
האדם, הוא ייצור חברתי, אחד הדברים הכי חשובים לנו, זה החברים שלנו, והקרבה אליהם.
קשר שמחייב פרידה משאר העולם החברתי, כמו שהיה לכם עד עכשיו, הוא לא קשר בריא,
א, כי אתה יכול להתעורר יום אחד ולגלות שנשארת לבד, הרחקת את כל החברים, והם הלכו.
ב, כי צריך קצת חופש אחד מהשני, ולחוות חויות שלא קשורות ל-ביחד, שיהיה גם על מה לדבר..
ג, צריך האדם גם איזו כתף לבכות עליה, ולא תמיד הבן זוג מתאים לזה.
ד, לרוב, ובמיוחד בגיל הזה, מחנק בקשר זה דבר מרתיע, תן לה חופש והיא תשאר מרצון, תחנוק ותחייב וזה רק ירחיק אותה.
מקווה שהצלחתי להסביר יותר..

ישן 11-09-2008, 10:20
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טומי3 שמתחילה ב "עזרה בנוגע לחברה."

אתה בעצם אומר שלא לרוחך שהיא תבלה זמן עם חברות שלה.

היתכן שהיא בבעלותך ולא כללת את הפרט הזה בשאלה שהצגת?
מה זה "כללים"? ישבתם ועשיתם הצהרת כוונות? אסור לאף אחד מכם לקיים קשר עם עולם החיצון?

אני מזועזעת ממך.

בן אדם הוא ייצור חברתי. אתה לא יכול לבוא ולומר לה "אל תצאי עם חברות שלך, יש לך אותי, אני אהיה חבר, חברה, אבא, אמא, סבא, סבתא- אז תנתקי את כל האנשים האלה מהחיים שלך".
אתה רק חבר שלה- עוד לא קנית אותה והיא עוד לא רכוש שלך.

ב-ר-ו-ר שהיא צריכה לצאת עם חברות שלה, וברור שהיא צריכה ללמוד להנות גם כשהיא לא בחברתך. העולם האישי של בנאדם עצום כ"כ, ואתה לא יכול לבוא ולדבר "בשם הכללים".

הבחורה צריכה להתאוורר, ואני אסביר לך למה זה טוב גם בשבילך:
1. ברגע שהיא מבלה עם חברות, היא נהנית איתן ומדברת איתן "בשפה של בנות", זה לא משהו שאתה יכול או רשאי להחליף, אבל בכך שהיא "מתפרקת" איתן וכיף לה איתן- זה עושה אותה שמחה, במינימום השקעה מצידך. אם היא שמחה- אתה שמח.
2. בחורה שמרגישה "כלואה" זו בחורה אומללה. אומללה. אתה רוצה שחברה שלך תהיה אומללה?
3. אתה נותן לה להתגעגע אליך, לחשוב עליך.

אין לך על הבחורה הזו בעלות. ואם מחר-מחרתיים אתם נפרדים, היא לא צריכה למצוא את עצמה לבד כי את כל בני האנוש שהיו בחיה חבר שלה החליף.
תן לה להיות עם חברות שלה, ואת רשימת ה"כללים" הזו תצמצם ודחוף. כי ה"כלל" היחיד שצריך להיות קבוע בניכם זה שלא בוגדים/משקרים. וזהו.

תן לבחורה לחיות, היא בת 18.
מה שאתה עושה זה- כולא אותה בין הידיים שלך. והיא תברח לך בסוף.

ישן 11-09-2008, 11:05
  טומי3 טומי3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "[font=Verdana]אתה בעצם אומר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Marabiosa
אתה בעצם אומר שלא לרוחך שהיא תבלה זמן עם חברות שלה.

היתכן שהיא בבעלותך ולא כללת את הפרט הזה בשאלה שהצגת?
מה זה "כללים"? ישבתם ועשיתם הצהרת כוונות? אסור לאף אחד מכם לקיים קשר עם עולם החיצון?

אני מזועזעת ממך.

בן אדם הוא ייצור חברתי. אתה לא יכול לבוא ולומר לה "אל תצאי עם חברות שלך, יש לך אותי, אני אהיה חבר, חברה, אבא, אמא, סבא, סבתא- אז תנתקי את כל האנשים האלה מהחיים שלך".
אתה רק חבר שלה- עוד לא קנית אותה והיא עוד לא רכוש שלך.

ב-ר-ו-ר שהיא צריכה לצאת עם חברות שלה, וברור שהיא צריכה ללמוד להנות גם כשהיא לא בחברתך. העולם האישי של בנאדם עצום כ"כ, ואתה לא יכול לבוא ולדבר "בשם הכללים".

הבחורה צריכה להתאוורר, ואני אסביר לך למה זה טוב גם בשבילך:
1. ברגע שהיא מבלה עם חברות, היא נהנית איתן ומדברת איתן "בשפה של בנות", זה לא משהו שאתה יכול או רשאי להחליף, אבל בכך שהיא "מתפרקת" איתן וכיף לה איתן- זה עושה אותה שמחה, במינימום השקעה מצידך. אם היא שמחה- אתה שמח.
2. בחורה שמרגישה "כלואה" זו בחורה אומללה. אומללה. אתה רוצה שחברה שלך תהיה אומללה?
3. אתה נותן לה להתגעגע אליך, לחשוב עליך.

אין לך על הבחורה הזו בעלות. ואם מחר-מחרתיים אתם נפרדים, היא לא צריכה למצוא את עצמה לבד כי את כל בני האנוש שהיו בחיה חבר שלה החליף.
תן לה להיות עם חברות שלה, ואת רשימת ה"כללים" הזו תצמצם ודחוף. כי ה"כלל" היחיד שצריך להיות קבוע בניכם זה שלא בוגדים/משקרים. וזהו.

תן לבחורה לחיות, היא בת 18.
מה שאתה עושה זה- כולא אותה בין הידיים שלך. והיא תברח לך בסוף.

תודה רבה על התשובות של כולכם....אבל נראה לי קצת הגזמתה בתשובה שלך.

לא אמרתי שאני משאיר אותה בלי חברות וכל זה..פשוט אתמול היא באה אליי בגישה שונהההה ממה שאני מכיר אותה כבר שנתיים.

פתאום זה לא מתאים לה והיא רוצה את זה אחרת..וזה לא מתאים לה...והיא רוצה את זה ככה...ופתאום הרבה דברים השתנו...אז עכשיו אני שואל את עצמי העם זאת אותה הבחורה עכשיו בכלל?
הייתי מרוצה מהקשר שלנו....לא היו בעיות..ופתאום ...בום..דברים חדשים שאני לא גיל אליהם בכלל....לא היתי רגיל אליהם שנתיים..והיא לא רצתה ת זה..פתאו םעכשיו היא רוצה את זה...

ואלו אפילו דברים שהיא לא היייתה ממש מעוניינת בהם.....הדבר שהכי עניין אותה זה אני.
ואני לא כלאתי אותה...היא תמיד גם הייתה מעדיפה ליהיות איתי מאשר עם חברות שלה....אי אף פעם לא הייתה בוחרת ללכת לשבת עם חברה ולא לבוא אליי...אף פעם זה לא היה......הדבר שהיא הכי הייתה רוצה זה רק ליהיות יתי ולא משנה לה כלום.

אבל עכשיו זה בכלל בכלל לא ככה...אז אני פשוט שואל מה יכולה ליהיות הסיבבה....
גם בימים האחרונים.....כללללל מריבה הכיי הכיי קטנה שיש לנו..היא פשוט אומרת לי "בוא ניפרד" ...כל מריבה קטנה גם עם זה על שטויות...מריבה קטנה והיא אומרת "בוא ניפרד".
מאיפה זה צץ לה פתאום? ממה שאני יודע...ואני מכיר אותה...עם היא באמת הייתה רוצה להפרד..היא הייתה כבר עושה את זה...היא לא הייתה מחכה לי או משהו כזה.
היא פשוט הייתה אומרת שלא מתאים לה וזהו......עכשוי אני גם שואל מה הקשר היא אומת את זה בתדירות גבוהה?
אולי היא רוצה לנסות אותי? אולי היא רוצה לראות עם אכפת לי..או לא אכפת לי?
אני לא יודע...אני מבולבל..אולי אחת הבנות כאן תצליח לענות לי על כמה שאלות =]

תודה רבה רבה רבה.
ישן 11-09-2008, 18:32
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי טומי3 שמתחילה ב "זה נכון שאף אחד לא יכולך..."

בחורה צריכה גם זמן לעצמה ולבחורות שלה. למעשה, מי לא? מלבד זאת, אתה בחור, זה גורם לך אוטומוטית להבין כל גבר גם אם לא פגשת אותו?

אני לא יודעת אילו עוד טענות או דרישות היא הציבה באותה שיחה, אבל הספציפית שאתה מדבר עליה נראת לי רלוונטית לחלוטין. אם הזמן שלה עם החברות נפגם/ הצטמצם כתוצאה מהקשר שלכם, זה לא קריטי לבקש גם זמן איכות איתן. השאלה היא איזה עוד וטו היא מבקשת להפר, והאם הוא הגיוני.

בנתיים זו נראת לי דרישה שבהחלט ניתן לגשר עליה, או לפחות לדון ולנסות לפתור את העניין..
מה מפריע לך? הדברים שהיא העלתה נראים לך מוגזמים?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר