לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2008, 09:03
  shut shut אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.04
עוד דוגמא לחוכמה שבצבא, עוד אחד שנדפק.

אז ככה, התמיינתי לאר"מ (אחד ממסלולי גאמ"א) ולא התקבלתי, הגעתי ממש עד לישורת האחרונה וניפו אותי כי הייתי מועמד על תנאי,
החזיקו אותי בתוך המודיעין כמה חודשים טובים, יש לציין שאני בן 19 בדצמבר, והתאריך גיוס שלי (כאחד שהיה אמור להתגייס לאר"מ) היה בדצמבר, לאחר שלא התקבלתי לאר"מ שלחו אותי לעוד 2 ראיונות במסגרת גאמ"א, לא עברתי אותם, אני לא בא להאשים אף אחד חוץ מאת עצמי, אבל לא נשאלתי שם אף שאלה שלא ידעתי, והשאלות היו האמת די אינפנטיליות, אני מאמין ששלחו אותי כדי לצאת לידי חובה, ובכל מקרה הרשימות כבר די סגורות, ככה שזה גם היה די מיותר, אבל רצו להראות שבכל זאת מנסים לעשות משהו בשבילי.

כמובן שהוציאו אותי מחיל המודיעין, ואחד עם פרופיל 72 שלא הייתה לו בכלל אפשרות לקבל מנילה (איתור בחיל המודיעין אפשר להגיד חוסם הכל), גם ירפ"א א' לא עברתי, ואפשר להגיד שאכלתי אותה רשמית, התאריך גיוס שלי נדחה ל16 למרץ, אני אהיה כבר בן 19 ו3 חודשים, וכמובן שאני לא מוכן לתאריך הזה, במסגרת המיונים לחיל המודיעין הייתי בראיונות בת"א לפחות 7 פעמים, שלחו אותי לפסיכולוג בהרצליה, כנס בגלילות ועוד ועוד, טיילתי בכל הארץ, ואמרו לי שב90% אני אהיה באר"מ ככה שלא ממש דאגתי, ועכשיו? עכשיו אכלתי אותה, אין לי שום תפקיד באופק, כלל צהלי שכנראה יגמור בשיריון.

אני כבר מיואש, לפי דעתי בחיל המודיעין יכלו להכניס אותי בתפקיד אחר למרות שהפרופיל שלי לא עורפי, משכו אותי ומשכו אותי חודשים על גבי חודשים, ועכשיו נגמר לי הסיפור, זרקו אותי וזהו.
(יש לציין שמפקדת האיתור ממש נחמדה ואדיבה, והיא באמת ניסתה, אבל לא הצליחה.)

אני אובד עצות, אני לא מתכוון לחכות עד מרץ, להתגייס בגיל מאוחר כ"כ, וכמובן להתגייס 5-6 חודשים אחרי רוב החברים שלי, מה אני אמור לעשות עם עצמי? וגם לחכות עד מרץ ולהדפק בתפקיד שלא מתאים לי בכלל יהיה דבר עצוב מאוד.

יש למישהו עצות?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-09-2008, 12:01
  poompia poompia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Jesus Christ שמתחילה ב "עם פרופיל 64 נפשי לא תקבל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jesus Christ
עם פרופיל 64 נפשי לא תקבל בצבא שום תפקיד איכותי, ותהיה פסול מרוב הקורסים.
גם עם 72 נפשי תהיה פסול מהרבה קורסים (אפילו מקורס חובשים).

הצבא מצא פיתרון יפה לאנשים שמעוניינים לעשות משהו איכותי בצבא, אך יש חשש שיתגלו קשיים בשירות - מתן ציון קה"ס ע"י קב"ן מוסמך \ פסיכיאטר.

אני לא יודע מה הניסיון שלך עם קה"ס אך אישית, הסעיף שפטר אותי מקרבי עקב בעיות במשפחה, לא עזר בכלל ואולי אפילו רק החמיר את מצבי מבחינת אפשרויות גיוס, לא רק שהוא מונע קצונה (ולמלש"ב - קצונה ייעודית) ייתכן שהוא גם מונע כניסה לקורסים בכל זאת.

זאת כל כך עד שאני שוקל בכובד ראש ללכת חרף הבעיות לקרבי. אז בקיצור גם עם קה"ס צריך להזהר.
ישן 23-09-2008, 10:03
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי shut שמתחילה ב "סליחה? אני לא מנסה להתקבל..."

קצת התבלבלת... הצבא ממיין אותך לצרכיו, לא לצרכיך...

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-09-2008, 12:05
  צופה ורואה צופה ורואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shut שמתחילה ב "עוד דוגמא לחוכמה שבצבא, עוד אחד שנדפק."

ציטוט:
כלל צהלי שכנראה יגמור בשיריון.

שריון לא קשור למסלול כלל צהלי-זה חייל קרבי
קצת חורה לי הגישה הדי מזלזלת שמשתמעת מהדברים שכתבת, שירתתי בשריון בסדיר ועד היום במילואים עם אחלה חבר'ה ותאמין לי שזה שירות מאתגר מאוד.

אתה לא תקבל כל מה שאתה רוצה לא בצה"ל ולא בחיים
בסדר, אז לא עברת מיונים לתפקיד מסוים, זה קורה לרוב המתגייסים.
מכיוון שלא מילאת מנילה, ביום הגיוס יבקשו ממך למלא שאלון העדפות ההבדל היחידי בין השניים הוא העיתוי ולא שום דבר אחר יש מגוון עצום של תפקידים מעניינים בצה"ל שפתוחים לאדם אם נתונים כמו שלך שזומן למסלול גאמ"א.

אמנם מדובר בהעדפה אישית של כל מתגייס אבל לא ברור לי מדוע אתה כל כך נחרד מהאפשרות להגיע לחיילות הקרביים שהפרופיל שלך מאפשר, מדובר בשירות מאתגר מאוד גם מבחינה מנטלית שלא לדבר על האתגר והלמידה שבפיקוד.

(ויליאם רארף אינג')
גם כאשר יגור זאב עם כבש-אני לא מציע שנהיה הכבש.
(אלוף מיל' עוזי דיין)

ישן 23-09-2008, 17:50
  shut shut אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shut שמתחילה ב "עוד דוגמא לחוכמה שבצבא, עוד אחד שנדפק."

דבר ראשון לא זילזלתי באף אחד ובשום מקום, בשום תפקיד ובשום חיל.

אני סה"כ הייתי אמור לפגוש קב"ן בכל מקרה, עוד לפני שידעתי על העובדה שאני לא אתקבל לגאמ"א.
לא ידעתי שאם אני מקבל פרופיל 64 מקב"ן אני פטור מהרבה קורסים, איפה ההגיון בדבר? יש כ"כ הרבה אנשים איכותיים שהם קצת עצבניים, או אפילו כאלו שמרטיבים במיטה, זה אומר שהם פחות איכותיים?!

אשמתי שלא התקבלתי, נכון מאוד, לא הייתי הכי מתאים וכנראה לכן ניפו אותי בסוף, אבל עכשיו אין לי מה לעשות בצבא, אם יהיה לי פרופיל 64 במצב הקיים אני אבלה את רוב הזמן בתור ג'ובניק שלא עושה הרבה, מדליק מחשבים וכו', חבל על 15 יחידות מוגברים שלמדתי לחינם, הסבירו לי שהדבר יעזור בצבא, חבל.

ז"א שאדם עם פרופיל 64 שניתן ע"י קב"ן לא יכול להתקבל למודיעין (לאחד הקורסים?) זו ממש הפליה.

אני נראה לי אלך לקב"ן ואגיד לו שהכל בסדר גמור, וסתם רציתי לפגוש אותו ללא סיבה, חבל לי להפסיד.

בכל אופן הגשתי בקשה להת"ש 7, ואני צריך שיוכלו למשוך אותי חזרה לחיל המודיעין, לפי מה שאני יודע הת"ש כלשהוא מוציא אותי אוטו' מקרבי ככה שיוכלו למשוך אותי לתפקידים במודיעין במצב כזה עם פרופיל 72? כי לפי מה שהבנתי חייב להיות לי פרופיל 64 (פרט למקרים מסויימים)

יש לי בעיות כלכליות בבית, אני חייב להיות בבית לפחות 5-6 ימים בשבוע מאחר ואני עובד ועוזר לפרנס את המשפחה שלי.

נערך לאחרונה ע"י shut בתאריך 23-09-2008 בשעה 17:52.
ישן 23-09-2008, 19:54
  shut shut אינו מחובר  

קיבלתי זימון ממדור הפרט אחרי שעברתי צו ראשון, הם קיבלו שם את הפרטים שלי ובתחילה אמרו שכרגע אין להם אפשרויות סיוע, נכנסתי שוב אחרי חודשיים והצגתי בידיוק את אותם המסמכים והבעיות ושוב שלחו אותי הביתה, אחרי בערך 8 חודשים הגעתי ללשכת הגיוס למטרה אחרת והחלטתי להכנס שוב, הפעם התיישבתי אצל מישהי שהיה לה סבלנות אלי, היא ישבה איתה והחליטה להגיש בקשת תשמ"ש והת"ש 7 אחרי שהיא ישבה עם האחראית שטענה שזה היה אמור להתבצע כבר מזמן, מאז שלחתי להם את כל הטפסים הנדרשים, (זה לקח לי זמן, צריכים המון טפסים, כולל עיקולים בבתי משפט, איחודי תיקים, אישורים על חובות ושלל בעיות אחרות) ועכשיו אני מחכה לתשובה.

לא נזכרתי בשום דבר עכשיו, אני בן לאמא חד הורית, לא בן יחיד, אימי לא מקבלת מזונות, ואני עוזר במחייה, וכן אני אעשה הכל כדי להמשיך ולעזור! אם צריך אני אוריד פרופיל אצל הקב"ן אין מה לעשות, אלו החיים, המטרה מקדשת את האמצעים.

ד"א לכל אלו שחושבים שאני מזלזל בבחורים שבקרבי, אתם כ"כ טועים, אני מכיר אנשים בסיירת אגוז ודובדבן שהיו שכבה מעלי, מצטיינים בהכל, עשו פסיכומטרי והיו נכנסים לכל אחד ממסלולי העתודה בקלות, והם העדיפו ללכת ולתרום את חלקם בקרבי, והכובע מורד בפניהם, כל אחד ואחד ממצא את עצמו בצורה שהוא מאמין שהוא יוכל באמת לתת הכי הרבה מעצמו, כל אחד ואחד מהאנשים המשרתים בקרבי בארץ עושה עבודת קודש, ובלעדיהם, לא היינו כאן.

YHS, איפה כתבתי שאני לא רוצה להיות בצבא? בעיה היום לצאת מהצבא? חיפשתי דרך לצאת מהצבא? בשבוע יש 7 ימים? לא ידעתי, אני לא עובד בשבת ככה שאני חייב להיות 5-6 ימים בבית חכם בלילה, אני כנראה לא כמוך, מאלו שעובדים בתאורה והפקה מ5-6 ועד 2-3 בלילה, מינ' 12-14 לילות בשבוע. אני לא מבין למה אתה כ"כ מחפש אותי? אני לא מאחל לאף אחד להיות במצב שלי.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:42

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר