לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-09-2008, 18:49
  תחייה לאומית תחייה לאומית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.09.08
ישראלים התאחדו!

הימין הקיצוני בחיים לא יעלה לכוח עד שהוא לא יתאחד עם החילונים!

משפט אחד. זה עד כדי כך פשוט.
קיים כרגע מצב בישראל שלא קיים באף מדינה אחרת בעולם. הרוב במדינה לא עומד בשלטון. השמאל בשלטון, אך השמאל אינו הרוב בישראל! הכוח של הימין בישראל גדול הרבה יותר מייצוגו בכנסת, והסיבה לכך פשוטה מאוד - פילוג בימין. פילוג בין ישראלים אמיתיים - דתיים וחילונים.

זה עצוב לראות שנוצר פילוג בקרב ישראלים טובים המוקדשים לאותה מטרה נעלה בדיוק - הצלת ישראל.
קיים חוק ישן וידוע הקובע - תנועה מפולגת בתוך עצמה, לא יכולה לעמוד. לאורך כל ההיסטוריה של הימין הקיצוני אנחנו רואים את זה... תנועה קטנה עולה לפרסום יחסי, מגדילה מאמינים וכוח, מגיעה להישגים כמעט בלתי אפשריים בזמן כל כך קצר של פעולה, ואז הכל פשוט מפסיק. התאוצה של התנועה המדהימה הזו כבר לא מתקדמת. למה?
רוב מדינת ישראל הם לא דתיים אדוקים! הכוח תמיד ימצא אצל הרוב! כל תנועה שעלתה לכוח במהלך ההיסטוריה הבינה את זה באופן מושלם... וכל עוד אנחנו - הימין הקיצוני, הישראלים האמיתיים שנשארו בישראל, לא נפסיק להתפלג בתוך עצמנו, אנחנו לא נעמוד.
וכן! אמרתי ימין קיצוני! במצבה של מדינת ישראל היום, אין דבר כזה ימני לא קיצוני. לא רק זה... אדם המחשיב עצמו לימני לא קיצוני הוא יותר גרוע משמאלני!!! שכן שמאלני מציב לעצמו מטרה ברורה ומקדיש את עצמו אליה. ימני "לא קיצוני" אומר שהוא לוחם ופאטריוט ולא מזיז את התחת שלו כדי להציל את המדינה. כי אל תשלו את עצמכם, רבותיי, המדינה שלנו זקוקה להצלה.

אחיי לימין, אני יודע שחלקכם יחשיבו הודעה זו לדרוכה ביותר מדי רגשות... בכל הכנות אני כבר לא שם זין!
נמאס לנו כבר מדיבורים ובזבוז זמן. המדינה שלנו מאבדת את הנשמה שלה עוד ועוד כל יום. העיר הקדושה ירושלים מחולקת עם ערבים! עזה ניתנה על מגש של כסף. עוד חמש שנים עכו תהיהי רוב ערבי. בגליל וברמת הגולן זה כבר ממזמן ככה. אין לנו כבר צפון. השמאלנים שבשלטון מתכוונים להחזיר את האדמה הכי יפה שיש לנו לסורים!!! אז תסלחו לי אם אני לוקח את זה קצת אישית, אבל נגמרה התקופה שבה יש לנו זמן לבזבז. נגמרה התקופה שאנחנו "לא קיצוניים". אין לנו זמן לאנשים שמסתכלים מהצד כבר. המצב חמור מדי. זהו. נגמר. הזמן לדיבורים חלף, הזמן לפעול החל. אם אתה לא איתנו תזוז מהדרך כי אנחנו לא מתכוונים לעצור. אל תעזו להסכים איתנו ולא לפעול איתנו. אל תעזו לקרוא לעצמכם ימנים, אם אתם לא פועלים. אל תעזו לא לבחור בשמאל אם אתם לא עושים. רק אם אתם ישראלים שאוהבים את המדינה שלכם... רק אם אתם אזרחים שאוהבים את הבית שלכם.. אם אתם רוצים להיות חלק ממשהו, ולא סתם להיות אספסוף. אם חשובים לכם הערכים: חופש, צדק, חובה, כבוד. רק אם אתם ישראלים אמיתיים הצטרפו.

התנועה החדשה, תחייה לאומית, היא קריאה לאיחוד. התחלה של דרך חדשה בימין הקיצוני. דרך שבה כל הישראלים האמיתיים מאוחדים ופועלים בלי היסוס כל אחד ואחד מהם, דתיים וחילונים, מול הבוגדים השמאלנים שבשלטון היום. וכשמספיק ממכם יבינו את זה סוף סוף, אני מבטיח - התנועה לא תעצור אחרי תקופת האצה קצרה.

מי לישראל אלי!

לעוד מידע: rel2578@hotmail.com
Geulenberg@gmail.com
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר