לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2008, 15:10
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי kohn.tal שמתחילה ב "אהלן חברים"

אני עכשיו (נניח..) בטירונות עם הגדס"ר ובתקופה הקצרה שהייתי אני יכול להגיד לך שהם עובדים ממש בראש טוב.. לפחות המפקדים שלי..
אני יכול להגיד לך על הרופאים שם שהם תותחים!
יצאתי להפניה ובמקום אמרו לי שאני צריך לעבור ניתוח.. כשחזרתי לשם אמרתי להם מה שאמרו לי והמכון שבו עשיתי את הבדיקות שלח תוצאות שכתוב בהן שאין לי כלום. לך תסביר עכשיו לרופא בתור טירון שיש לך בעיה כלשהי כשרשום בתוצאות של אולטראסאונד שאין לך כלום.. הסברתי להם את המצב והם מאוד באו לקראתי עד שבאמת התברר להם שקרתה טעות ושלחו תוצאות לא נכונות. גם לפני שהתברר שקרתה תקלה, המ"פ שלי ששמע את המקרה הסכים לשחרר אותי הביתה כדי לעשות בדיקה נוספת..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2008, 15:46
  תמיר20 תמיר20 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל תמיר20 שלח הודעה דרך MSN אל תמיר20
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי orleviad3 שמתחילה ב "אני לא מושבניק או משו כזה..."

אוקיי ממש לא פזמניק אבל כבר מכיר את בא":ח טוב..
אממ ישנים באוהלים גדולים. תכלס אפשר להכניס לאוהל כ20 מיטות אבל בטוח יהיו לכם פחות כי זה אוהל לכיתה. (בכיתב יש כ-17 +-).
ישנים על מיטות שדה כאלה, נקראות מיטות צרפתיות, יחד עם מזרון זה די נוח..
שמע הת"ש אולי נחשב גרוע ביחס לגולני ובהחלט בייחס לצנחנים אבל אני חושב שבדברים החשובים באמת החטיבה בהחלט מספקת יותר (אם אנחנו מדברים על יציאה לימי סידורים, חופשות מיוחדות, משקיות ת"ש וכו')

אממ בעיקרון אם אתה ב50 אז די נדפקת למה הכל שם בלאי..חחחחח רספייה במכולות וכאלה. די מוזר..
אבל כל 32 ו31 זה סבבה לאללה..
אהה ובא"ח נח"ל=היתרון האנושי-החיסרון הלוגיסטי. אם זה ציוד וכאלה= על הפנים..
לגבי קושי- תראה תנאי יציאה ממש טובים בטירונות, אתה לא תסגור יותר מ21 ורוב הסיכויים שהכי הרבה שתסגור זה 12. אממ הראש ממש סבבה, לא גולני ובטח שלא מוד"ש ברור שיש קדרים והמון אבל באופן יחסי מקבלים פחות שעות ביציאה ובטח שפחות שבתות... קושי? כולם אומרים שטירונות ותקופה של 3 חודשים לפני השחרור אלה החלקים הכי קשים בצבא, אני עוד לא יכול להסכים איתם כי נשאר לי עוד חודש לטירונות.. חחח
זה לגבי טוב
אם יש פה מישהו שיכול לספר על קריות אז אני בעצמי גם אשמח לדעת

נערך לאחרונה ע"י תמיר20 בתאריך 08-10-2008 בשעה 15:48.
ישן 08-10-2008, 18:11
  stinger360 stinger360 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.05.04
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי תמיר20 שמתחילה ב "אוקיי ממש לא פזמניק אבל כבר..."

בא"ח קריות?
נכון שבאח טוב הוא מקום עם ת"ש נמוך ואפשר להסתדר בו יפה (שאין חורף) אבל בא"ח קריות הוא פשוט בושה לצה"ל... קודם כל תמיד יש אווירה שהבסיס נטוש כי אין בו כמעט מפקדה. דבר שני האוהלים שם במצב יותר גרוע מבטוב (מתפרקים/קרועים), לא התקלחתי פעם אחת במים חמים בבסיס המסריח הזה חוץ מבפעמים שהתקלחתי בפלוגה של 931. הקטע הכי נורא שם מבחינתי זה האוכל...
בחדר אוכל יש ריח של גופה/ביוב/חרא, הטבחים ממש ממש גרועים, האוכל גרוע כמעט תמיד חוץ מאם כל הפלוגות יצאו ואתה הפלוגה היחידה שעושה שם הגנ"מ ככה שהם לא צריכים לבשל להרבה אנשים (כי אפילו מפקדה אין), תנאי ההיגיינה בחדר אוכל על הפרצוף ובחודשי הקיץ יוצא שאוכלים שם עם בערך אלף זבובים לכל אחד מעל הראש.
יצא פעם אחת שלמשך 3 ימים פשוט לא היה לנו חשמל בפלוגה. הרבה פעמים יצא שלא יכלו לספק לנו נורות לאוהל (למרות שזה כנראה בעיה של המפל"ג שלנו). שלא לדבר על זה שבכל הפלוגה יש בדיוק שקע חשמל אחד ככה שאם צריך להטעין את הפלאפון זה יכול ליצור בעיה...

קיצר, מקום מדכא ממש, שאני באופן אישי ממש שמח שנפטרתי ממנו.

מה להביא לטירונות חורף? יש מאמרים על זה... אבל בעיקרון רצוי שתביא ביגוד חם (כובע/כפפות פליז זה דבר אדיר... שלא לדבר על חם צוואר)
ישן 10-10-2008, 18:53
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי stinger360 שמתחילה ב "בא"ח קריות? נכון שבאח טוב הוא..."

מעניין אותי לדעת איזה מחזור אתה, ולברר קצת על הדברים שאמרת.
כי זה נשמע לי מופרךךךך כל כך.

הייתי שם בדיוק כמוך, ובאמת שאתה פשוט מגזים פה ברמות מטורפות.
המקום לא כזה גרוע, ולאחרונה האוכל שם אפילו השתפר ממה שאני שמעתי (מפל''ג בבא''ח חברים)

ולגבי החברה שרוצים לדעת איך להסתדר בחורף שם.
אי אפשר. או לפחות אני לא כל כך הצלחתי.

מה שכן אמר נכון סטינגר זה מבחינת האוהלים (על הפנים!!!!)
לא היה לילה אחד שלא התעוררתי לנוכח זרם מים על הראש. פשוט באסה.
אבל תביאו איתכם גטקס, טריננגים, כובעי גרב, כפפות, חם צוורים, כל מה שרק אפשר כדי להתחמם.
לי זה לא עזר, היה לי עדיין קר מוות.

בהצלחה.

ישן 16-10-2008, 20:45
צלמית המשתמש של OrUsH69
  OrUsH69 OrUsH69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל OrUsH69 שלח הודעה דרך MSN אל OrUsH69
בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "[font=Verdana]המ"כים של נוב..."

אחת ההנפצות.
זה כל כך הרבה לרשום! אוף טוב נתחיל.

אתה אומר המכ''ים של נוב' 08 עברו בקורס מכ''ים שלהם הסמכה על תבור.
מאיפה לך לדעת שכלל המכ''ים של נוב' 08 הם מאותו מחזור, ועשו את אותו קורס מכ''ים?
אין שום קשר בין הקורס מכ''ים שהם עשו לבין זה שהם הולכים להיות מכ''ים של נוב' 08.
הם לא יודעים את זה רק שבועיים בערך לפני הקורס שאומרים להם לאן כל אחד הולך.

יכול להיות שעשו להם את ההסמכה כי בתקופה הקרובה הולך להיכנס לנח''ל התבור, אבל להגיד
שכל המכ''ים של נוב' 08 עברו הסמכה במיוחד כי הם הולכים להיות בוב' 08 זה לא נכון להגיד.

בכל מקרה, ממה שאני הבנתני, וסביר להניח שזה דיי נכון התבור נכנס לנח''ל במרץ 09.

ישן 16-10-2008, 22:13
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 58 שנכתבה על ידי OrUsH69 שמתחילה ב "אחת ההנפצות. זה כל כך הרבה..."

בוא נחזור שוב על ההודעה שרשמתי:"המ"כים של נוב 08 עברו הסמכה בקורס מ"כים על התבור ולפי מה שאמרו להם אז נוב 08 צריכים לקבל תבורים(בנח"ל כמובן)..אבל בצה"ל אי אפשר לדעת כלום עד שזה באמת קורה ככה שקחו הכל בערבון מוגבל."

אני מדבר על המ"כים שנמצאים עדיין בקורס ועומדים לסיים אות עוד מעט.ההודעה מתייחסת בעיקר למ"כים של הנח"ל.

המ"כים של נוב 08 (בנח"ל כמובן..זה מצויין בהודעה) עברו הסמכה על התבור..אמרו להם(אני מדבר על מ"כים של הקצאה ראשונה(נוב 07 )) שהתבור אמור להיכנס לנח"ל בנוב08 או במרץ 09(שלפי הבנתי יהיה במרץ 09 בסופו של דבר..בהתחלה היו דיבורים על נוב08 אבל כרגע מדובר על מרץ09).
כל המ"כים(של כלל החטיבות) עברו הסמכה על התבור.חבר שלי ספציפית שייך לנח"ל וממנו אני מביא את המידע.
בסוף ההודעה רשמתי "אבל בצה"ל אי אפשר לדעת כלום עד שזה באמת קורה ככה שקחו הכל בערבון מוגבל." כשאני בטוח במשהו אני רושם אותו בביטחון מלא...פה לא הייתי בטוח כי אי אפשר להיות בטוח בדברים האלה..מכאן ולהגיע להנפצות זה רחוק מאוד.

עכשיו יותר ברור למה התכוונתי?

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:43

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר