לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חדשות טיולים אפריל 2014 - הסתיימו עבודות הסדרת הדרך לדיר עזיז ע"י מועצה אזורית גולן. ניתן לשוב ולטייל באתר. הסגירה שהתקיימה באזור דרך בורמה מערב, הסתיימה וניתן לטייל באתרים כרגיל. עקב סיום עונת החורף שביל מספר 9363 (סימון שבילים כחול) שבשמורת נחל שורק נפתח חזרה למטיילים. נפתח מחדש מסלול נחל רקפת בכרמל שהיה סגור למטיילים. עקב פעילות צבא באזור אילת במהלך חודש אפריל אין להגיע לאתר "נ.ג. 292" מצפון לאילת. | חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מטיילים ותרמילאים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-09-2008, 22:16
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omri caspi שמתחילה ב "ערכת הישרדות+ערכת ע"ר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omri caspi
יש לי 2 שאלות בקשר לערכות הנ"ל...אודה אם מישהו יוכל לענות לי...
1.מה זה בעצם ערכת הישרדות...לא כל כך הצלחתי להבין מה זה בדיוק עושה....
2.בנוגע לערכת ע"ר...יש למישהו מושג מה אמור להיות בערכת ע"ר אישית...כאילו כזאת שאני שם בתיק שאני מטייל איתו,שיהיה,אם יצטרכו...(אני לא מדבר על טיולים גדולים...אני עדיין תלמיד (כיתה ט')

קודם תעבור קורס של מגיש עזרה ראשונה ואז תדע מה הם הכלים לטיפול נכון בפציעות.
הייתי מע"ר (וחמוש) בטיולי בתי ספר כך שיש לי ניסיון בסוג הפציעות - שרובן מסתכמות בצומי וחוסר הבנה של שתיית מים בטיולים.
למע"ר בטיול לרוב יוצא להגיש טיפולים בסגנון של פלסטרים על סריטות, התיבשויות (תחום של חובש), נקע ברגל, ופוסטמות שמנות מצפון תל אביב שלא מבינות שהנוזל שהם מפרישות מעורם הוא זעה.

אם אתה רוצה ללמוד איך לעזור לאנשים פצועים בטיולים או בכלל פנה למד"א ותעבור קורס.

בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-09-2008, 23:15
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04

ערכת הישרדות בשטח אמורה להכיל פריטים אשר אמורים לאפשר יצירה/השגה של חום, מים, מזון ומחסה מספקים עד יצירת מגע עם כוחות חילוץ והצלה, או הגעה למחנה בטוח. זאת כמובן במקרה של אובדן תרמיל ציוד ראשי או גמר אמצעים. גודל הערכה תלוי באופי ותנאי הטיול ובזמן המיועד האפשרי לחילוץ - ערכה למטייל סופ"ש רגלי, ערכה לכלי רכב, לכלי שיט, לכלי טיס.
תכולה רצויה - אמצעים להבערת אש בעדיפות חסיני מים, אמצעי חירום לנשיאת מים, אמצעי סינון וטיהור מים, אמצעי ע"ר מינימליים, כלי-תפירה, סכין כלשהי, אמצעי סימון ואיתות כמראה ו/או משרוקית, מצפן תקני או אפשרות ליצור אחד ארעי, כבל מסורית, כלי דיג שניתן לאלתר מחוט תפירה/ניקוי שיניים ומספר ווים ומשקולות,ועוד הרבה אפשרויות. כמובן שיש להתחשב בכך שהאריזה תהיה נוחה, זמינה לשימוש אך חסינה, וכמובן על הגוף ולא בתרמיל הראשי. בהחלט ניתן לקחת שמיכת מילוט ומעיל גשם מניילון,באריזות מקופלות וקלות היושבות בקלות בכיס דגמ"ח.

אתה יכול לקרוא ביקורות על ערכות מסחריות פה, או לבנות בעצמך כשאתה נעזר ברשימות הציוד שבביקורות.

זו אחת מהשתיים שיש לי, אך שלי עברה קצת שיפוץ ביחס לתמונה

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.equipped.org/pp/GR/pro_pocket_kit_spread%20700w.jpg]

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 25-09-2008 בשעה 23:24.
ישן 26-09-2008, 15:22
  משתמש זכר El Rool El Rool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי omri caspi
יש לי 2 שאלות בקשר לערכות הנ"ל...אודה אם מישהו יוכל לענות לי...
1.מה זה בעצם ערכת הישרדות...לא כל כך הצלחתי להבין מה זה בדיוק עושה....
אביזרים וחומרים הנותנים לך שהות סבירה בעת סכנה עד לחבירה עם ההצלה.
את ערכת ההישרדות יש להרכיב לפי אופן הפעילות המיקום והעת בה מתבצעת.
למשל.....אין צורך בערכות דייג למדבר אבל לכל התרחישים יש צורך בערכות איתות ותקשורת,
כגון, משרוקית מראה ופנס (קסנון, ניתן לרכוש בחנויות ימיות).

2.בנוגע לערכת ע"ר...יש למישהו מושג מה אמור להיות בערכת ע"ר אישית...כאילו כזאת שאני שם בתיק שאני מטייל איתו,שיהיה,אם יצטרכו...(אני לא מדבר על טיולים גדולים...אני עדיין תלמיד (כיתה
יש ערכות מוכנות הנמכרות בחנויות מטילים.
למעשה הציוד הבסיסי הוא, חוסם עורקים, חומר חיטוי(נוזל ומשחה), אגד מדבק, תחבושות וכלי חיתוך.
טיול מהנה!

ט')

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר