לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2008, 19:58
  eli_tzi eli_tzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.08
ייעוץ לגבי בחורה :)

שלום לכולם,

אז ככה, אני נראה לי מאוהב במישהי כבר הממ חודשיים-שלוש... ואני לא יודע איך להתחיל משהו,איך לעשות את הצעד הראשון.

זה לא שלא הייתה לי חברה אף פעם...היו..והרבה סטוצים...הבעיה פה זה שאף פעם לא היה לה חבר או קשר רציני פעם אחת היה לה סטוץ קצר וזהו. כל הפעמים האחרות שהיו לי עם בנות פשוט זה קרה..היינו לבד...לא יודע והתנשקנו וזה התפתח...

איתה זה קצת שונה..גם בגלל שאכפת לי ממש ממנה...ואני לא רוצה להרוס את הקשר,
אני לא יודע בדיוק מה מהדברים לעשות...היא גם דיי ביישנית לפי מה שאני רואה. (משחקת את עצמה מבינה והכל אבל בעצם לא
אני לא יודע אם להיות איתה לבד ולנשק אותה, ויש לי הרגשה שזה לא יילך היא לא כ"כ מנוסה וזה אני פוחד שהיא ישר תתנגד, או שלהגיד לה לבוא איתי לצד לדבר איתה ולהגיד לה איך אני מרגיש,
אף פעם לא הייתי במצב כזה כי אף פעם לא באמת התחלתי קשר בכך שאני אומר לבת כל מה שאני מרגיש.

הקטע הוא שגם אני לא יודע אם היא רוצה משהו איתי, היא שאלה אותי כמה פעמים אם יש לי מישהי, ומדברת איתי הרבה...ונראה לי שיש משו בעניין אבל אני לא בטוח ( ואנילא כ"כ בוטח בחברות שלה שיגידו את האמת על מה שהיא מרגישה)

בקיצור, אני מקווה שמישהו יוכל לייעץ לי מה לעשות ...ואם יש פה בנות תייעצו! הדעה שלכן חשובה

טוב תודה רבה !!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:14

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר