לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-10-2008, 15:59
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
אקסית.

האמת שזה כבר המקרה השני השבוע (והשלישי בכלל) שאקסית של בחור מצליחה להציק לי תודעתית.
במקרה הראשון, שקרה בעבר הלא רחוק, הבלגתי.
במקרה השני, מסרתי אותו לחיקה באדיבות.
אבל עכשיו, עכשיו זה כבר ממש מרגיז.

מדובר בבחור שיצאתי איתו בעבר.
כבר אז, הבחור היה מאוד רציני לגבי הקשר ורצה נורא שהקשר בנינו רק ילך ויפרח.
ידעתי שיש לו איזו אקסית, אבל חשבתי שאני נאורה ומתקדמת ושקטן עליי.
מאון לאון, היא לא הפסיקה להציק לו, ואני, כהרגלי, עשיתי "ויברח וימלט".
הקשר בנינו נותק.
לקראת ראש השנה שלחתי לכולם שנה טובה. גם לו. להפתעתי, הוא הגיב ואיחל גם לי.
קצת אס.אמ.אסים ואני מגלה שהנג'ס עדין בחיים אבל שהם לא ביחד.
היום הוא שולח לי שהיא בקשה "שלא אדבר עליה".
וזה לא שאנחנו מכירות, וזה לא שאני והוא נחזור אי פעם וזה בכלל לא נראה לי הדבר הזה, שכל מה שקורה בחיים שלו, עובר לידיה בדו"ח מפורט.
וחוץ מזה, מה הקטע?

א. מי שואל אותה.
ב. מה זה השטויות האלה?
ג. חזרנו לגן?

תגידו לי, גברים, מה נסגר איתכם?
איך אתם נופלים להיות שפוטים, בקביעות, של... נקבות מהזן הטיפשי ביותר ששולטות על חייכם באופן מלא כ"כ?

כבר החלטתי שאני בכלל לא נכנסת למלחמות האלה, ועת אני מזהה בירבורי-אקסית, אני מתחפפת מיידית. אבל הלו, אנשים, תתקדמו. למה אתם מאפשרים לעבר שלכם לשלוט בכם?

תתחדשו, העולם ממשיך להסתובב, אתם יודעים.
נראה שאתם אוהבים צרות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-10-2008, 18:24
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי sniper99_8-2 שמתחילה ב "יש פה קליק פסיכולוגי,..."

זה לא שהוא צריך אישה חזקה, הוא רוצה מלחמות.

אני, למשל, בחורה מאוד דומיננטית, עם אמירה וערכים, אין אצלי משחקים. את אלה מאזנים הנפש האלטרואיסטית שלי, הפגיעות והפן האמהי-משהו שלי.
עם כל מי שאני ומה שאני, מעולם לא חיפשתי גבר שיתעלל בי. אני רוצה שותף, לא מפלצת בבית.
אז כן, אני מאוד לא מעוניינת ברכיכות, אבל עוד ישנם גברים עם חוט שדרה שעשויים להיות ראויים.
מכאן ועד לחפש יצור שיפגע בי? שיסמרטט אותי? מישהו שהוכיח שהוא רע עבורי וברור לי שלא חל בו שינוי לטובה?

הדרך מאוד ארוכה.

גברים שמחדשים קשר עם אישה מהעבר שהיחסים איתה לקו בחסר ובדופי, הם לגמרי נותנים אישור לסמירטוט פנים-קהילתי-נקבי.

איפה האגו המנופח שלכם? איפה הסקת המסקנות? איפה הלמידה מהטעויות?
למה גברים נוטים לחפש שפנת שעשועים ולא אישה אמיתית?

ישן 04-10-2008, 10:08
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "אקסית."

למה את מכלילה? זה שיש גברים שלא חושבים עם הראש זאת איננה בעייה של כלל הגברים,זה שנתקלת בחלש לא אומר שכולנו חלשים,זה שנתקלת באחד שהבטחון העצמי שלו שואף לאפס לא אומר שכולנו כאלה,זה שהיא אולי תפסה אותו בוובוס חזק יכולה להיות המשמעות לכל חוסר היציבות שלו,זה קורה גם לגברים וגם לנשים אין גאלות.

כנראה שהאקסית שלו הייתה הראשונה שלו,ואת יודעת מה אומרים על חברה או חבר ראשון תמיד,יש מצב שהיא החולשה שלו והוא איננו רואה את זה,בכל מקרה את באמת באמת לא צריכה לקחת ללב כמו שאת לוקחת כאן,זה שאת נותנת לה כבוד ובמה גם לא מוסיף לך כשאת מדברת עליה די הרבה,או עוקצת בשמה,צאי מזה את לא יוצאת איתה.

לצערי כמו הגברים יש גם נשים כאלה,אין כאן מטה קסמים שיכול לשנות עולמות הכל תלוי בסופו של דבר באופי שלו או שלה (בלי הכללה).

ישן 04-10-2008, 10:24
  DarkWatcher DarkWatcher אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.07
שלח הודעה דרך ICQ אל DarkWatcher
אוקי, קצת סדר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Marabiosa שמתחילה ב "אקסית."

אני לא אכנס ל"מי אמר למי ולמה", הנה האמת שלי כמו שאני רואה אותה.
ראשית כל, בנאדם הוא בנאדם ואין שום סיבה שהוא יהיה מושא לניצול ו\או התעללות של שום אדם אחר משום סיבה שהיא.
דבר שני, מערכות יחסים.
מערכת יחסים היא אכן שותפות כמו שנאמר פה.
שותפות שהתכלית שלה היא ששני הצדדים המעורבים בה יהיו מרוצים ממנה והיא לא תהיה פסטיבל של משחקי כוחות, ריגול, פוליטיקה וחרטא..
יתרה מזאת, עד שלא שוברים את הכוס לא חייבים שום דבר לאף אחד!, וגם אחרי זה תלוי במצב.
הכל עניין של רצון טוב ונכונות לבנות עתיד משותף ביחד, ואם לא כך הדבר אז שכל אחד יפנה לדרכו כמו אדם בוגר ויקח אחריות על חיו.
אני לא אומר שאין מקום לרומנטיקה, להפך.. אבל אסור לתת לה לסמא את תמונת המצב הכוללת.
בתור אדם בוגר ובעל חשיבה עצמאית אני לא ארשה לשום בת זוג לדרוס את מי ומה שאני משום סיבה שהיא, אפילו אם אני אוהב אותה מאד. אני קודם כל בנאדם עצמאי עם רצונות משלו ותוכניות משלו.

לגבי גברים שמרשים לבנות זוגם\לשעבר\ידידותיהם לרדת לחייהם.
לרוב אלו אנשים חסרי אסרטיביות ו\או פגועים ריגשית\ נפשית מסיבה זו או אחרת, וישנן נשים שמנצלות זאת ניצול ציני ע"מ לספק את גחמותיהן.
הדרך הכי טובה להמנע ממצבים כאלה היא לא להגיע אליהם מהתחלה, כיוון שקשה מאד לטפל בהן כשהם כבר קרו.
אם אתם רואים שאדם יקר לכם עשוי להמצא או להקלע למצב כזה, חד משמעי תתערבו!
כן זה נשמע מגעיל ולא נכון, אבל אתם תחסכו לו צער רב, ואם לבנות חוט שידרה הוא צריך, יש דרכים פחות מזיקות לעשות זאת כמו סדנאות אימון אישי ופסיכולוגים, יותר עדיף מלהשאיר אותו לכלבות.

לסיכום, אל תפרשו את העמדות שלי כשובייניסטיות כי הן ממש לא, אני אומר את הדברים מתוך ידע ונסיון בלבד, ולכן יש לי כל זכות להגיד אותם ולעמוד מאחוריהם.
כמו שישנן נשים במצב דומה שרוצות הזדמנות הוגנת כך יש גם גברים כאלה.
מי שלא מסופק מהדעה שלי מוזמן לדרוש הבהרות.
D.W
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר