לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2008, 14:26
  shovey shovey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.09.08
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי CataliZe שמתחילה ב "אחי עד הגיוס בטוח אין מה..."

בונה ימגזימים...!
חברי בהנדסה קרבית נהנים מאוד מהחברה..כמות הבררה שם נמוכה ממקומות אחרים! (הם לפחות לא סיימו את ההכשרה)...
אם לא תאהב את החברה תוכל גם לצאת לקצונה מהר ככה בטוח תהנה...

בכל מקרה על ההמלצה של הבחור מעלי.. מאז שגבי אשכנזי רמטכל אין דבר כזה לא להתפנות..
הוא אמרו משהו כזה(אני לא אצטט מילה במילה) אנשים עושים את זה כי הם שמעו על מישהו שזה עבד בשבילו..
אין לי בעיה לאבד בדור אחר 2-3 לוחמים מכל עוצבה על מנת שגיוס שנה אחר כך התופעה תפחת...
בכל מקרה בבקום יש קצינים מהנדסה קרבית ומחי"ר תתיעץ איתם(זה סוג של מענק לפני שחרור, לשכנע חברה שזה בסדר וסתם שטויות..)

איזה חלק בהנדה אתה מפחד? מהחברה ותהליך ההכשרה אני לא חושב שיש סיבה להכנס ללחץ..
לגבי השאר אני חסר נסיון..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-09-2008, 10:28
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
שכחת מי פורץ את המכשולים ורק לאחר מכן מגיעים כוחות החי"ר והשריון?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FresherMan שמתחילה ב "אסון, שובצתי להנדסה קרבית"

עם כל הכבוד, אתה באמת לא יודע איך בהנדסה, ויש לי חברים מתקופתי ועד היום (שעובדים איתי) שהיו מרוצים מכל רגע.
אפשר להתפתח יפה מאוד בחיל- גדודים, יחידות יעודיות (ויש כמה), קידום.
רק לצורך הדוגמא: הבן של המחנך שלי בתיכון היה קצין הנדסה, אבל לאחר סיום קורס הקצינים הוא לא חזר ליחידה שלו אלא עבר לפלס"ר גולני- שם שימש כקצין חבלה.
כנ"ל סגן לירז טיטו ז"ל, שנהרג בפעולת סיירת צנחנים בלבנון ביחד עם רס"ן איתן בלחסן (מפקד הסיירת) וסגן דוד גרנית ז"ל. חבר מהעבודה שלי השתתף באותה פעולה כלוחם ביחידה.

באמת ששירות בחיל הנדסה זה לא דבר נורא, בטח ובטח שלא אסון. הכול תלוי בך ובגישה שאתה מגיע איתה.

ישן 29-09-2008, 13:41
  Aviv.L. =] Aviv.L. =] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.04.07
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי עידו403 שמתחילה ב "שכחת מי פורץ את המכשולים ורק לאחר מכן מגיעים כוחות החי"ר והשריון?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי עידו403
עם כל הכבוד, אתה באמת לא יודע איך בהנדסה, ויש לי חברים מתקופתי ועד היום (שעובדים איתי) שהיו מרוצים מכל רגע.
אפשר להתפתח יפה מאוד בחיל- גדודים, יחידות יעודיות (ויש כמה), קידום.
רק לצורך הדוגמא: הבן של המחנך שלי בתיכון היה קצין הנדסה, אבל לאחר סיום קורס הקצינים הוא לא חזר ליחידה שלו אלא עבר לפלס"ר גולני- שם שימש כקצין חבלה.
כנ"ל סגן לירז טיטו ז"ל, שנהרג בפעולת סיירת צנחנים בלבנון ביחד עם רס"ן איתן בלחסן (מפקד הסיירת) וסגן דוד גרנית ז"ל. חבר מהעבודה שלי השתתף באותה פעולה כלוחם ביחידה.

באמת ששירות בחיל הנדסה זה לא דבר נורא, בטח ובטח שלא אסון. הכול תלוי בך ובגישה שאתה מגיע איתה.

מחזק את עמדתך,
אני חשבתי על לותתר על צנחנים בשביל הנדסה,
תחשוב על זה שבסופו של דבר אם אתה בגדודים תעשה כמעט אותו דבר,
ויש לך לאן להתקדם בהנדסה, למשל יהל"ם שפועלת עם כל היחידות המובחרות...

תחשוב על זה יותר, תלמד , תחכים, ואז תפסול, כי לפי איך שזה נראה אתה הולך לפי סטיגמות.
ישן 29-09-2008, 10:39
  shaharxd shaharxd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.08
לא לזלזל בהנדסה קרבית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FresherMan שמתחילה ב "אסון, שובצתי להנדסה קרבית"

אחי רק שתבין משו הנדסה קרבית זה לא פחות מכל חי"ר אחר אלא יותר, אתה עושה טירונות 05 ואם תהיה שם בין הטובים תוכל להיכנס ליהל"ם.. שזאת יחידת עילית מיוחדת במינה. החברה שם איכותיים מאוד צריך נתונים גבוהים בשביל להתקבל לשם וזה ואם תשרת לצדם תיהנה מהשירות שם, ובלי קשר יהל"ם זאת יחידת עילית מובחרת לכל דבר. מה שכן אני יכול להגיד לך שגיוס להנדסה קרבית זה הרבה יותר מסוכן, התעסקות עם כל מיני חומרי חבלה וכו', אבל אם אתה לא רוצה את זה מסיבה של נראלך שגולני או גבעתי מבחינת קרבי יותר קרביים אתה טועה בגדול הנדסה קרבית הם בידיוק כמוהם ואם תהיה טוב תיכנס ליהל"ם תברר על היחידה ואתה תבין עד כמה היא מטורפת..

בהצלחה בגיוס אחי
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:43

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר