לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-09-2008, 22:18
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אמרתי כאן כמה פעמים שעדיף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
אמרתי כאן כמה פעמים שעדיף שהמדע יתעסק בתרופות מצילי חיים ללא תופעות לוואי,מאשר שיחזור של דבר שאין להם מושג בו.

אתה יודע שבדרך כלל מחקר הוא בתחום שאין למדענים מושג בו, נכון?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
לגבי קונספירציה? לא בטוח שיש כזה, מקסימום הקונספירציה היחידה תהיה כשנעלם פתאום בתור גרגרי אבק.

לגבי קונספירציה? אפשר לשאול למה אנשי דת כלכך מפחדים מניסויים מהפכנים כמו זה?
האם מנהיגי הדתות מפחדים מהקדמה, משחרור המוחות, מההבנה שהאיש הקדוש שמטיף לי לא יודע הכל?
אפשר להביא דוגמאות למסע ההפחדה שקדם להתחלת הניסוי, לדעות שאומרות שאין לזה שום שימוש, שהניסוי מיותר, סתמי, לא יוכיח דבר ולא יקדם את האנושות.

אולי לפני 100-300 שנה זה היה דיון מעניין על תאורית קשר משמעותית (ואני הייתי עולה על המוקד) אבל היום... זה סתם דרך לנפח אשכול בויקוח שלא נגמר על קיומו של בורא עולם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2008, 09:56
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "נדמה לי שנבואות שונות לא טעו..."

בלינק שלך (של הפאולון גונג) המשכתה את קו המחשבה שלי נגד הדת והניצול שלה של אנשים תמימים.

לשמחתי בטיולי בהודו התנסתי בהתקרבות לגורו, לשמחתי העוד יותר גדולה התרחקתי ממנו והתחלתי להסתכל על נושא הגורואים כדבר מסוכן, מיותר וגזלני.
בהמשך חיי עבדתי באבטחת מפגש "מרכז קבלה" של "הרב" ברג, וראיתי מהצד איך כת מתפתחת ומנצלת.

כלכך היזדהתי אם דבריו של נחי אלון בכתבת דעה שלו על גורואים ועל דרכי הפעולה שלהם, אין לי ספק שלאנשי דת יש פחד מהמדע או מתשובות אלטרנטיביות (שונות ממה שהם מכרו לקהל מאמיניהם) לשאלות הגדולות של החיים, הבעיה היא כשהם פועלים מחוץ לקהילה שלהם כדי להפסיק ניסויים.
נכון להיום לא היתה אפילו דת אחת שחזתה את סוף העולם ושהדבר התקיים (אני יודע זאת טענה קצת בעיתית) אבל מצד שני לכל אנשי הדת שהכריזו על סוף העולם שלא בה אנו מתיחסים בזלזול שדומה לזלזול שלנו בתיק דבקה ולהכרזות שלו על מלחמת העולם השלישית.

בקיצור לאנשי דת יש איזה אינטרס לעצור את הניסויים שמנוגדים לדתם, יש להם אינטרס להכריז על סוף העולם (שבדרך כלל יקרה אחרי מותם) - זה נותן להם כח של הפחדה, ובכללי גורואים הם אנשים מסוכנים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר