לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מסיבות וחיי לילה, נא לקרוא את חוקי הפורום לפני הכתיבה __ | משתמשים בעל דרגת הם צלמים רשמים של הפורום | כתובת מקוצרת לפורום: night.fresh.co.il חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מסיבות וחיי לילה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2008, 23:26
  FiReBall FiReBall אינו מחובר  
מנהל צו"ב

חבר מתאריך: 02.05.02
Facebook profile Follow me...
קצין תובע מועדון: לא הוכנסתי בשל צבע עורי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://rotter.net/User_files/forum/48ea63aa551fb347.jpg]

צח דהן, מ''פ בצנחנים שלא הורשה להיכנס למועדון ברחובות

קצין צנחנים הגיש לאחרונה תביעה נגד מועדון השיבר ברחובות, בטענה כי כניסתו למועדון נאסרה בשל גוון עורו השחום. צח דהן, מ"פ בצנחנים ובנו של ראש מועצת מזכרת בתיה, מאיר דהן, הגיע למועדון השיבר עם חבריו ופקודיו על מנת לחגוג את יום הולדתו. "כשראיתי שהכניסו את הפקודים שלי למועדון ואני נותרתי בחוץ, הרגשתי מושפל", אמר. "זאת בושה שככה מתייחסים ללוחמים". מהתביעה שהוגשה לבית משפט השלום ברחובות עולה כי דהן הגיע למועדון יחד בת זוגו ומספר חברים בכדי לחגוג את יום הולדתו, אך בכניסה נאמר לו על ידי הסלקטורית במקום כי אין באפשרותה להכניסם למועדון מכיוון שלא תיאמו את הגעתם מראש.

לתדהמתו של דהן, מבלים רבים, ובהם חבריו ומספר פקודים שלו שהגיעו למועדון, נכנסו למקום בקלות, מבלי להימנות על רשימת המוזמנים. דהן ניסה להסביר לסלקטורית כי חבריו ופקודיו הגיעו על מנת לחגוג עמו את יום ההולדת, וכי הם ממתינים לו בפנים, אך הסלקטורית התעלמה מפניותיו.

"חשבתי שהדברים האלו חלפו מן העולם"
בתביעתו טוען דהן כי הסיבה האמיתית למניעת כניסתו של התובע למועדון היא בשל חזותו המזרחית. עו"ד נטלי רון-לוי, המייצגת את דהן, טענה בתביעה כי המועדון ניסה להסוות את האפליה במעטה של "מדיניות מועדון" וכי למעשה מדובר בתופעת סלקציה המזהמת את תרבות הבילוי.

"התחושה היתה מאד קשה", אמר דהן. "אלו דברים שחשבתי שעברו מהעולם לפני הרבה שנים". לדבירו, מאז המקרה הפסיק דהן ללכת למועדונים. "אני לא אדם בעייתי ומעולם לא התפרעתי במועדון", הוא אומר. "המינימום שהייתי מצפה הוא שיבקשו ממני תעודה מזהה ויבדקו מי אני ולא ישללו את כניסתי רק על פי המראה החיצוני".

"זאת בושה

וחרפה", טוען אביו של צח, ראש מועצת מזכרת בתיה, מאיר דהן. "מדובר בקצין ששרת ארבע שנים בצבא, ופתאום כשהוא רוצה לבלות לא מכניסים אותו למועדון בגלל שהוא שחום. אני כאבא חינכתי את הילד שלי להיות אזרח שנותן מעצמו למדינה, ומעולם לא ראיתי אותו מרגיש שכבודו נרמס".

מהנהלת המועדון נמסר כי מדובר בטענה מגוחכת וכי הם מכחישים בתוקף שכניסתו של הקצין למועדון נמנעה בשל גוון עורו. לדבריהם, במועדון מבלים אנשים מכל העדות ללא שום הבדל, וביניהם גם בליינים בעלי צבע עור כהה. עוד נמסר כי בכוונתם להגיב לטענות בבית המשפט ואף לשקול להגיש תביעת לשון הרע כנגד התובע. http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/796/577.html

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה עקוב אחרינו! תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה Facebook

חזרה לפורום
ישן 07-10-2008, 02:11
  משתמש זכר קרן-אור קרן-אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "רגע אתה רוצה להגיד שהטימטום..."

העניין לא שייך בכלל לצו"ב, ולכן לא אכנס לוויכוח.
ישראל מדינה אלימה מאוד, ובפרט באזור המועדונים. היא אכן מלאה "טמטום פרימיטיבי". הדרך היחידה של בעלי המועדונים למנוע אלימות היא לסנן לקוחות, והשיטה עובדת- יש יחסית מעט מקרי תקיפה בתוך המועדונים (בהשוואה להמון מקרים של "סגירת חשבונות" אחרי היציאה/ חרי נסיון כושל להיכנס). היות והיא עובדת, אשמח אם מי שקורא לסילוקה יציע תחליף הולם.
היות ויש הרבה בעלי צבע עור כהה במועדונים, ברור שזה לא הקריטריון לסינון (לפחות לא היחיד).
ולמי שמרגיש דחוי- אני מציע לנקוט בשיטה של חרם צרכנים. המון פעמים שמעתי בכניסה למועדונים בימי שישי את הטענה "אני תמיד נכנס באמצע השבוע- למה אתם תמיד דוחים אותי בימי שישי?". בד"כ אני מציע לטוען להחליף מועדון.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:01

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר