לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-09-2008, 22:12
צלמית המשתמש של oshritallica
  משתמשת נקבה oshritallica oshritallica אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.08
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Benor2005 שמתחילה ב "[indent][b][i]של חתולים יותר..."

הייתי הולכת על כיוון שונה לגמרי, לא הייתי מאמינה למישהו שמעיד על עצמו..אני חושבת שאתה צריך להוסיף נימה אישית להצעות שנתנו לך פה, דברים שרק אתה יכול להגיד ואחרים לא, איזה בדיחה פרטית של הכיתה שלך או משהו בסגנון שיכבוש את מי שמקשיב לך. ותזכור שמה שאתה אומר ואיך שאתה אומר את זה מתחלקים חצי חצי בהשפעה על מי שמקשיב, תנסה לחייך כל הזמן ותפתח בנימוס...

"שלום, בוקר טוב.
רציתי לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לספר לכם מה אני יוכל לעשות בשבילכם, אם תתנו לי את ההזדמנות. אני לא רוצה להבטיח לכם דברים תלושים שיכול להיות שאי אפשר לקיים בכלל, אבל אני כן יכול להבטיח לכם דבר אחד - בתור נציג במועצת התלמידים אני אקשיב לכל תלונה ובקשה שתהיה לכם ואעשה את כל המאמצים כדי לספק אתכם. אני רוצה להיות במועצת התלמידים כנציג, נציג שלכם, ואני אדאג לשמור שכל התלמידים יקבלו מבית הספר את המקסימום שמגיע להם. אני יכול להגיד לכם בבטחה, שאני יודע *הפסקה דרמטית של פוליטיקאי* שאם יקרה מצב שבו יחליטו לבטל לנו את הטיול השנתי - אני אלחם בזה. אני אלך לרכזות, למנהלים ולמנכ"לים ונקבל את מה שמגיע לנו. [אתה יכול להחליף את זה, פשוט אני זוכרת שזה מה שקרה אצלנו וזה עזר ליו"ר שלנו להבחר] אני יודע שבעזרתכם אני אוכל לעשות את כל מה שאפשר כדי לשפר את בית הספר, כל מה שאתם צריכים זה לתת לי את הקול שלכם, אתם תביאו את השינוי לבית הספר."
תוביל, תצחיק, תבטיח, תתן פתרונות שהם בחיים לא היו חושבים עליהם לבד. אל תעיד על עצמך, אל תלכלך ואל תכניס לנאום שלך שום מילה שלילית. כמו שאם תשאל מישהו בטלפון "אפשר להפריע לך לרגע?" כדי לקבל את תשומת ליבו, הוא ישמע רק את ה"להפריע לך", ולמרות שהוא יודע שאתה לא גוזל זמן כפייתי שמנסה להפריע לו, תהיה לו הרגשה לא נעימה בקשר למה שאתה עושה איתו. לך על החיובי "אפשר לעניין אותך..?" [אני מצטערת על הדוגמא, עזרתי לחברה בטלמרקטינג וזה על אותו עקרון (: ]. מקווה שעזרתי, אל תשכח לחייך
תודיע לנו איך הלך

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר