לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --לשאלות בנושאי טלוויזיות, מערכות קולנוע ביתי, הגברה וסאונד - אנא פנו לפורום אודיו וקולנוע ביתי -- www.fresh.co.il/f=103 תגיות פורום: פורום אלקטרוניקה - פורום חשמל - שאלות בנושאי אלקטרוניקה - תכנון מעגלים - מעגלים מודפסים - פיתוח אלקטרוני - תכנון PCB - בקרים למנועים - תאורת לדים - תכנון דימר - מודינג - Arduino - מיקרו בקרים - שליטה על תאורה - שלט רחוק - משדר FM - תאורת LED - פתרון שאלות בחשמל - אלקטרוניקה תקבילית חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > חשמל ואלקטרוניקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2008, 21:49
  Elim Elim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי TSABARIB שמתחילה ב "תודה על התגובה"

וריאציה על מעגל שבניתי לשימוש שלי:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

המעגל יעבוד במתחים של 5V עד 12V (אפשר גם יותר). אתה רק צריך לשים ממסר עם מתח הפעלה שמתאים למתח העבודה.
גם המעגל שנתן ADAM COHEN יעבוד, אך אינך יכול לחבר את חוט האוזניה ישירות במקום המקרופון. מה שנדרש הוא לשים נגד של 10K במקום המיקרופון, ולהתחבר לאוזניה דרך קבל 0.1UF (וגם נגד 33 אוהם בין חוטי האוזניה - במקום התנגדות האוזניה).

במחשבה נוספת, כדאי להשתמש בחצי השני של ה TL062 כמשווה (ללא תוספת רכיבים) כדי למנוע סכנת חימום יתר של הטרנזיסטור. אם בכוונתך לבנות את המעגל - חבר את רגל 5 של ה IC במקום ה GATE של הטרנזיסטור, את רגל 6 קצר לרגל 3, ואת ה GATE חבר לרגל 7.

נערך לאחרונה ע"י Elim בתאריך 05-10-2008 בשעה 22:12.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2008, 11:04
  TSABARIB TSABARIB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.08.06
הרגתם אותי...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ADAM COHEN שמתחילה ב "האם ניתן להחליף את המוספט ב..."

אני מודה לכם (אליM זיו ואדם)על האדיבות והמקצועיות.
שכחתי לציין שאני רואה חשבון חובב טכניקה ולא אלקטרונאי.
בכל מקרה, קניתי אתמול ב-20 ש"ח נורת לילה עם תא פוטו אלקטרי. גיליתי שאור המסך של הפלאפון (שנדלק כאשר שיחה נכנסת) מספיק על מנת לגרום לתגובה בתא הפוטו אלקטרי (יש לד שניתן לחבר לחוטי האוזניה וידלק? קצת יותר אלגנטי מלהצמיד אהמסך לתא הפוטואלקטרי...). לחיבור הנורה אני כבר יכול לחבר ממסר אלקטרומכני. הבעיה היא שאור המסך בצלצול מנתק את מגע הנורה ולא מחבר. זה אומר שהממסר יהיה תמיד "דרוך" ורק כשיכנס צלצול ישתחרר ויצור מגע על מנת לפתוח את השער. נשמע לי כאילו הממסר לא יאריך ימים.

סליחה שאני כזה פרטאצ'י, אבל אני עובד בבטיחות (לחיבור הנורה אני מחבר טרנספורמטר ומשם ואילך המתח יהיה 12V) ונהנה מזה.

בכל מקרה, ממי אני יכול לקבל הצעת מחיר (רואה חשבון...) לבנית המעגל?הערכה?

ברק.

נערך לאחרונה ע"י TSABARIB בתאריך 06-10-2008 בשעה 11:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר