לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2008, 18:31
  elaganor elaganor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.08
שלום, חדשה כאן, הצגה עצמית, וכמה שאלות :)

טוב שלום לכולם קוראים לי אלה, לאחר הרבה שיטוטים כאן בפורום אמרתי, יאללה, נראה לי שזה מקום מצוין לשאול שאלות ולקבל ביקורת אוביקטיבית שתעזור לי להשתפר, אז יצא לי לצפות בהרבה עבודות כאן, ויש פה ממש אמנים, אז יישר כוח..
ואני? אני פשוט אוהבת את התחום, לא הכי טובה בו, אבל זה תמיד היה תחביב, לרוב תמיד הייתי מציירת מרפרנסים, מעתיקה וכו, לאחרונה החלטתי לקחת צעד קדימה, ובאמת להבין את המבנה של הגוף,אנטומיה איך ליצור נפח ולא רק לפי התמונה שלפני..
אז כמו שאמרתי אני מתלמדת בנושא, אבל עדיין נתקלת בבעיות, אני מבינה לצורך העניין שהצל אמור ליפול על הדמות ולתת לה נפח ולא כיביכול מציירית את הנפח, אז הנה כמה דוגמאות, מה שלדעתי פשוט לא כל כך הולך לי, משהו שם לא מסתדר עם ההדגשות, הצללות והניסיון לירידה לפרטים אני אשמח ממש לטיפים, עזרה, בעיקר תיאורטית, כי אני באמת די מתקשה בעניין הנפח, אור וצל, והפיגורס פשוט מתחילות להשתפר לאט לאט אז בעניין הזה אני פשוט אתמיד.. אז הנה כמה סקטצ'ים...
כולם צוירו מתוך רפרנסים אבל ההבדל הפעם שזה לא העתקה, פשוט התבוננות, בניתי את השלד של הדמות, ומשם המשכתי לגוף... (אנחנו בתהליכי למידה פה כמובן...)
ולבסוף עוד 2 שאלות קטנות...
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

שאלה 1
ניסיתי ליצור מברשת בפוטושופ שתעזור לי בציור שיער, אני פשוט רוצה שזה יהיה קו מתמשך ולא נקודות, שוטטתי בהמון מקומות ולא מצאתי הסבר, ניסיתי לשחק אין סןף בהגדרות בפוטושופ וזה פשוט לא מצליח (יש לציין שזהו Adobe Photoshop CS2) אני אשמח לעזרה בעניין

שאלה 2
מאיפה אני יכולה למצוא תמונות של דוגמניות עירום, לרפרנסים כמובן, (אני מקווה שזה מובן!) כי מודל אין לי... מה שציירתי כאן רובם זה תמונות של החבר'ה מהים עם בגד ים והשלמתי בדמיון... אז בלי להיכנס למקומות מלחיצים, מישהו מכיר?

נערך לאחרונה ע"י elaganor בתאריך 24-09-2008 בשעה 18:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר