לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2005, 16:58
  holy sin holy sin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
שלח הודעה דרך MSN אל holy sin
התוכי שלי משועמם! :(

לכל מי שיכול לעזור לי ולתת לי רעיונות...
יש לי תוכי קוקטייל בן חודשיים וחצי והוא נורא נורא נורא היפראקטיבי!
קניתי לו משחקים וממתקים (מיוחדים לתוכים) ושמתי לו מראה...
אני משחק איתו המון אבל הוא כל הזמן רוצה עוד ועוד תשומת לב...
כמה זמן ביום בערך אני אמור להקדיש לו מינימום? הרי אין לי הרבה זמן אבל אני רוצה לתת לו את התשומת לב המגיעה לו...
יש למישהו רעיון למשחקים??
קניתי לו מראה אבל בהתחלה הוא פשוט "התאהב" בתוכי של המראה ולא עזב אותה ואז כשהוא ראה אותי מלטף אותו דרך המראה הוא פשוט תקף את המראה אז הוצאתי לו אותה ואני מחזיר אותה לכלוב רק כשהוא נשאר לבד בבית או בחדר...
יש למישהו רעיון איך לבדר אותו?? ככה שאני לא צריך כל הזמן להיות לידו או להוציא אותו מהכלוב?? אחרי הכל גם לי יש חיים לא?
(יש תמונות של הכלוב ושל המראה)
תנו לי רעיונות בבקשה!!!
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י holy sin בתאריך 19-03-2005 בשעה 17:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2005, 21:46
  holy sin holy sin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.05
שלח הודעה דרך MSN אל holy sin
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי holy sin שמתחילה ב "התוכי שלי משועמם! :("

dimax- כבר אמרתי לאחי הקטן לשחק איתו... חחח great minds think a like
eva- איך אני מרגיל אותו לשבת לי על הכתף- הוא כל הזמן מטפס לי על הכתף אבל אז הוא הולך לעורף שלי וזה לא נוח ואני לא יכול גם להסתובב איתו ככה...
עוד שאלה- הכלוב נמצא בחדר שינה שלי ועד עכשיו לא הוצאתי אותו (את התוכי- סטיץ') מהחדר שינה שלי כי חששתי שהוא יפחד מכל הרעש והאנשים מחוץ לחדר... אני יכול להוציא אותו חופשי מהחדר??
chaim_chaibabait- למה להחליף מראה? מה שונה במראה שאתה הצאת?
אין תדירות לצ'ופרים- פשוט קניתי 2 מקלות דבש כאלו (כמו בתמונה) ותליתי אחד בפנים ואתת השני אני אכניס כמה ימים אחרי שהוא יסיים את הראשון- שלא יהיה רגיל שיש לו את המקלות דבש.... ובקשר למוזיקה לתוכית הקודמת שלי השארתי מוזיקה ולא היה אכפת לה ממנה ובכלל נראה לי שהיא פחדה מהמוזיקה... אני כל הזמן שר לו אבל והוא מתעניין בשירים....

תודה לכולכם!!!
וחוץ מזה- מה קורה?? איך החיים?? נכון הם טובים כשיש לך תוכי?
חחח
ישן 24-03-2005, 09:05
  עינבל והחיות עינבל והחיות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
תשומת לב
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי holy sin שמתחילה ב "סבבה תודה אוה..."

כן החיים בהחלט יפים כשיש תוכי!!!
כמו שאוה אמרה- ואמרה נכון- כל פעם שהוא עובר למקום שלא נוח לך- תעביר אותו בחזרה לכתף בעדינות.
קוקטליים אוהבים לשחק המון ורצוי שלא תשים את כל הצעצועים יחד בו זמנית - תחליף כל כמה ימים כדי לשמור על גיוון.
את המראה לא הייתי מוציאה בכל מקרה- זה טוב עבורו ומשעשע אותו במיוחד, אתה לא חייב ללטף אותו דווקא כשהוא משחק איתה וככה הוא לא יתקוף אותה...
אתה יכול להכין צעצועים מחומרים שיש בבית וככה תוכל לשמור על גיוון בעלויות זולות- פקקים של קולה, מכסים של גרבר, חרוזים בגודל מתאים שלא יבלע - אתה יכול לתלות על חוט דייג או חוט שפאגט (גליל שלם עולה 10 ש"ח בחנויות תחביבים ויצירה) וככה להחליף כל פעם.
גם כדורים קטנים של חתולים עם פעמון קטן בפנים עובדים יופי.
בקשר לזמן שיש לך - כמה שיותר יותר טוב כמובן, אם אתה מתעקש שיהיו לך חיים אז קודם כל תתבייש לך (סתתתתם) אבל אתה יכול או לשתף אותו (התוכי שלי הולך איתי לכל מקום ממש - לצבא בזמנו, אח"כ לאוניברסיטה, ולכל מקום בעצם- סופר, בנק, עבודה, ואפילו לרופא שיניים) וזה ממש כיף אנשים ברחוב מגיבים נהדר- כולם מתלהבים ממנו וזו חוויה אמיתית (חוץ מזה שמשום מה תמיד עושים לי הנחות בכל מיני חנויות בשביל התוכי, מאבטחים לא בודקים אותי אף פעם כי הם מתלהבים ממנו ובכלל- להפתעתי הוא פותח לי המון דלתות שלא קשורות אליו בכלל).
כמובן שיש להיזהר מאוד- קוקטליים ידועים בכושר התעופה שלהם גם אם הם קצוצים - שלא יבהל ממשהו ויעלם לך, אני מציעה שאת החשיפה לרחוב תעשה בהדרגה...
אם אתה לא מעוניין שהוא יצטרף אלייך לכל מקום - אין בעיה, העיקר זה לא שתשחק איתו 24 שעות רצוף אלא שהוא פשוט לא יהיה לבד שעות ארוכות, במקום בחדר תוכל למקם אותו בסלון או בחדר אחר שיש בו פעילות של בני הבית - שיראה אתכם וירגיש חלק מהלהקה, תקדיש לו כמה זמן שתוכל ואם הוא בכל זאת לבד תשאיר רדיו או טלויזיה דולקים - לא בווליום חזק מידי...
יהיה בסדר אתה תראה- בהצלחה ואשמח לשמוע התקדמות...

תוכים- אילוף ופתרון בעיות התנהגות
סיוע לאוכלוסיות מיוחדות בעזרת בע"ח
אילוף כלבים וחינוך גורים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר