לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2008, 20:15
צלמית המשתמש של Kidonkey
  משתמש זכר Kidonkey Kidonkey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Kidonkey
Lance, נראה שצדקת.. גורדון בראון: יש צורך בסדר עולמי-כלכלי חדש

ר"מ בריטניה: יש צורך בסדר עולמי-כלכלי חדש
ראש ממשלת בריטניה, גורדון בראון, קרא בעצרת הכללית של האו"ם בניו-יורק ל"סדר כלכלי-עולמי חדש" על מנת לפתור את המשבר הנוכחי.

"המוסדות הכלכליים שנוסדו אחרי מלחמת העולם השנייה לא הצליחו לשמור על קצב התפתחות הכלכלה", אמר בראון.

(AP)
http://www.guardian.co.uk/politics/...brown.economics

ציטוט:
Brown called for a new world order based on transparency and not opacity. He predicted that by the end of the year the 30 largest global finance institutions and banks would each be subject to internationally coordinated monitoring by an international "college of regulation".

נערך לאחרונה ע"י Kidonkey בתאריך 26-09-2008 בשעה 20:24.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2008, 11:56
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הטעות הנפוצה היא לחלק את..."

אתה יודע כמו שבפשע יש מאבקי שליטה. אז כך מנוהל העולם.(טבע האדם לדעתי)
לפעמים יש שקט ולפעמים יש קצת אי שקט ובמקרים קיצונים מאבדים את השליטה.(מלחמת העולם 1 ומלחמת העולם 2.)
היום למשל אני רואה את מלחמות הפאודלים בימי הבנים. למשל נסיך היה יוצא לפשיטה הוא היה משמיד מקום ישוב זה פשוט להשמיד לפאודל השני רכוש שממן אותו.
ובני האדם לא היו שונים מהממשק החקלאי שהם גידלו.(כבשים , פרות וכו)
והדת הקתולית עשתה את בני האדם כנועים.
זה בעצם המורשת הרומית אבל גם במקומות אחרים התפתחו מצבים כאלה.
זה הטבע שלנו.(זכר הדומינטי שולט בלהקה. אדם קצת יותר יעיל משאר החיות.)

ישן 10-10-2008, 23:01
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
והנה חוזרת תיאוריית העיטוש שלי:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "Lance, נראה שצדקת.. גורדון בראון: יש צורך בסדר עולמי-כלכלי חדש"

הכלכלה העולמית מתוטטת משום תאוות הבצע של כמה מנהלים. חלק מחברי הפורום טוענים שמדובר בקונספרציה אך אני חושב שאנחנו לא צריכים להתפלא מתאוות בצע אדירה בכלכלה האמריקאית (קפיטליזם מעודד את זה).
ועכשיו בראון אומר שיש צורך ב"סדר עולמי-כלכלי חדש" וישר NWO עולה לראש כאילו זה השימוש היחיד שלו ולא יכול להיות שבראון פשוט טוען שהשיטה הישנה לא עובדת יותר. שום בונים חופשיים, שום CFR, אלא פשוט טיעון של פוליטיקאי שלא חושב שהסדר הנוכחי טוב.
אגב, אני תוהה למה קבוצות האינטרסים לא עשו כלום בשנות השפל הגדול? הרי רוזוולט מככב בקונספרציות רבות והוא גם זה שקבע את עיצוב שטר הדולר הנוכחי שמככב כסמל מובהק של האילומנטי והבונים החופשיים. האם התנאים אז לא היו מתאימים?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-10-2008, 12:32
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "האמת לא באופן מפתיע..."

ציטוט:
לפדרל ריזרב במקרה הזה לא היה קשר להתמוטטות שלא כמו בימינו וההתמוטטות נבעה מחוסר פיקוח על השוק, דבר שנבע ממשל רפובליקני שהפך את הבורסה להפקר.

אני בבעיה כאן כי מצד אחד אני זוכר בבירור שלמדתי לפני זמן מה כיצד הפדרל ריזרב כן הינדס והביא לשפל של שנות ה 30,
מצד שני, אני פשוט סובל ממצוקת זמן פנוי לאחרונה ולא יכול להתחיל לחפש מהיכן קיבלתי את המידע הזה.
אבל, אני כן זוכר בוודאות שהפדרל ריזרב הביא למפולת - אני רק לא זוכר את הפרטים המלאים, אם מישהו יכול למצוא לי את זה זה יהיה אחלה.
אם לא, אני אאלץ לגרד קצת זמן לזה, כי לפעמים זה לוקח שעות לחפור בארכיוני מידע וסרטים עד שמוצאים... :\
ישן 11-10-2008, 17:28
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
תרשה לי להקל עלייך
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]לפדרל ריזרב במקרה הזה..."

אני לוקח בחזרה את מה שטענתי. לפדרל ריזרב אכן היה חלק בשפל הכלכלי הגדול- (לקריאה נוספת ראה כאן) אך עדיין מדובר בחלק מהמדיניות של ממשלת ארה"ב באותה תקופה, לא משהו שהונדס ישירות על ידי הבנק. כמו כן הפעילות שלו בעיקרה נועדה להוציא את ארה"ב מהשפל שממנו סבלה מאז סוף מלחמת העולם הראשונה ולכן המדיניות המיתרנית בנושאי פיקוח בורסה.
אותה טעות בסיסית אז חוזרת היום- אי פיקוח של הממשל על הכלכלה הקפיטליסטית גורם ל"יד הנעלמת" להיעלם ולהשאיר לא יותר מתאוות בצע שתמוטט את הכלכלה האמריקאית.
כמו כן עדיין לא ברור לי איזה אינטרס יש לאיזה גוף לגרום לשפל הגדול או לחלופין מדוע לא לנצל אותו. האם המתכננים של הסדר העולמי החדש לא חשבו שאז היה הזמן המתאים להשתלט על האומה האמריקאית?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר