לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2008, 09:24
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הפתעה נעימה לחיך ולכיס-"קינג ג'ורג'" במערב ראשל"צ

מסוג המקומות שמחזירים איזושהי אופטימיות למי שעוד רוצה לאכול סביר, ובמיוחד כשהוא מזמין משפחה ולא בא לו להילחץ בכל פעם שאחד האחיינים מחליט שבא לו על כוס מיץ רביעית ברצף (ובזמן שאת המנה שלו, המ***ק, לא אוכל...), אמא שלו – שתחיה – רוצה לחם הבית אישי לכל זאטוט אנורקסי, וכמובן שצריך יין סביר על השולחן... ליופי.

אני מכיר את המקום הזה לפי התור התמידי שיש בכניסה אליו בכל צהרי יום חול: ידעתי שזה מקום די זול, וכשראיתי את האנשים בתור, יצאתי מתוך הנחה שזה גם מקום ש"זול" הוא עיקר היתרון שבו. תמיד המשכתי לאגאדיר, מקס ברנר או ספגטים, בלי להתעכב.

אתמול החלטתי לעשות ניסוי למקום על חשבון המשפחה – ולא התאכזבתי.

קינג ג'ורג' (שזו מסעדה שלמיטב הבנתי הסניף המקורי שלה הוא בת"א) זה למעשה "דיינר" שמתחבא מאחורי כניסה לא מרשימה בבניין מסחרי סתמי מהסוג שמצוי לרוב ברחוב סחרוב במערב ראשל"צ (100 מטר במעלה הכביש, מערבה מקניון הזהב). החלל הפנימי בינוני – יש בר, השוחלנות קצת צפופים יחסית למקובל והמקום – כך נראה תמיד מלא.

לקינג ג'ורג' לא הולכים בלי שאיכפת מכמה משלמים: אם אתם רק זוג, או שכסף יש בשפע, אגאדיר – שלא רחוקה – תתן תמורה טובה יותר. אבל... כשמגוון מנות ראשונות עולות 10 ₪, מנות עיקריות נדיבות ולא רעות בכלל, עולות 35 ₪, כוס יין/בירה 10 ₪ וכמו כן גזוז/מי סודה (ממילא הבחירה שלי) כולל מילויי חוזר ללא הגבלה: עוד 10 ₪ - כיף לאכול. זו בעצם תמצית העיקרון של ה"דיינר" באמריקה: איפה שבסרטים אוכלים הפושעים המעונבים המבורגרים ענקיים, ומשלמים לא הרבה $$$.

למנה ראשונה לקחנו, אחד אחרי השני, לחם הבית – שהיה מין ג'בטה טרייה לחלוטין שעשתה את זה פשוט ולעניין. כמו כן, ב 20 ₪, 3 אמפנדס שהיו מעולים (ויש לי בשבט מומחים גנטית לעניין...).

המנות העיקריות: נתחיל מהפחות טוב – אמנם סטייק אנטריקוט ב 55 ₪ ל 300 גרם לא עורר אצלי ציפיות (בשר אדום זה כמו נעלי הרים: אין מציאות, מה שתשלם, זה מה שתקבל, עם 20% סטיה) ואכן היה בינוני למדי: לא מאוד רך, ולא מתובל במיוחד. מלח גס שפיזרתי "עשה את זה" בשבילי... זה היה כמו לעשות סקי בחרמון כשאתה רגיל לאלפים הצרפתיים: ממש "לא זה", אבל מצד שני אם אין ציפיות, אפשר בהחלט ליהנות. כתוספת קיבלתי טוגנים שהיו מצוינים.

מי שלא הלך על בקר, נהנה הרבה יותר. המבורגרים, שניצלים וכבדי עוף: כולם היו מנות נדיבות וטובות מאוד: מאוד לא פלצני, אבל טוב. "דיינר" כבר אמרנו?

כמו שאמרתי, עם השתיה אפשר להתפרע ובלי ללכת אחרי זה לאסותא, מעבר לכביש, כדי לתרום קרנית. יש איזה מין הנאה בלהזמין עוד ועוד כוס יין – מאותו סוג שמקבלים במסעדות שם כוס יין=30 ₪ - כאשר כל אחת עולה 10 ₪.

בנוסף להכל הונחו על השולחן גרגירי חומוס וסלט כרוב.

השירות היה מעולה: מלצריות מאוד נחמדות ומשתדלות. אחד הזאטוטים התעקש שגזוז זה מה שהוא רוצה, וכשזה הגיע החליט שמים קופצים זה לא מה שהוא רוצה. לקחתי את הגזוז שלו והחלפתי בכוס מיץ שהזמנתי לעצמי: המלצרית שעמדה ליד התעקשה שאני אשאר עם מה שהזמנתי ושהיא תחליף לילד את הגזוז למה שהוא רוצה. השירות היה מהיר ומאוד אדיב.

מנות אחרונות לא הזמנו כי יש ארקפה חצי דקה משם...

בקיצור: למי שמבין מהתיאור המייגע מה הפרינציפ של המקום, וזה מתאים לו – יהנה מאוד!

סחרוב 22, מערב ראשל"צ.

03-9613388

לא כשר - לפי מה שאני ראיתי חובה להזמין מקום בטלפון!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2008, 17:38
צלמית המשתמש של The Cheff
  The Cheff The Cheff אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g.l.s.h שמתחילה ב "הפתעה נעימה לחיך ולכיס-"קינג ג'ורג'" במערב ראשל"צ"

לא ידעתי שקיים סניף בראשלצ, אך לפי תיאורך מסובר באותו המוסד.
יום שישי חורפי לפני מספר שנים, חיפשנו אני וחבר מקום לשבת לכוס בירה באמצע תקופת המבחנים
ובמקרה נקרינו לרחוב קינג ג'ורג' בת"א ושם גילינו את המקום שהיה חצי ריק, נכנסנו, התיישבנו ליד הבר וקיבלנו תפריטים וצלוחית עם גרגירי חומוס מבושלים וחמים.
בהתחלה לא הבנתי מה קורה עם התפריט ושאלתי את הברמן אם זהו התפריט הנכון, בירה עד 15 ש"ח לבקבוק (כולל לף וכיו"ב), וויסקי ב 25 ש"ח, כוס יין ב 15 או 20 ש"ח ואוכל במספר רמות שהיקרה ביותר היא 30 ש"ח כמדומני. (לפחות אז זה היה המחיר)
לקחתי בקבוק לף, וויסקי וצלחת צ'יפס ושילמתי כ 50 ש"ח

הגעתי למקום מספר פעמים לאחר מכן עם זוגתי, לצערי המנות העיקריות לא מתרוממות אך אין לי בעיה עם זה, אני מתייחס למקום כפאב (פלוס נישנוש בצד) באמצע יום סידורים בת"א במחיר זול כך שבאמת ניתן להתייחס אליו כעל הדרך...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

הבלוג : http://www.Ugiyot.com
הגלריה : http://pbase.com/the_cheff

© 2004- כל הזכויות שמורות ל The Cheff, כל המעוניין להשתמש בטקסט או בתמונות (המוחתמות) המצורפות להודעה זו מוזמן לפנות במסר פרטי
.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר