לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2008, 23:02
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מגעיל ידיעה מדאיגה מהימים האחרונים - עד המפתח לארועי WTC7 מת בנסיבות מסתוריות

בארי ג'נינגס, עד מפתח לאירועי בניין WTC7, מת בגיל 53 תחת מעטה מסתורין וסודיות.

נכון, יש לנו אשכול מיוחד ל 11 בספטמבר, אבל בגלל הדרמטיות המסתורית סביב מותו של העד המרכזי, נפתח אשכול נפרד.

בארי ג'נינגס שהיה מתאם פעולות החירום ב 11 לספטמבר, היה אחד העדים האמינים והחשובים ביותר
בתנועה לחשיפת האמת על 11 בספטמבר, ג'נינגס סיפר בעדותו על פיצוצים מקדימים לבניין,
וגופות שהיו מוטלות בלובי שנותר שלם, וזאת בסתירה מוחלטת למסקנות הרשמיות הקיקיוניות.

בארי ג'נינגס מסר את עדותו הכנה בגרסה האחרונה של הסרט Loose Change, בעקבות כך החל לקבל איומים רבים,
בראיון מאוחר יותר ל BBC נמנע ג'נינגס לחזור על מה שאמר בסרט, למרות שלא הכחיש את דבריו,
לצורך כך בוצעה ההכחשה כביכול באמצעות שחקן כחלק מ"שחזור" מצולם.

ג'נינגס שחשש לחייו סירב בתוקף לאחר מכן להתראיין לתוכנית הרדיו של אלכס ג'ונס מפיק הסרט, למרות בקשות חוזרות ונשנות.
אני אישית האזנתי לאחת התוכניות לפני כמה שבועות בהן ג'ונס אמר בתוכניתו כי לדעתו זה טעות,
והמנעות מלדבר על מה שהוא יודע והרבה, רק מסכנים את חייו יותר - השבוע כאמור הוא מת,
לא פורסמו שום מודעות אבל (דבר חריג לאישיות מוכרת בניו יורק), לא פורסמה סיבת מוות - והמשפחה מסתגרת בתוך עצמה ומסרבת לדבר.

עוד מידע בסרטון שהכין ג'ייסון ברמוס, יוצר הסרט Loose Change

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-09-2008, 16:07
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "משום מה היה לי בראש שהוא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Narxx
לפני שקראתי את האשכולות האלה, לא ידעתי שהיה עוד מגדל, קטן יותר, שנפל גם הוא...

למען האמת גם לי לא היה מושג על בניין 7 לפני שהתחלתי לחקור על הנושא. בהתחלה התביישתי להודות. אחרי זה דיברתי על הנושא הזה עם אנשים, וגיליתי שאנשים בכלל לא יודעים על בניין 7. מה גם שאין להם מושג שקיימת תאוריית קשר סביב כל העניין הזה. הם פשוט הביטו בי בבעתה כשסיפרתי להם כל מיני דברים. בשלב מסויים הפסקתי לדבר על הנושא הזה, כי האנשים פשוט אטומים- הם לא מוכנים להאמין לכלום.
הם לא יודעים כלום על הנושא, הם מעולם לא בדקו אותו לעומק, הם אפילו לא ידעו שנפל בניין שלישי, והם בכל זאת מתעקשים שאני מדבר שטויות וחושבים שאני בן אדם הזוי.
מה לעשות שיש אנשים אטומים בעולם?! מה לעשות שאני לא שולט במערכת החינוך ובעיתונות?! מה לעשות שאני לא פוליטיקאי מחורבן עם חליפה מעודנת, שיכול לשכנע אנשים בקלות?!
ישן 26-09-2008, 01:04
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE=Narxx] לפני שקראתי את..."

תראה, בנאדם לא יודע דברים שהוא לא רואה / שומע עליהם.
אם התקשורת בארץ לא טרחה לציין שהיה עוד בניין שנפל, מבחינתינו לא היה בניין כזה (כמו עץ שנופל באמצע יער ואף אחד לא שומע).
התקשורת לעיתים מפרסמת דברים שעוברים צנזורה של גורמי ביטחון וזה משפיע ומעצב את דעת הקהל שניזון מהתקשורת הזו.
אי אפשר להאשים את הציבור בדברים שהוא יודע או לא יודע. זו בהחלט אשמת התקשורת שלא טורחת לציין את כל האמת (אבל זו גם לא אשמתה כי היא בסך הכל כלי של הממשלה לעצב את דעת הקהל).
פורומים חופשיים ואתרים המכילים מידע בנושאים הללו הם הגוף הכי טוב עבור הציבור לדעת וללמוד.
הנה, בעובדה, אני קראתי בשקיקה את האשכולות בפורום והיום אני יודע הרבה יותר מלפני כן. ואני בטוח שכמוני יש עוד כמה...
צריך להציף את זה הלאה ולהביא כמה שיותר אנשים שיקראו את הדברים האלה... כי לבד אף אחד לא יחקור.

ישן 26-09-2008, 02:48
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תראה, בנאדם לא יודע דברים..."

הוצאת לי את המילים מהפה. זה בדיוק מה שאני אומר.
אני לא מאשים את הציבור שלא יודע על זה, הרי היתוודתי שגם אני לא ידעתי על זה לפני כן.
כמו שאמרת, התקשורת לא ממש דיברה על בניין 7.
אחרי שהתעניינת בנושא, אתה הבנת למה לא דיברו עליו הרבה- הקריסה שלו היתה אפופה במסתורין יותר עמוק משני הבניינים האחרים אפילו.
אתה בעצמך אמרת שהתקשורת מטרפדת את זה, כי היא כבולה לצנזורה של הממשל.
אתה אומר בעצמך, שהדרך היחידה שלנו לגלות דברים כאלה זה באמצעות האינטרנט והמידע החופשי.
לצערנו הממשלה ובעלי חברות המחשבים רוצים לשלול מאיתנו גם את האינטרנט שלנו כדי, שלא נוכל לדבר על זה (אני מבין שהתהליך הזה עלול לקחת עשרות שנים, אבל עדיין זה מדאיג אותי).
רוצים למנוע מאיתנו להפיץ דברים מהסוג הזה.
ישן 26-09-2008, 13:22
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "האמתי הוא יצא אדיוט..."

בדיוק עכשיו אני קורא את הראיון שהביאו עם בארי חמיש, והוא מתאר איך ניסו להיתנקש בו בעבר.
ציטוט:
זה לא שהם לא ניסו לחסל גם אותי. נעשו לפחות שני ניסיונות להתנקש בחיי על ידי חבלה במכונית שלי באותו שבוע, בשנת 1998. המכונית לא פעלה כסדרה ומיד הבנתי שהמדובר בחבלה. פעם, בדרך להרצאה, הרכב שלי הפסיק להגיב. אין הגה, אין בלמים, אין כלום. שמאי רכב שבדק את הרכב אמר לי שמישהו ניתק את מערכת החשמל. אבל אני לא חושש. הם כבר הבינו שאם יקרה לי משהו זה רק יוכיח את הטענות שלי.

אם בארי ג'נינגס היה ממשיך למסור את עדויותיו, יש סיכוי שהוא עדיין היה בחיים.
ועכשיו זה מצדיק יותר מתמיד את השורה הנעה החדשה שנוספה: "העולם הוא מקום מסוכן. לא בגלל אנשים שעוסקים ברשע, אלא אלה שעומדים מהצד ולא עושים דבר בנידון".
חשוב לציין אני לא שופט את שתיקתו של בארי ג'נינגס, אני לא יודע מה הייתי עושה במקומו כאשר חיי נמצאים תחת סכנה.
ישן 27-09-2008, 13:49
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "בכל זאת אינני קונה את..."

ציטוט:
יש פה משהו חזק יותר מקונספירציה

כן, זה הרציונאל - הרציונאל שבנוי לנו מינקות היא שהמנהיגים שלנו שומרים עלינו,
שהם תמיד יגנו עלינו ולעולם לא יעשו דבר שכזה, ככה זה היה תמיד עוד מימי המונרכיה העתיקים.

קשה מאוד לחלק מהאנשים להלחם בדפוסי החשיבה שהוטמעו בהם ע"י החברה, התקשורת, הסביבה,
אבל בשלב מסויים, כשעוד ועוד דברים לא מסתדרים, לא מתחברים, שזה מגיע לרמה אבסורדית של חוסר הגיון,
צריך להתחיל לשחרר את חבל הטבור הממסדי, ולהתחיל להפנים שמשהו רע מאוד קרה פה, שהוא לא הראשון ולא האחרון,
ושיש עולם שלם שאנחנו לא מודעים לו, עולם של רוזנים, מלכים, פוליטיקאים בכירים, טייקוני תאגידים
ואנשים כח אחרים, שלמעשה שולטים בעולם, מכוונים אותו כמו משחק שחמט ידוע מראש.

צריך להבין מי הם האנשים האלה, מה המניע שלהם, מהם טקסי הפולחן שלהם ומה ההיסטוריה של קבוצות העלית האלה,
ואז, הרציונאל העיקש שמוטמע לנו בראש, הולך ומפנה את עצמו לרציונאל אחר, אפל יותר, קשה יותר לעיכול - אבל לפחות אמיתי.
ישן 27-09-2008, 14:04
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "[b]לאנס[/b],בחור יקר,אתה..."

נוסטור, מישהו פעם אמר שאם אין הוכחות מוצקות סימן שמדובר בקונספירציה,
אתה רוצה שיגישו לך הוכחה מוצקה על מגש של כסף, אבל מה לעשות זה לא עובד ככה במציאות.

ה"מזל" שלנו אם אפשר לקרוא לזה ככה, היא שהביצוע של התוכנית של 11 בספטמבר,
היה כזה לקוי והכיל הרבה פאשלות בתוכו, אחרת מעולם לא היינו עולים על האמת.
לפעמים צריך לוותר קצת על העקשנות, ולתת להגיון להשלים את הפאזל.
פילון עושה עבודה מדהימה באשכול 11 בספטמבר, ואפילו אני שחשבתי שאני יודע הכל,
לומד דברים חדשים שם כל הזמן - אתה צריך לקרוא את ההודעות, ולהבין בעצמך שמשהו שם מסריח מהיסוד.

המטרה שלי היא לא לשכנע אותך ש 11 בספטמבר היה עבודה פנימית,
המטרה שלי היא לתת לך את הכלים להבין זאת לבד.

כמו שהיו אומרים במערב הפרוע, "אתה יכול להוביל את הסוס לשוקת אבל אתה לא יכול להכריח אותו לשתות".

אז, אם אתה מתבצר בעמדתך, זו זכותך - רק חבל, כי אתה כן נראה לי בחור אינטילגנטי,
ודווקא מאחד שבחר את הסמל המסוני כצלמית שלו - הייתי מצפה שיעלה על זה שלכל הפחות קרה משהו אחר ממה שרוצים לספר לנו...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר