לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2008, 17:32
  טומי3 טומי3 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.08.08
החברה מבולבלת, מה עושים?

שלום חברים אני צריך עצה ממכם.
אז ככה....אתמול לי ולחברה היה ויכוח...היום באתי אליה דיברנו על זה וסגרנו הכל...הכל טוב ויפה...אחרי שעה היא אמרה לי שהיא מבולבלת.
שאלתי אותה מאיזו בחינה היא אמרה לי מהאהבה אליי...וכל זה.

היא אמרה לי שהיא מרגישה שהיא אוהבת אותי..אבל לא כמו פעם....היא כבר לא יודעת מה היא רוצה לעשות עם הקשר ..היא מבולבלת.

אז אמרתי לה שתבוא אליי היום ב-8 ובינתיים כשהיא בבית שתסדר לעצמה את הראש ותחליט מה קורה......מה היא מתכוונת לעשות עם הבלבול הזה שלה.

אמרתי לה שאולי ננסה לסדר הכל ולתקן כל מיני דברים..היא אמרה לי שהיא חושבת שקצת מאוחר....היא רוצה את הקשר...אבל לא בצורה כזאת שהיא מבולבלת והבעיה שהיא חושבת שקצת מאוחר....אני לא יודע..אני בעצמי התבלבלתי מזה.

אז היא צריכה לבוא אליי בשעה 8 ואנחנו נדון בקשר לקשר שלנו...מה קורה איתו.
אני שואל אותכם עכשיו....האם אני אמור להשאר איתה? או שאני צריך לעזוב אותה?
למה שאני יצא עם מישהי שמבולבלת מהקשר שלנו?
היא אמרה לי שהיא מבולבלת מהיציאות שלנו...שאנחנו כבר לא יוצאים הרבה לכל מיני מקומות...היא מבולבלת מזה שאנחנו בדרך כלל אצלי בבית..לא עושים משהו מיוחד....מכל הדברים האלו.

מה אני עושה??????
מצד אחד אני לא רוצה להפרד ממנה כי זה קשר של שנתיים....אני חושב לעצמי....מה עם אני יפרד ממנה? כאילו...היא תיהיה חסרה לי...אני רגיל לזה שהיא קרובה אליי...שאני רואה אותה כל יום..שיש לי עם מי ליהיות..שיש לי עם מי להעביר את הזמן...שיש מישהי שאני אוהב.
ועם אנחנו ניפרד..אז זה כבר לא יהיה לי...אני צריך שיגרה חדשה....לצאת משגרה של שנתיים ולמצוא שיגרה אחרת.......זה יהיה מאוד קשה....אני יודע שעם ניפרד ואני יראה אותה עם גבר אחר...יכאב לי......

מה אני עושה במצב כזה? תודה רבה רבה רבה לכולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2008, 17:41
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טומי3 שמתחילה ב "החברה מבולבלת, מה עושים?"

היא כנראה במשבר כלשהו זה קורה,מצד שני אתה לא מפעיל לחץ שתישאר איתך כי תפסיד בסוופו של דבר.
דבר איתה תקשיב לה קודם שמע מה היא אומרת טוב טוב ואז תנתח את המצב.

מאידך כנראה שהקשר הזה מעיק עליה כבר,ומחפשת דרך לצאת ממנו,אתה לא אשם,והיא לא אשמה זה קורה.

תציע לה להיפרד לתקופה של חודש ובתקופה הזאת תראה מה בדיוק קורה ואחר כך תוכלו להעריך את המצב לאושרו,ולשוחח שוב ולהגיע להבנות,לי אישית נראה ששניכם מבולבלים.

נכון שאם תראה אותה עם גבר אחר יכאב לך אתה סה"כ בן-אדם,רגשות הם חלק מאיתנו,אבל תחשוב איך היא תרגיש גם כשהיא תראה אותך עם בחורה אחרת,לפחות בתקופה הזאת צברת די ניסיון על מנת להפיק לקחים בחברה הבאה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר