לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2008, 23:05
  Mesika6 Mesika6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
2 שאלות|ממש חשוב..אני חייב עזרה..

אוקי אז ככה..שאלה ראשונה שלי היא מתי אני צריך לקבל צו ראשון אם נולדתי בסוף מאי תחילת יוני 1992..?
הקטע הוא שחברים שלי קיבלו(כאלה שנולדו באפריל 92) ואני כבר ממש מחכה לזה..

עכשיו לקטע שאני כבר בדיכאון בגללו כמעט שבועים..
תראו אחותי היא קצינה במודיעין..לפני כשבועים בארוחה המשפחתית התחלנו לדבר על זה שאני אמור כבר לקבל צו ראשון בקרוב וזה..והיא אמרה לי שאם אני רוצה היא יכולה לאתר אותי למודיעין(לעסוק במחשבים) וככה להוריד לי דאגות מהראש..אמרתי לה שאני לא מוכן בשום פנים ואופן ואני הולך קרבי אך ורק לקרבי..ואז היא הפילה עלי משהו..בעבר סבלתי מהתכווצות חום- מחלה שפוגעת בילדים עד גיל 6..הפעם האחרונה שחטפתי התכווצות שכזאת הייתה בגיל 5 וחצי ומאז שום דבר לא קרה וברוך השם אני מתפקד כרגיל בלי שום בעיות..הנה כתבה על הנושא -פה- ..
בכל מקרה..אחותי אמרה שזה יפגע לי בפרופיל ויהיה לי סעיף כאילו שאני לא יכול להכנס לקרבי בגלל זה..אבא שלי אמר שזה שטויות ושזה לא משפיע על כלום..אבל אחותי התעקשה ואמרה שאפחד לא יקח אותי לקרבי בגלל זה..
אז השאלה היא כזאת..
האם יורידו לי פרופיל על זה?
ואם אני לא אדווח על זה..מה הסיכוי שיעלו על זה?
ואם כאילו אני חייב לדווח על דבר כזה..יש מצב שאם אני הולך לאיזה מומחה שיאשר שהכל בסדר ושזה לא יפגע לי בתפקוד בצבא אז לא ישימו על זה?

כאילו תראו אני כבר ממש השתגעתי מזה אני לא ידוע מה לעשות..
באמת אני כבר בדיכאון בגלל זה שבועים..אני רוצה להתגייס לקרבי ורק לקרבי..שום יחידת מחשבים ושום כלום..אז בבקשה תעזרו לי כמה שתוכלו..מקווה שהבנתם את המצב למרות שלא הסברתי כל כך טוב אם אתם צריכים לדעת עוד משהו תשאלו..

תודה מראש, יונתן.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:45

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר