לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2008, 09:20
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב "תזכורת עצובה:מחר ימלאו 35 שנים למלחמת יום כיפור."

זוכר היטב את הפריצה לשידורים ברדיו באותו יום,מטוסי קרב,שיירות מלאות חיילים,מובילים,איפול חלונות בבתים בשעות הלילה,אז הייתי בן 14 וחבר במשמר האזרחי המקומי.

זכור לי שפתחנו נקודות רענון על הכביש הראשי המולי לכיוון הרמה,נתנו לחיילים משקות קלים,סנדוויצי'ם,ועוגות,הסתכלתי על הרבה חבר'ה בזמנו,ראינו חיוך קטן פה ושם, כי ידענו שיש קרבות קשים ברמת הגולן,המידע זרם לתחנת המשטרה המקומית.

למחרת קיבלנו ידיעה שהבן דוד נהרג כשהרכב שלהם עלה על מוקש לא רחוק ממוצב החרמון,אלה היו ימים קשים,ולא הפקנו מהם לקחים,מקווה שאנחנו כיום באמת מבחינת כל המדינה חזית וכל העם צבא אכן מסוגלים לא להיות מופתעים ככה שוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2008, 10:11
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "זוכר היטב את הפריצה לשידורים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
זוכר היטב את הפריצה לשידורים ברדיו באותו יום,מטוסי קרב,שיירות מלאות חיילים,מובילים,איפול חלונות בבתים בשעות הלילה,אז הייתי בן 14 וחבר במשמר האזרחי המקומי.

זכור לי שפתחנו נקודות רענון על הכביש הראשי המולי לכיוון הרמה,נתנו לחיילים משקות קלים,סנדוויצי'ם,ועוגות,הסתכלתי על הרבה חבר'ה בזמנו,ראינו חיוך קטן פה ושם, כי ידענו שיש קרבות קשים ברמת הגולן,המידע זרם לתחנת המשטרה המקומית.

למחרת קיבלנו ידיעה שהבן דוד נהרג כשהרכב שלהם עלה על מוקש לא רחוק ממוצב החרמון,אלה היו ימים קשים,ולא הפקנו מהם לקחים,מקווה שאנחנו כיום באמת מבחינת כל המדינה חזית וכל העם צבא אכן מסוגלים לא להיות מופתעים ככה שוב.

חשבתי שאתה צעיר ממני בהרבה, טעיתי, אנחנו בני אותו גיל.

כל המדינה חזית? כן, החל מה 18 לינואר 1991 שעה 02:17 , 5 נפילות בת"א הבהירו לכולם את זה.

ישן 07-10-2008, 10:11
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
פתאום היתה לך "הארה" או התעוררות מדמוי כוזב הנובע מחוסר הבנה טוטלית של עמדותי
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מה, לא רק היהודים אשמים?"

אני רואה נוכחה את המציאות ולא חי בדמיונות בהם כל היהודים זכים כשלג וכל הערבים שחורים משחור.

כאשר מדינת ישראל "חוטאת" היא זוכה ממני לגנוי וכאשר היא עושה את הדבר נכון ( לא רק בריחה כלשונך, או אבוד ערכים והפגנת חולשה אלא גם פגיעה, וחיסול או תפיסה (כשאפשר) של טרוריסטים רצחניים, שולחיהם וסייעניהם) אני משבח את מעשיה.
כאשר הפלסטינאים חוטאים ( אלימות, טרור ורצח - זהו חטא בל יסולח בעיני) אני מגנה אותם בכל פה. כאשר הפלסטינאים צודקים אני עומד לצידם. חבל רק שחטאיהם גוברים על צדקתם - מה שמשבש השגת הבנה בינינו ובינם. מאחר ואני אופטימי ומאמין באדם (לא באל חס וחלילה) אני בטוח שבסוף יהיה טוב - מתי הוא יגיע ????
ישן 07-10-2008, 10:18
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
כן, בטח, אתה מגנה את הערבים...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "פתאום היתה לך "הארה" או התעוררות מדמוי כוזב הנובע מחוסר הבנה טוטלית של עמדותי"

כן, גם אבו מאזן ועראפת גינו כל פגיעה בחפים מפשע...

מבחינתך ישראל אשמה, כך היה וכך יהיה. אם ישראל לא מוכנה להתקפל, היא אשמה. אם היא מתקפלת, ובכל זאת הטרור נמשך, ישראל אשמה (כי היא לא התקפלה מספיק). בחייך, דן, לפחות תהיה כן איתנו, ערב יום כיפור...
גולדה אשמה בעיניך, כי היא לא הלכה לנסיגה כוללת לגבולות אושוויץ. זה שהערבים הכריזו, וממשיכים להכריז, שגם נסיגה כזו לא תרצה אותם, לא ממש מעניין אותך. מבחינתך, ישראל לעולם אשמה, והערבים לעולם לא אשמים בדבר, ואתה, כרגיל, לא נותן לעובדות לבלבל אותך.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר