לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-09-2008, 20:33
  משתמש זכר inspired-session inspired-session אינו מחובר  
מנהל מולטימדיה

חבר מתאריך: 07.12.07
המלצה למכשיר DVD נייד, חשוב שיתמוך בכתוביות בעברית

אני מעוניין לקנות מכשיר DVD נייד.

הדרישות שלי מהמכשיר:
- תמיכה בכל הפורמטים הסטנדרטיים, כמו כל DVD נייח.
- תמיכה בכתוביות בעברית בצורה סבירה, כלומר לא מספיק שהוא יתמוך בכתוביות בעברית, ויציג אותן בגודל זעיר ובצבע שנבלע בתמונה, אלא שיציג אותן בגודל מספיק גדול כך ובפונט מספיק ברור כך שניתן יהיה להנות גם מהסרט ולא להתרכז אך ורק בניסיון לקרוא את הכתוביות.
- מסך גדול, בין 7'' ל9'' - עדיפות ל9.
- שיהיה עמיד מפני חבלות
אני לא מתכוון שאני אוכל להפיל אותו על הרצפה, לשחק איתו כדורגל ואחרי זה לנסות להפעיל בו סרטים,
אבל גם שלא יפסיק את הניגון או יפגע מכל חבלה קטנה.

אם למישהו יש המלצה על מכשיר שהיה בבעלותו בעבר או מישהו מכיר מכשיר שעומד בדרישות האלו או ברובן, מוזמן לרשום את הדגם והחברה פה.

תודה,
רועי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2008, 22:49
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אחד חמוד:
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי inspired-session שמתחילה ב "המלצה למכשיר DVD נייד, חשוב שיתמוך בכתוביות בעברית"

http://www.edepot.co.il/product.asp?pID=2129&c=105158כולל הFont הוא מעולה, אין לו בעיה לנגן הכל, ופעם אחת הוא נפל לידידה שלי ממטר והמשיך לעבוד, תהנה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:58

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר