לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-09-2008, 20:07
צלמית המשתמש של זיו
  זיו זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "איזה שמן מנוע מתאים לסיטרואן סקסו בנזין?"

תודה סיון ויקיר, שמתי 10W40.

יקיר, אני חושש ממה שאמרת, אבל אין לי דרך לדעת. 10W40 זה תמיד חצי סינטטי לא?

אגב, בדקתי בספר הרכב, וכתוב שגם 10W40, וגם 20-50 זה טוב.

אנצל את האשכול הזה לשיתוף מידע בנושא האוטו החמוד הזה; לפני כמה זמן התחילה לדלוק לי נורת כריות האוויר בלוח הבקרה. ובלי שום קשר, חיפוש בגוגל בנושא לא קשור לחלוטין הביא אותי לאתר שעסק בבעיה. כתוב שם שברוב המקרים זו לא באמת תקלה בכריות, אלא בקונקטורים של קדם המותחנים שיושבים מתחת לכסאות הקדמיים. ההמלצה שם הייתה לנתק את המצבר למספר דקות (כדי לאפס את מחשב הרכב?) ובאותו זמן לפתוח את הקונקטורים, שמחוברים לחוט כתום שיוצא מרצפת הרכב ומתחבר לכסאות, לנקות, לדאוג שיהיה מגע טוב, ולחבר הכל מחדש.
כמובן שאני עצלן מכדי לנתק מצבר, ולזחול מתחת לכסאות, אז הסתפקתי במישוש והידוק ידני של הקונקטורים, והפלא ופלא, זה עזר

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 25-09-2008 בשעה 20:16.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-09-2008, 00:40
  משתמש זכר yakir1111 מנהל yakir1111 אינו מחובר  
מנהל פורום מוטוריקה ורכב

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "תודה סיון ויקיר, שמתי 10W40. ..."

מערכות חשמל בצרפתיות לא מי יודע מה, יש הרבה בעיות חשמל ובעיות מגעים.

התעסקות עם מערכת בטיחותית מצריכה הסמכה, בפעם הבאה נתק את המצבר וחכה מספר דקות, אם כבר אתה מתעסק, ולאחר מכן נתק את הקונקטורים, רסס ספרי מגעים ותחבר חזרה, בסוף מחברים את המצבר.

אזהרה קטנה, פעולה שגויה קטנה והכריות אוויר עלולות להפתח, או להפך לאחר ההתעסקות איתם בשעת הצורך הכריות לא יפתחו, לכן עדיף להשאיר עבודות כאלו למוסך/בעל מקצוע.

20W50 זה צמיגי מידי, ואם כבר אז 15W40 זה באמצע, אם המנוע אוכל שמן אז צריך להשתמש בצמיגות 15W40 חצי סנטטי.
יש 10W40 סנטטי מלא אבל הוא לא נפוץ, ומשתמשים בדרך כלל ב5W40 סנטטי מלא שהוא גם מתאים לרכב שלך, אבל אם המנוע שורף שמן זה בכלל לא כדאי, ועדיף להשתמש ב 10W40 או 15W40

אבל שוב צריך לדעת מהי הצמיגות השמן הקיים במנוע ולפי זה להוסיף, נסה לחפש קבלה מטיפול אחרון אולי יהיה כתוב בה איזה שמן מילאו.

השמן צריך להיות מתאים מבחינת צמיגות ומבחינת התקנים, לא חייב אבל רצוי מאוד שיהיה מאותו החברה (שיהיה שמן זהה בדיוק).

אם אתה לא יודע איזה שמן יש לך, אני מציע שתחליף שמן חדש+פילטר שמן במוסך ליתר ביטחון ובשביל השקט.

יקיר.

נערך לאחרונה ע"י yakir1111 בתאריך 26-09-2008 בשעה 00:45.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר