לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2008, 18:32
  פיזדציה פיזדציה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.08
ארועי העבר והווה..

אהלן חברים.
אני שרון, בן 20 מראשל"צ. "היי שרון!!"
הסיפור שלי הוא קצת מורכב (לפחות בשבילי), זוהי תמציתו:
לפני בערך שנתיים הייתה לי חברה+אהבה ראשונה. היה ממש כיף, המון דברים זכורים לטובה.
כשזה נגמר, לקחתי את זה די קשה... חברים המליצו לי לנסות דברים חדשים, לעבור הלאה.
הכרתי בחורה דרך חבר, היא הייתה באמת משהו לא רגיל.
קשה להסביר את זה, אבל היא הייתה יפה, היה לה אופי מאוד מאוד לא טיפוסי ,ממש הטייפ שלי, התחלנו לדבר קצת במסנג'ר, ומתישהו היא הזמינה אותי ללכת איתה לטייל בים.
ממש התלהבתי ממנה , ועשה רושם שהיא גם די התלהבה ממני.
בסופו של דבר זה נגמר אצלה בבית, ואני אישית ציפיתי להמשך הקשר הזה.
אבל.. לא כך היה. איכשהו היא התעלמה ממני קצת, כאילו שלא היה בינינו כלום באותו ערב.
עבר הזמן ובאמת הפכתי לידיד של הבחורה הזאת, עם הזמן אני הבנתי שהיא לא ממש הטיפוס של קשרים, והיא יותר בקטע של להכיר אנשים מסויימים ו.. איך אני אגיד את זה בפשטות, להכיר אותם "מקרוב" ופחות או יותר לשמור על קשר.
אני הייתי די תמים, לא ממש הבנתי מה בידיוק המטרה שלה, וזה נורא בילבל אותי.
עם הזמן סיגלתי לעצמי את המעמד של הידיד, תאמת שגם עצם זה שהיא סיפרה לי על מעלליה עם אנשים חדשים שהיא מכירה, זה לא ממש חיזק את הרצון שלי להיות איתה בקשר.
הכרתי בחורות נוספות, לא יצא מזה משהו רציני.
לפני כמה זמן, בילינו יחד איזה ערב, וכשחזרתי הביתה, המחשבה עליה לא ירדה לי מהראש.
ידעתי שיש כאן משהו, וממש רציתי שהיא תיהיה לצידי.
כנראה שהתחלתי להרגיש משהו כלפיה, אבל כל הזמן אמרתי לעצמי "לא לא, אל תתן לזה לקרות, משהו רציני לא יצא מזה, חבל עליך".
אבל זה שיגע אותי, ועכשיו כל פעם שהיא מספרת לי על אחרים אני אוכל את הלב.
לא יודע כבר מה לעשות, אני יכול להתוודות בהרגשה שלי (שאני לא בטוח בשלמותה, פשוט אף פעם לא הרגשתי כלפייה ככה בעבר), אבל אז, גם אם תבין... אני לא בטוח שאני רוצה קשר איתה. כי היו גברים בעבר שממש הרגישו משהו כלפיה ועם הזמן הם פשוט נפגעו כל כך (ואני מכיר את כל הסיפורים).
מצד שני, מה אני אעשה? אפסיק לדבר איתה לעד? אחרי הכל היא אפשר לומר ידידה די קרובה. אולי אפילו קרובה מאוד.
התחלתי בלהגיד לה שאני לא יכול שהיא מדברת על בנים לידי, והיא הבינה והבטיחה שהיא תשתדל לא לעשות זאת שוב.
מה דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-10-2008, 20:44
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
אכן בעייתי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיזדציה שמתחילה ב "ארועי העבר והווה.."

אם נתמצת ,אז בגדול האופציות שלך הן כאלה :
לנתק קשר , לומר לה מה אתה מרגיש ( ולהסתכן בניתוק קשר ) או להמשיך כרגיל בלי לדבר איתה על זה .

לנתק קשר , יכול לשמש כסוג של ,ובכן .."טקטיקה" כדי שהיא תבין לבד כמה שאתה חסר לה בחייה - אני לא חסיד גדול של המחשבה הזאת בעיקר כי היא דורשת ממך הרבה מאמץ והיא פסיבית .
אתה יכול לנתק קשר כי אתה יודע שאין לזה צ'אנס ושאתה רק תפגע בעצמך יותר בעתיד אם תמשיכו להתקרב והרגשות יתגברו , ככל שהזמן יעבור ,ככה המחיר הרגשי שיגבה בך יתייקר ואתה מעדיף להקדים את המאוחר

לומר לה מה אתה מרגיש
אוזרים אומץ , מפסיקים הנחות כלשהן לגבי הנערה ( שהיא לא טיפוס של קשרים ) ונותנים לה להחליט אם היא מוכנה לצעד הזה.
אם היא תסרב בנימוס (Aka "אתה נורא מתוק אבל אני לא רוצה לפגוע בך" ) ,אי נוחות מסוימת תתרחש ובמשך זמן לא מבוטל הקשר שלכם לא יהיה אותו דבר .
מאידך אולי היא כן תחליט לקחת את הצ'אנס איתך

להמשיך כרגיל
אתה בוחר לספוג את ה"ביאוס" שנובע מכך שלא תהיו ביחד בצורה שתספק אותך , אתה שמח שאתם קרובים אבל כל פעם שהיא תתרגש מבחור כלשהו חלק ממך ירגיש יותר ויותר כבוי ...
ברוב המקרים בשלב כשלהו הקשר יתנתק בצורה טבעית , כי אלא אם כן אתה מזוכיסט יש גבול למה שתהיה מוכן לספוג למען הקרבה שלה .

לדעתי ,אתה צריך לעשות סוג של הערכת מצב ( בגלל זה פירקתי את זה לאופציות ) :
האם אתה מוכן להמשיך להיות במצב הנוכחי ולהיות פגיע במחיר שמירת הידידות שלכם , או שאתה מוכן להסתכן בניתוק הקשר בתקווה להכנס למערכת יחסים איתה ,האם אתה רואה את עצמך מאושר איתה זאת גם שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך .

אני מכיר את המחנק הזה שתוקף אותך כשמישהי שיש לך רגשות אליה מספרת לך על מישהו אחר .
הייתי במצב דומה לשלך שהרגשות היו שם (ושהרגשת ,ואולי אפילו היא אמרה לך שגם אצלה זה שם ) אבל הצד השני פשוט לא בשל לקשר,
אני מבין את התלבטויות שלך ואם אני לא טועה ההגיון והלב שלך נמצאים טיפה במצב לחימה ,
והעצה היחידה שלי (שאולי היא שנויה במחלוקת ) היא שתרשה לעצמך להיות אנוכי , אל תקריב את עצמך ותרשה לעצמך להפגע בתקווה שזה יראה כמחווה רומנטית בעיניה
תתמקד במה שיעשה טוב לך , לפי מה שסיפרת הסבל וההקרבה שלך זה לאו דווקה מה שיוביל אותה להכנס איתך למערכת יחסים .

בהצלחה ותזכור לעדכן
ישן 07-10-2008, 22:34
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04
מקרה מצער של oneitis...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פיזדציה שמתחילה ב "ארועי העבר והווה.."

מצטער להגיד: אתה תפגע בסוף... 99%.
אם היא מספרת לך דברים כאלה זאת אומרת שהיא בכלל לא חושבת עליך בתור אופציה מינית ורומנטית, אבל עדיין יש סיכוי.
נתק איתה קצת את הקשר...(שבוע-שבועיים... סנן אותה, תתרץ בזה שאתה עסוק)
ואז תציע לה להפגש.. סתם שניכם.. תלכו לפאב\טיול..
ואז או שתגיד לה שאתה חושב שאתה מתחיל להרגיש כלפיה משהו או שתתחיל איתה מבלי להגיד לה את זה.. (כלומר תתחיל לגעת בה, מבטים שקטים וארוכים, צחוקים, ירידות עליה וכו'..)

אם אחת הדרכים תעבוד - התמזל מזלך! (בגדול!!)
אם לא, הייתי מציע לך לנתק את הקשר לגמרי כי אם לא אתה סתם תמשיך לאכול את הלב שלך כל פעם ותקנא, ותהיה מוזר, ויהיה לך קשה, ותפגע בסוף. לא משנה באיזו דרך. חבל.
(מניסיון כל זה)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:37

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר