לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-09-2008, 09:04
  Yaron_Love_Linoy Yaron_Love_Linoy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.08
השקט והדיכאון שאחרי הפרידה

לאחר שנה וחצי של זוגיות ניפרדנו אני והחברה. ואני באמת באמת שאני ממש בדיכאון כאילו אני רק חושב על זה שאני מאוד רוצה לחזור אליה וממש רוצה אותה.
ניפרדנו עקב מריבות מרובות לאחרונה ואחרי כמה מיני פרידוךת של שלוש יום או שבוע כימעט היא החליטה שהיא רוצה לסיים את זה אבל לא ליסגור את כל הדלתות היא אמרה שאולי היא תרצה לחZור תראו אני לא מבין אותה כי היא אמרה לי שהיא הכי אוהבת אותי בעולם אבל זה לא מספיק לי מה אים את אוהבת אותי למה את לא איתי? (אמרתי לה את זה היא אמרה שהתקשורת שלנו על הפנים) ומאז כאילו אני ממש שבור כזה ..תראו אני רוצה מאוד שנחזור אבל אני גם רוצה מאוד לישכוח אותה כי מאיפה אני יודע מתי היא תחליט שזהו היא רוצה אותי בחזרה..? ומה אני אמור להסכים לזה רק בגלל שאז לא רצית ועכשיו את כן רוצה ? אני לא יודע מה לעשות או מה לנסות כדי להוציא אותה מהראש שלי..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-09-2008, 10:04
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yaron_Love_Linoy שמתחילה ב "השקט והדיכאון שאחרי הפרידה"

תקשורת זה גורם מאוד מרכזי במערכת יחסים ואתה גם יכול לראות ש"קשר" ו"תקשורת" הם בעלי אותו השורש. מה שתיארת לא נשמע כמו מערכת יחסים בריאה, ואני חושבת שמוטב ששמתם לה בסופו של דבר סוף, אם ניסיתם שוב ושוב ללא הועיל, לחדש את הקשר. האם ניסיתם גם לעבוד על הקצר שיש בינכם?

אם אתה רוצה להניח את הקשר בצד ולהתחיל מחדש (בלעדיה) פשוט תעסיק את עצמך. אני לא יכולה כ"כ לעזור, מכיוון שלא חוויתי את זה בעבר, אבל אני כן מציעה שתצא עם חברים לבלות, תעסיק את עצמך ותנסה לקבל את העובדה שהקשר הזה עבר, שניסיתם וניסיתם, אך לשווא. בבודהיזם רווחת האמונה כי הצמדות היא אחד הדברים שגורמים לסבל. אז למד לשחרר ולקבל דברים כפי שהם.

תזכור שגם אם אהבת אותה, אולי לא באמת "נועדתם" אחד לשנייה, ויתכן מאוד שאי שם נמצאת מישהי אחרת, חמודה לא פחות, שתהיו נורא מאושרים ביחד.
זו אמירה מעט מעצבנת, אבל אני נורא מאמינה בה: הכל לטובה. אתה תראה שגם משברים, דברים נוראיים שקורים ואף אובדן, יכולים להוביל למשהו טוב. קח לדוגמא את הרמב"ם, אם אחיו לא היה טובע, הוא לא היה פונה לרפואה! הוא לא היה משפיע ותורם כה רבות למדע הזה.. אז בפרופורציות קטנות בהרבה מזה- גם הפרידה הזאת כנראה לטובה..

ישן 29-09-2008, 08:43
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Yaron_Love_Linoy שמתחילה ב "השקט והדיכאון שאחרי הפרידה"

תראה, לאהבה בסופו של דבר יש מחיר (ברוב המקרים), אלא אם כן אתה עומד להתחתן עם אהבתך, כנראה שתפרד ממנה בשלב מסויים. בדרך כלל הכאב שבסוף הקשר כנראה כן שווה את כל האושר והאופוריה שחשת במהלך הקשר, אני מניח, אחרת אנשים היו לומדים ומפסיקים להתאהב.
לענייננו, עושה הרושם שבאמת כדאי שתמשיך הלאה. אני יודע שקשה לך לראות את זה, כי היא בעצם מסמלת בשבילך מהי בת זוג ומהי מישהי לאהוב, אבל דע לך שיש עוד קצת יותר מ3 מיליארד בחורות על פני הכוכב הזה, שזה די הרבה.. כדי להוציא אותה מהראש שלך אתה צריך זמן, אין תרופת פלא. כשנפרדים ממישהו חשים כאילו אבל עליו, אז כן, עצוב לך, קשה לך, אבל זה עובר עם הזמן. ואם אתה רוצה שהתהליך יהיה קצר ככל האפשר, תתנתק ממנה לגמרי, ותתחיל בזה שתשנה את הניק שלך בפורום (תפתח משתמש חדש, אם אני לא טועה אי אפשר באמת לשנות שם משתמש), תמחוק SMSים שלה ואפילו את הטלפון שלה מהסלולרי, פשוט תעלים. אם יש דברים שאתה כן רוצה לשמור, תשים אותם בקופסא ותחביא אותה איפשהו. תפתח אותה מתישהו בעתיד כשכל זה כבר יהיה מאחוריך.

עברתי כמה וכמה פרידות קשות בחיים, במקרים מסויימים זה נגמר אחרת כי זה יכל להגמר אחרת, אבל היו לי גם שני קשרים שנגמרו באופן די קשה, קשר אחד במיוחד.. והדרך להתגבר באמת הייתה להתנתק לגמרי, לתת לזמן לעשות את שלו (כי בסוף הוא באמת עושה) ולהמשיך הלאה..

בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר