לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2008, 22:36
צלמית המשתמש של -sadman-
  -sadman- -sadman- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "לא. אתה יודע מה אני חושבת..."

אני חולק עליך בחתיכת חלקה גדולה מאוד (מאוד גדולה)

אהבה יכולה לרפא ועוד איזה יכולה, אני רק שאלתי את השאלה הזו כי עניין אותי לראות מחשבות של אחרים.

חשבי כך: אדם עצוב מאוד עצוב שרואה הכל שחור בחיים שלו
חושב מחשבות שליליות רוב הזמן, ביטחון עצמי נמוך, בדידות... ועוד ועוד.
עד שלפתע הוא מוצא מישהי שהוא מתחיל לפתח רגשות אליה ולפתח רגשות למשהי - זה משהו שהוא טוב.
ואז הוא מרגיש שהוא לא מסוגל יותר והוא חייב לנסות לדבר איתה, הוא מדבר איתה והדברים מסתדרים...
הם מתחילים לצאת יחד למקומות - וכאן הבדידות שלו נעלמת לאט לאט.
האהבה אליה מוחקת את כל הרגשות הרעים, המחשבות השליליות הופכות למחשבות עליה...
הביטחון העצמי גובר לאט לאט - בעזרת אהבה מהצד שלה.

יש עוד המון המון דברים שאהבה יכולה לרפא, אלו אבל הדברים העיקריים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2008, 23:14
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -sadman- שמתחילה ב "אני חולק עליך בחתיכת חלקה..."

תראה,אם אתה חושב,שתוכל בעיות פנימיות לפתור ע"י אובייקטים,פקטורים חיצוניים,נראה,שאתה טועה.הפיתרון לבעיה נמצא ליד,רק שלא תמיד רואים אותו.אנשים עבדו מאוד שנים ,כדי לפתור בעיות מטמטיות קשות,וזהו המפתח של אותה חידה-המפתח נמצא באותו שדה,בו נמצאת החידה.הכל ליד.
אתה שואל "האהבה יכולה לרפא?",אבל אהבה זה כבר תהליך אחר,זהו חלק מפיתרון,השלב הסופי,ליתר דיוק.בחורה או חבר לא יעזרו לך,כל עוד אתה לא שלם עם עצמך:את בית המקדש צריך לבנות בלב,לפני שבונים אותו בציון.
כל עוד אין רצף של שינוי פנימי,ההגעה בכוחות עצמך לשלב המודעות העצמית,לתשובה לשאלה,מה בכלל אתה רוצה מעצמך,אף אחד לא יוכל לשפר את מצבך,אלא רק לתקופה קצרה.גם אלכוהול יכול לעזור,דרך אגב,וגם סמים.אבל עם עזרה כזאת אין צורך באוייבים.
יש צורך לא לדחוק את הבעיה,אלא להוציא אותה החוצה,כדי שקל יהיה לפתור אותה.העובדה,שאתה העלתה נושא זה,כבר מרמזת על זה,שלא הכל תקין אצלך.וכדי שאני לא אשמע יותר מדי גס,אני אגיד,שגם אצלי לא הכל חלק.בעצם להרבה אנשים יש פסים שחורים בנפש.

ישן 17-09-2008, 23:28
צלמית המשתמש של -sadman-
  -sadman- -sadman- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי student1 שמתחילה ב "תראה,אם אתה חושב,שתוכל בעיות..."

אז לעזאזל......
אם ככה, אז אני הולך לסבול כל חיי.

כי אני לא יכול לעזור לעצמי, ניסיתי אני דפוק לגמרי כנראה...

אז אחי כנראה שאני אבוד....

כשאני מנסה להגביר אצלי מוטיבציה בראש עם כל מיני מחשבות שאמורות לעזור לי, אני מקבל מן מכה כזאת שמורידה הכל באותו רגע.
ניסיתי הכל באמת שניסיתי הכל....יכול להיות שאני עדיין מנסה כי אני עדיין משרת.

כנראה שאני בבעיה הרבה יותר רצינית ממה שאני מתאר לעצמי........
אני לא מאמין שזה קורה שוב, שוב אני מגלה שאני תמים יותר ממה שחשבתי לעצי ושוב מוצאים אותי מהעולם שאני חיי בו...וזה כנראה לא טוב.

אל תרגישו רע בגללי שלא תחשבו שאני מרגיש לא טוב עכשיו בגללכם, אתם רק מנסים לעזור לי
ואולי כדאי שאני אפסיק לכתוב בפורום כדי שאני לא אגלה על עצמי עוד כל מיני חורים שחורים ואשלויות..

ישן 17-09-2008, 23:21
צלמית המשתמש של idanmo
  משתמש זכר idanmo idanmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idanmo שלח הודעה דרך MSN אל idanmo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי -sadman- שמתחילה ב "אני חולק עליך בחתיכת חלקה..."

אתה חושב שהפתרונים לאהבה, אבל אתה טועה, כי כדי שתהיה אהבה אתה צריך להיות בצד השני, כלומר- יותר ביטחון עצמי, פחות בדידות, להתחיל לטפל ולידאוג לעצמך; תתחיל לשנות את חוט המחשבה שלך אחרת לא תצא מהמצב שאתה נמצא בו בחיים, כמו שאמרתי לך כבר באשכול הקודם - אם יש מישהו שהיה במצב כמו שלך והפך את הקערה על פיה והוכיח שזה כן אפשרי ללא אהבה אז זה אני, אני פשוט היתי צריך לישפוך הכל החוצה כדי להרגיש עם עצמי הרבה יותר טוב על מנת לשחרר את העבר ולהתקדם קדימה לעבר המטרות שהצבתי לעצמי בחיים. אתה צריך לישמוח שיש לך פה קהילה תומכת ועוזרת, כי בסופו של דבר הכל מתחיל ונגמר בראש.
לירוני ((: אומר/ת:
ואי אתה פרוייקט כזה טוב בפסיכולוגיה.
עידן משה אומר/ת:
אמרתי לך.

ישן 18-09-2008, 07:19
צלמית המשתמש של idanmo
  משתמש זכר idanmo idanmo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
שלח הודעה דרך ICQ אל idanmo שלח הודעה דרך MSN אל idanmo Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אם הסבא שלי והסבתא שלי היו..."

עוד דוגמא, אמא שלי שנשואה באושר בפעם השנייה הבינה שהאהבת אמת שלה היא האהבה הנוחכית, sadman אתה יודע מה היא עשתה ? היא פעם אחת עלתה למונית וראתה אותו, באותו הרגע שניהם ידעו שזה-זה ואמא שלי במשך חודשיים עצרה כל מונית שקיימת פה בב"ש כדי לחפש אותו, היא אמרה שהיא אשכרה הרגישה שהיא כמו ילדה מאוהבת בת 16. כמו הדוגמא של נוסטור גם זאת עוד דוגמא לאהבת אמת, sadman (מה השם שלך באמת ?) כשתגיע אהבת האמת אתה תרגיש את זה ותדע את זה; תחליט שאתה הולך להשתנות לטובה ותעשה את זה, תאמין בעצמך !
לירוני ((: אומר/ת:
ואי אתה פרוייקט כזה טוב בפסיכולוגיה.
עידן משה אומר/ת:
אמרתי לך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר