לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-10-2008, 13:49
  yuval85 yuval85 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
הפתעה בקניית מדפסת חדשה לראש השנה - אין כבל!

שלום לכולם,
קניתי לחג מדפסת של HP מדגם F4180, שמעתי עליה רבות והומלץ לי עליה ובמיוחד כשראיתי בקרביץ מבצע (200 ש"ח), אמרתי הנה הזדמנות מצויינת להתחדש במדפסת חדשה.

בזמן כל החיבורים וההתקנות, שמתי לב שחסר כבל, כבל USB. חשבתי שזאת טעות, אולי אני סנילי או משהו כזה. בקיצור, אחרי 10 דקות של חיפושים, שמתי לב בהוראות שיש כוכבית קטנה שאומרת: "קנה כבל USB בנפרד אם הוא אינו כלול".
אז קודם כל אני שואל אתכם האם זה הגיוני שלא אמור להיות כבל כזה שבלעדיו בעצם אין מדפסת והיא כרגע על תקן מעמד שחור ויפה לאגרטל? והאם במדפסות שאתם קניתם (לאו דווקא של HP) היה לכם מקרה דומה ומה עשיתם?
ודבר שני, שאלתי את המוכרת איך ההתקנה ומה עם הדיו, אם הוא כלול או צריך לקנות בנפרד (לא העליתי על דעתי שדבר כזה יכול להיות חסר!). והיא אמרה שאין מה לדאוג, הכל כלול במארז ותוך 5-10 דקות המדפסת מוכנה לשימוש. אז נכון שבזמן הזה המדפסת מוכנה לשימוש אבל איך אוכל להשתמש בה בלי הכבל (וזה לא כבל USB רגיל, זה כבל מיוחד שאין לי בבית)?

יש טעם ללכת לקרביץ ולדרוש מהם לקבל את הכבל הזה (גם באתר להם לא רשום כלום לגבי זה שהכבל לא כלול)? כי זה גם לדעתי אחריות שלהם להודיע לי שאין כזה דבר (בד"כ מה שמובן מאליו הוא שכל הכבלים כלולים. בדיוק כמו שקיבלתי את הספק כוח של HP, גם את זה הם יכלו למכור בנפרד! ). או שעליי לפנות ל HP?

תודה מראש וחג שמח,

יובל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-10-2008, 14:39
  yuval85 yuval85 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.06
זה משחקי ניסוח אם אתה לא שם לב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי סנאי שמתחילה ב "זה כן נכון"

אז אני אגיד לך מה יש בכל שלב 3 הזה בהתקנה של המדפסת:
יש ציורים של דיסק, המדפסת עצמה, ספק כוח שכולל כבל שלו, 2 ראשי דיו וכבל USB עם כוכבית לידו.

עכשיו רשום כך:
בדוק את תכולת האריזה. תכולת האריזה שלך עשויה להיות שונה.
*קנה כבל USB אם הוא אינו כלול.

עכשיו, אתה אמרת שהוא לא אמור להיות באריזה. לפי מה שרשום פה אי אפשר לדעת אם הוא צריך להיות באריזה או לא. ומה היה קורה אם "בטעות" היה כבל? אז ההוראה של לקנות כבל לא רלוונטית ובגלל זה הם הוסיפו את מילת התנאי "אם". מעניין אותי לדעת אם הכבל נמצא בדגמים מסויימים או זה תלוי בין מדפסת למדפסת של אותו דגם. אולי זה יום אסל יום באסל בייצור...

בכל מקרה, כל הסיטואציה מוזרה, אתה לא חושב? זה כמו שסוכנות רכב תמכור לך מכונית בלי מפתחות ושתאלץ לקנות מפתחות בנפרד (ובלי המפתחות, האוטו לא יופעל). מילא על ראשי דיו, זה עוד הייתי מבין, אבל על כבל?!
ישן 04-10-2008, 15:45
צלמית המשתמש של סנאי
  משתמש זכר סנאי סנאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile
שמע
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי yuval85 שמתחילה ב "זה משחקי ניסוח אם אתה לא שם לב"

אם לא כתוב חד משמעית שצריך להיות כבל אז אין להם כל התחייבות לספק לך אותו.

מצד שני, כתוב לך שתבדוק את תכולת האריזה, כשאני קניתי באופיס דיפו אמרו לי שהכבל לא כלול והציעו לי אחד, אצלך היו גם צריכים להגיד..

שנינו מסכימים שזו פאשלה שלהם, אני בספק אם הם יתנו לך כבל בחינם כי הם יכולים להגיד לך שלא צריך להיות מלכתחילה וזו בעיה שלך כבר ולא שלהם..

תנסה, אבל אל תלך עם הראש בקיר.. סתם חבל.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.quotez.org/quotez3.gif]

תואר בהנדסה זה כמו כוכבת פורנו. בסוף יש כסף טוב אבל בדרך עושים אותך מאחורה...

ישן 04-10-2008, 21:35
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yuval85 שמתחילה ב "מז"א סבירה והגיונית?"

אני מסכים איתך שזה מעצבן, אני גם קניתי מדפסת של hp והופתעתי לגלות שאין כבל (במקרה היה לי בבית). זה נראה כמו קמצנות של היצרן.

אבל אם חושבים על זה, יש היגיון רב בלא לספק כבל למדפסת - חיבור usb נמצא כבר הרבה זמן בשוק ולהרבה אנשים יש אותו בבית, המדפסות של היום הם זולות מאוד וסביר להניח שכשאתה מחליף מדפסת את זורק את הישנה (כי אין כבר מה לעשות איתן), זה כבר לא המדפסות סיכות של פעם שעדיין מחזיקות מעמד.

החברה חוסכת ככה המון כסף, והצרכן כמעט ולא נפגע מזה (אלא אם המוכר בחנות שוכח להגיד לו, כמו במקרה שלך).

דרך אגב, אני הייתי מאוד שמח אם היו מפסיקים לספק לי כבל של טלפון בכל מוצר שמתחבר לו אחד, באמת שיש לי יותר מידיי בבית.

ישן 05-10-2008, 01:14
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
לגבי ה "רק בישראל", לא נכון,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yuval85 שמתחילה ב "מז"א סבירה והגיונית?"

מדפסת דומה לשלך בארה"ב:

What's in the box?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://hpshopping.speedera.net/www.shopping.hp.com/shopping/images/products/cb656a_150.gif]

•Printer
•Power supply
•Power cord
•HP 60 black ink cartridge (200 pages)
•HP 60 tri-color ink cartridge (160 pages)
•HP Photosmart Essential Software
•Set-up poster
•Reference guide

מקור
http://www.shopping.hp.com/product/.../CB656A%2523B1H

כפי שאתה רואה, אין כאן כבל usb, כלומר לא דפקו אותך או את הישראלים (הפעם).

כפי שאמרתי, זאת החלטה של היצרן, מדיניות, חבל על הבזבוז ואין צורך לגבות עלות של
כבל ממי שכבר יש לו כבל אחד או יותר ממוצרים אחרים.ה usb הוא תקן מספיק נפוץ,

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 05-10-2008 בשעה 01:17.
ישן 04-10-2008, 22:25
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "דווקא לדיו נתפסת? מה עם..."

מניסיוני, זמנים השתנו... קודם כל, שירות מעולה (כפי שפירסמתי פה בעבר), דבר שני, לחלק מהמדפסות עלות פר דף בין הנמוכות שיש להזרקת דיו (אני מדבר בעיקר על המדפסות שמשתמשות בדיו מס' 56) ודבר שלישי, מלבד התקלה הקטנה שטופלה בצורה ראויה לשבח, בינתיים מחזיקות מעמד יפה מאוד (כמה משולבות בנות שנתיים עד ארבע שנים).
לגבי הדרייברים, נק' קצת מעצבנת מודה, אך עם ויסטה אין שום צורך בדרייברים שלהם. מי שעם XP או לינוקס קצת יותר בעייתי העניין - אבל לדעתי זה חיסרון קטן ששווה את שאר היתרונות.

אז בניידים אני עדין לא סופר אותם (יש כוויות שמשאירות צלקות לכל החיים), אבל במדפסות מבחינתי הם ברירת המחדל בנוגע למשולבות הזרקת דיו זולות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:02

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר