לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2008, 07:49
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
המלצה האם רומן אברומוביץ מתכונן ליום הדין?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חבר'ה נראה לי שעליתי על משהו,

רומן החליט לקנות יאכטה חדשה בעלות שלמעלה מ350 מליון $, עד כאן הכל בסדר, מן הסתם זה מה שעושים מילארדרים עם העודף מזומנים שלהם, אבל שימו לב לפרטים הבאים:

מר. רומן החליט שליאכטה יהיו 2 מנחתי מסוקים(אחת אשר מאפשר נחיתה של מסוק בסדר גודל של "תובלה"!), פתח פנימי במרכז היאכטה עם צוללת למקרה חירום, מערכת הגנה נגד טילים משוכללת, ומיגון פאסיבי חיצוני ליאכטה, בנוסף החלונות יהיו ממוגנים בפניי ירי והדף, כמו כן היאטה תהיה חמושה בתותח "גלי רדיו".

אז חבר'ה, זה לא קצת מוזר?

ואתם יודעים מה יותר מוזר?

זה ששם היאכטה יהיה "Eclipse" ("ליקוי חמה"), מדברים רבות על זה שבסוף 2012 כוכב הלכת ניברו "PlanetX" יחלוף בין כדוה"א לשמש, ויגרום לשינויים חסרי תקדים בכל כדה"א, ומן הסתם גם יוביל לליקוי החמה הגדול ביותר באלפי השנים האחרונות(הכוכב יסתיר את השמש למשך מספר ימים).

כחלק מההשלכות מדברים על שינוי טמפ' קיצוני, על כך שמי הים יעלו ויוביל להצפה נרחבת של אזורים שלמים בעולם, לפיכך אם תשאלו אותי, הכי בטוח זה להיות ביאכטה, סופר ממוגנת, עם כל התוספת שאתם רק חולם עליהם איי ש בלב האוקיאנוס.

לדעתי זאתי ספינת המילוט של רומן, ובגלל זה לא ממש אכפת לו מעלות הקמתה(מה גם שלפי דעתי הסכום הכולל יעלה יותר מ400 מליון $)

מה אתם חושבים?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-10-2008, 02:15
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] אבל אני בטוח שאלה..."

התגובות שלי לפעמים ציניות.

לדעתי טבע האדם אינו שונה מקוף רק טיפה יותר שכל.
והחזק שאוכל את החלש כנראה שזאת תכונה ביולגית משורשת.(משער.)
לדעתי הפלנטה היקרה שלנו הגיע לסוף דרכה בשביל לתמוך במסות בני האדם והחיות.
ובמקרה הטוב חלק מהמין האנושי ישרוד את הצד השני.
יש ידיעות הרבה יותר מדיאגות מנפילות בורסה.
פשוט יש לי הרגשה שאורך החיים המודרני של האנשות הפעיל איזה טריגר שדופק את המזג האוויר
אנשים לא מודעים אבל הכנרת אולי לא תוכל לספק מים..
דרך אגב מדענים מזהרים מהמצב כבר משנות ה60 וה 70.
(פעם האבתי לקרוא כול מיני ספרים על הנדסה של העתיד.)
להתמודד מול זה אין לי כוח. ולמרבית האנשים לא ידעו איך לאכול את זה.
אולי נוח והמבול הוא בעצם המסר.
תמיד תחשוב גם על הגרוע ביותר כי זה קורה מפעם לפעם.
ואולי אלה שימותו מהר יהיהו דווקא בעלי המזל.(כולנו בסוף מתים.)
כי אפילו אדם כמו רומן קונה זמן ויש את האמצעי לקנות יותר זמן ממני וממך.
וכי מה נוכל לעשות?

ישן 07-10-2008, 21:44
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "אתה מפחיד =| על מה אתה מדבר..."

כן, המציאות מפחידה אין מה לעשות...

להסביר על מה אני מדבר ברגל אחת זה קצת קשה, אבל בעקרון יש תוכנית לרסק את הכלכלה האמריקאית,
תוכנית יזומה שדוברה ותוכננה מראש, ודובר על זה בעבר ועכשיו זה מתממש לנו מול העיניים.
אנשים בעלי אמצעים, כמו מיליארדרים וטייקוני כח, יודעים את כל זה וידעו את כל זה מהיום הראשון.
מאז הם עושים הכנות למלט עצמם מהתופת הכלכלי (וחס וחלילה הפיזי אם יהיה כזה) ומכינים לעצמם חופי מבטחים הרחק מהבלאגן הכולל.

"סדר מתוך תוהו" אם לסכם במשפט אחד, זו התוכנית של הסדר העולמי החדש,
כמו שקורא לו הנשיא ג'ורג' בוש הראשון, רה"מ אנגליה הנוכחי, הנרי קיסינג'ר,
כל מי שנמצא בדרגים הגבוהים ביותר של האליטה החברתית העולמית, נמצא בסוד הדברים.
ואלה אנשים שמכינים את עצמם, בניגוד לציבור ההמונים שטומטם במהלך השנים ע"י תקשורת מבויימת
שהולך לחטוף ככל הנראה את הבום הגדול, ואז שזה יהיה מאוחר מדי - אנשים יתחילו להבין שכל ה"קונספירציות"
שכל כך נהנו לצחוק עליהן בעצם היו נורות אזהרה, כמו שהיו לפני הקמת האיחוד האירופי, אסון התאומים וכו'...
בקיצור, עולם כמנהגו נוהג - ודינם של ההמונים המשועבדים להיענש על בורותם (לא זוכר מי אמר את זה, אבל כנראה היה לו סיבה טובה...)
ישן 08-10-2008, 08:33
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "האם יש לך מידע יותר עמוק מה..."

שמע, אני לא יודע מה להגיד לך...

מה שאנחנו מנסים לעשות בעצם זה להרכיב תמונה מחלקי פאזל בודדים,
הרי אנחנו לא יודעים מהי התוכנית לפרטי פרטים, לכן אנשים נעזרים במסמכים סודיים,
עדויות מספרים או ראיונות מוצנעים, חפרפרות מוועידות שונות וכו', כדי לנסות ולהרכיב
סוג של תמונה כללית לגבי מה מתוכנן לנו הציבור. אפשר לקבל עוד אינפורמציה ממקורות שונים.
אם אתה שולט טוב בשפה האנגלית אתה יכול להעזר באשכול ההמלצות, אם לא, תוכל להמשיך לעקוב אחרי הפורום,
אני משתדל כמה שיותר להביא מידע חדש ברגע שאני למד עליו, כמוני יש עוד כמה חברים טובים שמחדשים לנו,
אז הפורום הזה הוא מקור טוב לאינפורמציה חדשה כל הזמן, ומעבר לזה מבחינת אמצעי פעולה אישיים,
זה משתנה מאדם לאדם בהתאם למצב האישי שלו, הגיל שלו, האמצעים שיש לו והאופי הכללי שלו...
ישן 08-10-2008, 09:33
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "האם רומן אברומוביץ מתכונן ליום הדין?"

אני היחיד שלא מתרגש מהתיאוריה על כוכב הלכת PlanetX?
כול העניין עם ריסוק הכלכלה ומשבר מטורף שעומד להגיע זה דברים יחסית הגיוניים, אבל זה נשמע קצת כמו היסחפות. לפני כניסת המילניום דיברו על באג 2000, לפני כמה שנים דברו על מטאורים שעושים את דרכם לכדור הארץ ולפני כחודש על חור שחור שיבלע את כולנו בניסוי מאיץ החלקיקים באירופה.
ההתחממות הגלובלית, התייבשות הכינרת, וכול התופעות הנלוות יקרו מעצמם, גם בלי עזרה של שום כוכב לכת.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר