לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2008, 08:34
  irir irir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.03.07
כריכי ויקטור – רחוב השרון מס 12, בת גלים
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי irir שמתחילה ב "גם הסבר המיקום לא מי יודע מה"

לא אכלתי יומיים, בקושי הצלחתי להרדם מרוב התרגשות לילה לפני היום הגורלי – החלטתי ללכת ולטעום ממעדני סנדוויץ ויקטור. למרות המיקום הבלתי מזוהה, סמכתי על קישורי הנווט שלי עוד מהימים בהם השתמשו רק במפה ומצפן. קמתי בבוקר והתחלתי לצעוד לעבר שכונת בת גלים. לאחר צעידה ארוכה הגעתי לתחנת הרכבת – הלא היא נקודת המוצא. שם ניסיתי טכניקות לוגיקה מסובכות, משחקי מילים, ואף טופולוגיה, כדי להבין לאן מכאן עלי להמשיך. לא עזר דבר, ניצבתי בפני שוקת שבורה. הסתובבתי באיזור התחנה - לא דובים ולא סנדוויץ. אבל וחפוי ראש לא נשארה לי ברירה: שאלתי זוג מחיל הים (הם היו חיילת וחייל, אך מרוב לחץ שכחתי לשאול אם היו באמת זוג), האם מכירים את סנדוויץ ויקטור. אורו עיניהם ומיד הראו לי את הכוון. (אם נקח את הכוון הזה מן התחנה, אזי אפשר לאמר שגם עכו נמצאת מאחורי תחנת הרכבת של בת גלים). לאחר צעידה של מספר דקות הגעתי למה שנראה המקום המיוחל. אבל אבוי, בעיה קטנה – המוסד המהולל כבר היה סגור. התנחמתי בכך שלפחות ראיתי שלט עם שם עברי כשר - "כריכי ויקטור", תופעה מאד נדירה במחוזותינו. מרוב רעב אינני זוכר כיצד חזרתי הביתה. שם חיסלתי 2 משולשי פיצה (הוזמנה ע"י ביתי מהפיצריה השכונתית. פיצה בהחלט סבירה – ד"ר פיצה & ד"ר פסטה, מוריה 60), כמות גדולה של חומוס שנקנה מבעוד יום (מומלץ מאד – מסעדת אבו מארון רחוב קבוץ גלויות 1) ושתיתי פחית בירה גולדסטאר ( מומלץ – מבחינת יחס מחיר לטעם, היא אצלי במקום הראשון). היות וצעדתי באותו יום, יותר מעשרה קילומטרים, אני מניח שבסופו של דבר כמות הקלוריות התקזזה.

הערה: אני בכלל מקווה שהגעתי למקום הנכון – לא היה את מי לשאול .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י irir בתאריך 30-09-2008 בשעה 08:38.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר