לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2008, 03:29
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "- תיבת משוב והצעות לשימוש גולשי הפורום -"

אני רוצה להמליץ על משפט לשורה הנעה בפורום.
אני רואה שעכשיו יש ציטוט של אלברט איינשטיין, אז נביא עוד ציטוט שלו שקשור לתאוריות קשר.

"הכל נקבע מראש, ההתחלה וגם הקץ, על ידי כוחות שאין לנו שליטה עליהם, הכל נקבע מראש לחרק ולכוכב. בני אנוש, ירקות ואבק כוכבים - כולם רוקדים לפי מנגינה מסתורית, הנשמעת ברקע מפי חלילן נעלם." (אלברט איינשטיין).

משפט מעניין, לא? מי הם אותם כוחות, שאין לנו שליטה עליהם? מי הוא אותו החלילן הנעלם, שאנו רוקדים לנגינתו?
אני לא יודע מי הם הכוחות ומיהו החלילן המיסתורי, אבל אני חייב לומר שנגינתו ממש משכרת- ויעידו על כך העכברים (אנחנו) שהולכים שבי אחר מנגינתו.

יש לי עוד משפטים... נשמור אותם לעתיד.

עריכה:
לא יכולתי להיתאפק והייתי חייב להביא עוד משפט של איינשטיין.
"העולם לא יושמד מאלה שעושים רע, הוא יושמד מאלה המסתכלים מהצד ולא עושים דבר." (אלברט איינשטיין).
עוד משפט שיכול להכניס למוח האטום של אותם אנשים, שאומרים "אי אפשר להילחם בזה, זה תמיד היה ככה ותמיד יהיה כך".

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 25-09-2008 בשעה 03:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-12-2008, 09:55
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בזמן האחרון השורה הנעה לא מיתעדכנת, אז חשבתי להציע משהו חדש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "- תיבת משוב והצעות לשימוש גולשי הפורום -"

ציטוט:
המילה "סודיות" מעוררת סלידה בחברה חופשית ופתוחה. אנחנו כבני אדם מיתנגדים מטבע הדברים ומבחינה היסטורית לחברות סודיות, לשבועות סודיות ולתהליכים סודיים (ג'ון פיצג'רלד קנדי, נשיא ארה"ב לשעבר)

הינה המקור שלו באנגלית. אם מישהו יכול להציע תרגום טוב יותר, מה טוב.
ציטוט:
The very word "secrecy" is repugnant in a free and open society; and we are as a people inherently and historically opposed to secret societies, to secret oaths and to secret proceedings.

ניראה לי משפט שמתאים לפורום תאוריות קשר. במיוחד כאשר הוא יוצא מפיו של נשיא ארה"ב לשעבר, שנירצח בקשירת קשר.
המשפט הזה הוא חלק מנאום של ג'ון קנדי נגד חברות סודיות. אני חושב שהנאום הזה היה אחד המסמרים בארונו.
ישן 05-03-2010, 15:28
צלמית המשתמש של TIMON the mongoose
  משתמש זכר TIMON the mongoose TIMON the mongoose אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.09

הצעה לשיפור פורום תאוריות קשר ומידע:

אני חושב שיש צורך לעגן בתוך הפורום את כל המושגים שברובם נדונים ולכל מי שאינו מבין בעניין יוכל לקרוא להבין , לראות את ההוכחות ומשם להתחיל להשתתף בדיוני הפורום עם בסיס טוב וידע נרחב, מנהל הפורום לאנס מציין בתקנון כי חובה להביא סימוכין , אז מה שקורה שכבר כל המומחים בפורום כבר דנים במושגים שהם יודעים את הסימוכין שלהם ולהתחיל לעשות חיפוש בכל האשכולות יעייף ויתיש את החוקר החדש וגם מה שנראה לי שלא כל ההוכחות הובואו בכל תאוריה שנדונה מה שגורם לכך שהרבה אנשים לא כותבים או מעלים תאוריות כי הם מפחדים שהאשכול שלהם ינעל והזדמנות טובה לדון על נושא שיכול להיתברר כנכון נפסל בגלל שיפוט מהיר של מנהלי הפורום

הצעתי היא: עוגן שהוא יכתבו הדברים הבאים:

הבונים החופשיים- הסבר מלא וסימוכין והוכחות על קיומם, בונים חופשיים בעיקר ישראלים, יש להביא סימוכין שהם באמת כאלה

NWO-הסבר מלא וסימוכין( לא לכתוב יש לי אך לא אוכל להביא) להביא את ההוכחות במלואן
התחממות גלובלית- סימוכין
שמעון פרס- הרבה בפורום מדובר עליו אך לא ראיתי כל סימוכין על כל מה שכתבו עליו, יש לכתוב סימוכין
אילומינטי- כותבים עליו הרבה אבל לא ראיתי הוכחה וסימוכין איתי שהארגון הזה באמת קיים (אני מאמין שהוא קיים אך אין סימוכין אמיתי שראיתי). פלוס הוכחות על קיומו ומקורותיו האמיתיים

אסון התאומים- אפשר לקחת את הסימוכין והוכחות מכל האשכולות ולרכז אותן בעוגן.
כך גם רצח רבין ודיאנה.

הסבר על אלכס גונס ושאר הקונסיפרטורים וכמובן הוכחות וסימוכין לתאוריות שלהם.

אני כותב על כל זה כי זה נראה היום שפורום תאוריות קשר ומידע נהייה קבוצה סגורה רק באמת למי שמבין . על הפורום להיות ככלי עזר לחקר ופיתוח ולתת כתובות ואתרים לחיפוש וכלים לאנשים לחפש את האמת ולא רק לבוא עם סימוכים לדעתי אלא גם לחשוב לבד ולדון ואולי אפילו לגלות דברים חדשים לכן יש לעשות עוגן מרוכז עם כל הנושאים החמים ולהביא את ההוכחות והסימוכין שלהם.

כל זה נכתב מרוח טובה ולעזור לפורום להיות חזק יותר אמיתי יותר חם יותר , שווה לכולם.

ישן 06-03-2010, 12:28
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "זה רק מושגים והסבר כללי, צריף..."

אתה מוכן להפסיק לכתוב שטויות בלי הפסקה? קח אוויר ותנסה להתרכז.
החוק להביא סימוכין נועד כשפותחים דיון חדש שעוסק בנושא מסויים
או כשבתגובות טוענים טענה על משהו ספציפי כמו אירוע או מעלליו של מישהו כזה או אחר.
אף אחד לא פתח פה דיון על ביבי או שמעון פרס, ואף אחד לא האשים אותם מפורשות בשום דבר.
אדרבא, גם כשגולשים לחצו עליי לכתוב על שמעון פרס (ואפילו בפרטי) סירבתי בתוקף, כי אין לי במה לגבות את זה מבחינת הוכחות.

באשר למושגים, הם נועדו לשמש מילון למי שלא מכיר, עצם קיומם של חלקם לא מוטל בספק,
והחלק השני, כמו הבילדרברג כבר הוכח פה לא פעם ולא פעמיים עם תיעודים אינסוף.

אני מבין (עוד מהכינוי הקודם שלך) שאתה מנסה איכשהוא להשתלב בפורום
ומחפש לכתוב כאן אבל אין לך מושג איך או מה. אולי המהות של הפורום
קצת מורכבת בשבילך, אבל זה לא סיבה לכתוב בכח סתם, כי בסופו של דבר זה מסתכם בספאם.
ישן 06-03-2010, 18:44

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי nowdot שמתחילה ב "לא ראיתי ש 'ננעלת' פה כל כך..."

אני נסיתי, בהתחלה הייתי מלא אדרנלין והרגשתי מדוכא ושנתנו לי הרגשה של לא רצוי ווהתגובות שקיבלתי הם של כאילו אני לא מספיק מבין . אני לא באתי כדי לעצבן או לנסות להפריך , בדיוק כמו כל בן אדם שקצת נפתח לו הראש מעבר רציתי להבין יותר את העולם ואת החברה שאני חי בה וכן אני מודה פה מול כל העולם שבזכות הפורום אני מסתכל שונה על דברים , מנתח אותם שונה , לא מקבל כל מה שאומרים לי ומשדרים כמו רובוט ועל זה תודה אבל הפחד לשאול פה דברים שכבר כולם יודעים ומצאו איפה ולמה לי עדיין קשה יותר, לי אין כלים וחיפוש כמו שנגיד ללאנס יש או לך ואני הייתי שמיח אם הייתה הדרכה יותר בקטע כי אני לא מתבייש להגיד שאני לא יודע או לא הכי מבין אבל זה לא אומר שאני טיפש , ההפך , הרצון לדעת והלבין גורם לי להעיז לשאול שאלות גם את הקטנות ביותר .

גם כואב לי מאוד שיש מצב לא נעים ביני לבין לאנס מנהל הפורום שבתחלה כשרק קראתי פה היו לי שאיפות גבוהות של אחד מהתורמים והמשקיעים של הפורום ולגרום ללאנס להיות גאה בי.

ולא ננעלתי אף פעם כי אני לא מחפש דברים כאלה.

ישן 06-03-2010, 18:31
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[QUOTE]אולי המהות של הפורום..."

לצערי הרב יש לך נטייה לכתוב דברים בלי לבדוק את הרלוונטיות שלהם,
ובלי להשקיע מעט מחשבה בכך, גם בכינוי הזה וגם בכינוי הקודם שלך.
אתה לא ממש לוקח את הזמן להבין את מהות הנושאים שאתה שואל עליהם או כותב עליהם,
אלא מעדיף לירות ישר מהמותן ולעשות סלט מכל דבר, ולראייה כל השאלות שלך על שמעון פרס והמושגים.
אני לא הייתי מגיב בצורה כזו אם זו הייתה הפעם הראשונה שלך, אבל לצערי זה לא,
וגם כל העניין הזה שאתה מכניס לי מילים לפה שמעולם לא אמרתי, ורץ להספים במשוב.

אין לי או לגולשים בפורום שום בעיה להסביר למישהו שרוצה לדעת, זו אחת המטרות שלנו,
כן יש לי בעיה כשמישהו מתעלם מנהלי כתיבה, הנה דוגמא לאשכול שלך שבמקרה לא נמחק:
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=492512

ולגבי ההשגות שלך על מי שיכול או לא יכול "לשרוד פה", אני לא מקבל את זה.
אנשים באו ולמדו פה דברים שהם לא ידעו, ופתחו אשכולות עם שאלות וקיבלו תשובות.
כן יש לי ציפייה מגולשים לא לכתוב סתם דברים בלי לבדוק קצת בפורום לפני כן,
להבין מה המהות שלו, ומה הנושאים שמדוברים בו - ומי שלא בטוח יכול להתייעץ עם אחד המנהלים בפרטי.

יש לי אפס סובלנות לספאם, בעיקר בגלל שהנושאים בפורום הם לרוב צוהר ללעג ובורות,
והמטרה שלנו היא להיות פורום לימודי, פורום מקצועי, שעומד ומבסס כל ידיעה או תאוריה,
בצורה שאפשר לדון בה ברמה עניינית ואקדמית, ועם זה גולשים צריכים ליישר קו אם הם רוצים לקחת חלק פעיל בדיונים.

מי שקשה לו להבין את זה, ואתה התקשית להבין את זה, והיו לנו על כך כמה שיחות פרטיות,
אז אין לי עצה לתת לו, כי קל מאוד להפוך את הפורום הזה לקרקס, והתפקיד שלי הוא למנוע זאת, וכך אעשה.
ישן 06-03-2010, 18:54

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לצערי הרב יש לך נטייה לכתוב..."

ציטוט:
והמטרה שלנו היא להיות פורום לימודי, פורום מקצועי, שעומד ומבסס כל ידיעה או תאוריה

זה מה שלא מובן, זה תאוריות, אתה רוצה להגיד שכל תאוריה פה מבוססת לגמרי? הרי היו פה בפורום דיונים על תאוריות , עצם הדיון והסצכלות מנקודות מבט לא אומר שהתאוריה היא עובדה כמו חוק ניוטון.

ומתי הספאמתי? אני לא עושה דברים כאלה, כל מה שכתבתי אי פעם היה מרצון לשאול ולדעת.

בכינוי הקודם שלי באחת ההודעות הראשונות שלי כתבת שאם יש לי הצעות אני יכול להציע אותן אז להציע אותן במשוב, יכול להיות שהתבלבלתי ולא שמתי לב שהתכוונת למשוב הפרטי של הפורום ולא של פרש בכללי ומה שכתבתי לא היה בשביל בשביל להספים .

אני לא מתייחס בלעג בבורות לשום נושא, אם הייתי מתייחס ככה לא הייתי יושב משתיים בלילה עד ארבע בבוקר כדי לקרוא אשכולות שלמים בשלל נושאים.

אני רוצה לדון באותן צורות על כל התאוריות

ואם אתה חושב ככה אז אני מתנצל על זה ורוצה לפתוח דף חדש.

נערך לאחרונה ע"י TIMON the mongoose בתאריך 06-03-2010 בשעה 18:59.
ישן 08-03-2010, 11:50
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "[QUOTE]והמטרה שלנו היא להיות..."

בוא אני אגלה לך סוד לגבי המילה "תאוריות" בשמו של הפורום הזה.
הנושא הזה, במיוחד בארץ, לא מתקבל בפתיחות מי יודע מה (כמו רוב הדברים בארץ הקשה הזו שלנו),
לכן, כמס שפתיים, הצעתי את הפורום בשם "תאוריות קשר" וגם בתקנון הבעתי כמה וכמה סייגים, ומסיבה אחת עיקרית:
אני לא הבעלים של פרש, אני לא אחראי משפטית לכל תביעה שתוגש נגד פרש,
ולכן אני לא יכול לעשות "מה שבא לי", אני צריך להתחשב בחוקי האתר, ובבעלי האתר,
ולאפשר מצד אחד במה לדון בנושאים, אבל מצד שני לסייג את המידע שמוצג כאן.

כדי לאפשר את פתיחתו של הפורום מלכתחילה הרגשתי שאני חייב למתג את הפורום כתאורטי,
אם זה היה באתר משלי, סביר להניח שזה היה בפורמט של אתר חדשותי כמו של אלכס ג'ונס,
אבל אין לי את הרצון הכלים, הזמן והיכולת לעשות את כל זה, וחוץ מזה שאני אסיר תודה לפרש שנותן לנו את הבמה הקטנה הזו.

לפרש יש כח אדיר בגוגל, ובגלל זה לידיעות והדיונים שמובאים כאן יש כח עצום להגיע לקהלים גדולים יותר,
דבר שהיה בלתי אפשרי מבחינתי להשיג בכוחות עצמי. אז לכן אנחנו מגדירים את הפורום כ"תאוריות" קשר.

לגבי הביסוס, אנחנו לא בית משפט. אבל אנחנו גם לא פח אשפה לספאם,
לכן רוב התאוריות הגדולות שנכתבות כאן מבוססות, אבל עדיין בבסיסן הם תאוריות בעיניי רבים,
אומרים שאפשר לתפוס יותר זבובים עם דבש מאשר חומץ, אז לקרוא לדיונים המבוססים שלנו "תאוריות",
זו סוג של פשרה שאני עושה, גם מהסיבה שציינתי קודם, אבל גם כדי לאפשר לגולשים חדשים לקרוא מידע חשוב מבלי להרתע.

באשר אליך, אם אתה רוצה לפתוח דף חדש אני אשמח,
אני ממליץ לך להתייעץ איתי בפרטי בנוגע לדברים שאתה לא בטוח כלפיהם,
אני מצידי אשתדל לעזור לך להבין את המהות שלנו יותר טוב, עד כמה שאוכל...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר